• Aggro
    627
    Buraz kaj bi ti da se u tri mjeseca reši sve kaj se nije rješavalo desetljećima. Pa daj budite realni u pm... Mijenjaj ga na izborima i bok. Čemu jadikovanje sad u nasciturus fazi mandata... Kaj bu nacrtal 10 kilometara vodovoda u tri dana? To se rasi na Dalekom Istoku s radnicima iz Kine ili radnim imigrantima, koje onda opet isti ko ti ne žele... U ovoj zemlji ne postoji brza solucija jer smo ju izgubili onog trena kad smo partijskom preporodu davali mandate, i još ih dajemo. Nama je solucija trenutno vanjska pomoć ili dugotrajno krpanje. To je realnost. I moš ga jebat!
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Nitko to ni ne očekuje, ali 3 mjeseca su dovoljna za nekakve vatrogasne mjere, koje nisu napravljene. Jedino što se vidi je maksimalni izostanak bilo kakve kritike u mainstream medijima, jer politička opcija odgovara njihovoj agendi.

    Mjesta za kritiku uvijek ima...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Stavite na stranu medije i recite mi koje su to vatrogasne mjere do sad mogle biti napravljene i gdje?

    Uostalom očito čitate krive medije. Ja kad ne vidim da mi nešto kaj čitam ne paše ne čitam to uopće. Tipa index, jutarnji, večernji. :)
  • masacusec
    3.6k
    Preduboko smo mi u govnima da bismo sada plivali u bistroj vodi...
  • Neki tip
    21.3k
    ne čitam to uopće. Tipa index, jutarnji, večernji. :)Mali Zeus

    Jebate, di se ti informiraš... na H-Alteru, Novostima? :snicker:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    jeste primjetili bilo kakav napredak u odvozu otpada? kontejneri su puni smeća jednako kao i prije izbora!

    zelene površine uz pojedine prometnice, primjerice uz slavonsku - ja ne pamtim kad je to ovako bijedno izgledalo i bilo zaraslo u travu. frekventnost košenja se smanjila barem za duplo.

    komunalni izbori, ne?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Jebate, di se ti informiraš... na H-Alteru, Novostima? :snicker:Neki tip sa Zapada

    Ovaaaaj. Ne.
    Kako si to zaključio. :grin:
  • Neki tip
    21.3k
    ma zajebavam se.. u smislu "pa kaj ti ostaje"..
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus ma zajebavam se.. u smislu "pa kaj ti ostaje"..Neki tip sa Zapada

    Direktno, Kamenjar.. :grin:

    Mislim ni njih ne čitam, ali postoji izbor to hoću reći.
  • Aggro
    627
    ja se sjećam zastava kad je to sve fino izgledalo, i fontana!
  • Mali Zeus
    13.5k
    Zastave su još tu. :heart:
  • Aggro
    627
    Neka nama zastava. Jebeni Tomašević, nagrdil je Zagreb u tri mjeseca sa smećem, vodovodom i neobuzdanim zelenilom!
  • db-izbjeglica
    15.5k
    to nitko nije rekao!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.