• Mali Zeus
    10.6k
    Priča da je sad još gore mi je kao kad hdzovci otkriju da u gradu postoje problemi. Osobno, što se tiče odvoza i košenja, nisam primjetio da je gore nego prije, na istoj je razini. Naravno nadam se da će uskoro to biti sve malo bolje.

    Ali reći ću i još nešto, najlakše je bilo plakati zbog Bandića i sad Tomaševića, a imati kulturu življenja kao da su iz pećine izišli. Dakle što vidim po kvartu, od zgrade, preko parka pa nadalje, kaj ekipa radi to je za ne vjerovat, a kamoli u cijelom gradu. Životinje bi bile urednije.
  • marcio amoroso
    34k
    Ali reći ću i još nešto, najlakše je bilo plakati zbog Bandića i sad Tomaševića, a imati kulturu življenja kao da su iz pećine izišli. Dakle što vidim po kvartu, od zgrade, preko parka pa nadalje, kaj ekipa radi to je za nevjerovat, a kamoli u cijelom gradu. Životinje bi bile urednije.Mali Zeus

    Upravo ovo je poanta, ne samo u ZG nego općenito. Svi se prave sveti i pravednici, s svi pitaju “imaš li mi nekoga da mi sredi ono?”
    Svi se prave čistunci, a papirić im je mrsko odnijeti 5 metara nego ga jednostavno bace na pod.
    Bio sam sa ženom i djecom prije 10 dana u onom parkiću iznad Historya, bila je nedjelja ujutro i park je podsjećao na deponiju smeća.

    Može nama doći tisuću Bandića i Tomaševića, ali morati ćemo se i mi mijenjati ako želimo da nam bude bolje.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Može nama doći tisuću Bandića i Tomaševića, ali morati ćemo se i mi mijenjati ako želimo da nam bude bolje.marcio amoroso

    To je to. Svaku subotu trčim na Jarunu, dakle na što to sliči. Uspiju to očistiti, ali kao da su horde i horde prošle. Jasno mi je da nemre biti čisto kako god okreneš s obzirom na brojh ljudi, ali opet.
    Isto tako, ne znam je li još tko primjetio, al koja je brija s bacanjem maski na pod. U početku sam mislio da ekipi padne, ali ne toga je toliko okolo po podu da to ljudi valjda tretiraju kao opušak. Ako bacim na pod nestat će.
  • xavier
    11.4k


    Mislim da nisam u životu bacio papirić na pod i nikako ne mogu shvatiti ekipu koja po cesti baca razne omote, opuške i sve ostalo uz logiku "imaju oni koji su plaćeni to čistiti"...i takvi će kasnije prvi kmečati kako "grad nije očišćen".
  • Mali Zeus
    10.6k
    Mislim da nisam u životu bacio papirić na pod i nikako ne mogu shvatiti ekipu koja po cesti baca razne omote, opuške i sve ostalo uz logiku "imaju oni koji su plaćeni to čistiti"...i takvi će kasnije prvi kmečati kako "grad nije očišćen".xavier

    Tako je, upravo to. Najveći seljaci obično najviše jamraju.

    Recimo zgrada, friško je obojali, u roku 2 tjedna tragovi bicikla i džonova tenisica i cipela. Čak se i pasji drek pojavio jer nečiji pes nemre izdržat dok ne izađe iz zgrade. :starstruck: :love:
  • NORTE
    9.9k
    Ukratko, čitajući ovu temu na zoni, za stanje mostova, prometa, vodovodne infrastrukture itd. krivi su "nesposobnjakovići" iz Možemo koji u 100+ dana "ništa nisu napravili". Kad su bila 100 puta veća sranja po gradu (za koje je netko stvarno bio i kriv) ovdje nije bio nijedan jedini post.
  • deda
    29.8k
    Ljudi su na ovom forumu većinom neskloni opciji Možemo. Razumijem to. Ali ta ekipa definitivno žanje Bandićevu sjetvu, tako da je optuživati njih za ove stvari posljednjih dana malo iritantno. Bit će vremena okrivljavati ih za njihove pogreške.
  • Cosey
    468
    Slažem se, samo jedini projekt koji sam od njih čuo je građanski odgoj.
  • Jaro
    6.2k
    Nisam vidio nikog normalnog da ove iz Mozemo krivi za ovo kaj se desava jer je svima jasno da je to posljedica zadnjih 80 godina "upravljanja" gradom... Pogotovo zadnjih 20ak...
    Ono kaj se smije i MORA reci ovima iz Mozemo da nisu napravili ama bas nista da bi pokazali bilo kakvu promjenu... Da nisu ama bas nista mogli u ovih kolko 4 mjeseca?
    Ponistili jedan natjecaj da bi napravili drugi jer nisu htjeli skode vec oce tesle...
    O da, par krajnje djetinjasto-populistickih postova na face-u...
    Kaj cemo sad sljedecih 100 godina nerad i nesposobnost pravdati Bandicem?
    Izborna kampanja je gotova, izbori su prosli, ove sudim po njihovom neradu, ne po Bandicu - Bandicev grob bez dozvole najbolje govori o njemu kao osobi i kao gradonacelniku, ali govori i o ekipi koja je njegovu politiku provodila. Kaj se toj ekipi desilo? Jel ekipa koja je nalozila izgradnju groba bez dozvole dobila pedalu? Jel ovaj iz vodovoda dobio pedalu? Koga najavljuju za pozicioniranje po holdingu i poglavarstvu - partnere iz stranke koju je Bandic izgradio u Zg i stranke koja je izgradila Bandica...
  • xavier
    11.4k


    Upravo to. Bandić je bio sve što je bio i ne želim uopće trošiti riječi na čovjeka koji je pokojni.

    Kako si napisao, nitko ni ne očekuje da se nešto konkretno moglo napraviti za ovo vrijeme otkad je Možemo na vlasti u Zagrebu, ali je simptomatično i zabrinjavajuće da oni nakon dolaska na vlast i dalje imaju sličnu retoriku kao da je i dalje predizborna kampanja. Nema "krenuli smo u to i to", "mijenjamo to i to"...kako je netko napisao, sve mi više liče na Most koji se nije snašao kad je došao na vlast s HDZ-om nego su i dalje pričali "trebalo bi", "bilo bi dobro", "zašto se ne napravi ovo"...

    A najbolje je od svega što Možemo ima apsolutnu većinu u skupštini i ne ovisi o nikakvim koalicijama i kompromisima. Za sad su odlučili uzeti električne aute umjesto klasičnih, uvesti građanski odgoj u škole i uspjeli su se zaplesti u odnosu s Pripuzom. Ne znam kako su oni mislili da će to ići, da će Pripuz reći "ok, izlazim iz te priče i gasim firmu"? Ovako ih je doveo na tanak led. Prvo su rekli da neće raditi s njim da bi onda on dao najpovoljniju ponudu na zadnjem natječaju. I što sad? Ili će uzeti ponudu koja nije najpovoljnija ili će ipak raditi s njim...
  • Mali Zeus
    10.6k
    Je, nažalost vibra je kao i sa svakom vlasti na državnoj razini koja plače od prve do zadnje godine o prošloj. Sjećam se kad je zokijeva vlada došla na vlast, svela se na kakti simpatične facebook objave i plakanje što su zatekli od prošle vlasti.
  • The Undertaker
    4.6k
    Možemo će tek na proračunu za sljedeću godinu moći pokazati kud gone i da li uopće nekud gone. Ovo do kraja godine će se svesti na svođenje računa i krpanje rupa. Već su se zadužili oko 550 mil. kuna ako se ne varam. To im može proći ove godine ali već sljedeće se očekuje da pokažu nešto više osim lajanja na mjesec i plakanja nad tužnom sudbinom.
  • Ali
    2k
    Mozemo radi kult licnosti i stvarno je degutatno to sve pratiti sastrane.
    A PR kosta i to ne malo, ono sto ja vidim je za sada samo to, a bojim se da ce proci mandat u stavu "ovi prije su previse unistili/zapustili.
    Gledam to kao obicni gradjanin ovog grada koji se tu rodio i vjecno ce to biti moj grad kao i Dinamo moj klub, bez obzira tko je gradonacelnik/predsjednik. I hvala bogu pa nisam ni na koji nacin ovisan o proracunu kako grada tako i drzave.
    Ali me smeta dvolicnost. Kod me e na kvartu su prosle godine kao pripre.a za izbore doveli pol kvarta na neko okupljanje protest itd... i tada su isli sa tim nekim papirima kod Bandica da se to mora rijestiti itd.. ultimatum, pa da su ih slagali da im je obecano pa nisu ispunili. Evo prosla godina dana, problem je i dalje tu, nista se primijeno nije niti itko u kvartu zna kada bi se moglo rijesiti. Jedina primjenaje ta da ovi kaj su organizirali prosvjed danas sjede u "mjesnoj zajednici" kag god da se danas zove i da je drugi gradonacelnik. A problem stoji.
    Tak je nazalost i sa stadionom i svim oko njega.
    Nitko ne ocekuje da se u 100 dana sve rijesi, ali da se krene rjesavat pa prvo male stbari po kvartu i da npr. mi navijaci znamo kaj sa stadionom.
    Oce se radit novi, rusiti ovaj, dograditi tribina kaj god. Ovak godine prolaze a mi neznamo nis, tj. znamo da nam je istok van funkcije i da je komfor na ostalim tribinama ispod svih minimalnih ljudskih dosega
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ja predlažem da holding vodi netko iz opcije možemo! Ne vidim gdje je problem? Pa oni su dobili na izborima, ne tamo neki xyz likovi. Zašto vilim matula ne bi uskočio na tu poziciju ili urša raukar?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.