• db-izbjeglica
    15.5k
    taj čovjek je apsolutno nekompetentna osoba, njegovo iskustvo upravljanja bilo kakvim ozbiljnim subjektom ne postoji, on čak nema ni kvalitetan kadar iza sebe, zato i uzima ljude sa strane, poput lalovca.

    ostavimo ga da radi - OK, ostavljam ga...ali tako se može reći i da smo za gradonačelnika postavili slučajno odabranu osobu s ceste - možda bude kvalitetna, ostavimo ju da radi. samo što to možda obično nikada ne ispadne dobro.
  • puxigadjurdja
    1.7k
    vxp9q73tk7ua991m.jpg
    hxegc9b7dn6fzm34.jpg

    Bravo grafonačelniče
  • Mali Zeus
    13.5k
    Dobro, možda je mislio na rupe na cesti, a ne baš puknuće cijevi.
  • masacusec
    3.6k
    Ljudi, čemu taj voajerizam i uživanje u tuđem koprcanju uslijed velikog sranja?
  • puxigadjurdja
    1.7k

    jer je mjesecima ,baš ovaj koji se sad koprca, u apsolutno svim medijima predstavljan kao nepogrešiv, školovan i RJEŠENJE SVIH PROBLEMA.
    Puno nas je upozoravalo koliko je degutantna i pogrešna bila ta medijska slika, ali je velika većina, čak i s ovog foruma progutala udicu i pričala pustimo ga da radi, neka se dokaže.

    Evo ti druže, pokaži se. Kad počnu pucat cijevi po gradu, više ne pomažu parole BLM, ni LGBT frendly parkovi ni savezi slobnodnih gradova...
  • Mali Zeus
    13.5k
    Sad će ispasti da ga branim, ali što može napraviti na brzinu. Te cijevi se moraju mijenjati, stare su preko 50 godina. To nije posao dođem vidim i ajmo ubaciti nove cijevi.

    S druge strane svakako se treba suzdržati od davanja glupih izjava i patetike koju propagira njegova zamjenica koja ga već zove Gradonačelnik.
  • über alles
    1.6k
    Ovi upisi me asociraju na kritike americkih republikanaca o Obami radi krize 2008 ,a on je te godine tek uso u ured.
  • masacusec
    3.6k
    Kakve sad pederi i slične grupacije imaju veze s izvanrednom situacijom u gradu?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Čitam kako Lisinski nije vlasnički riješen i da ne mogu zato do EU sredstava i da se to na ZK riješava godinama.

    Zgodno sve skupa. Imam isti sličaj sa školom u koji mi ide kćer, a koja izvana izgleda kao i kad sam ja išao tamo. Jednom rječju nije se mijenjala otkad je izgrađena. Planiram pitati gosn ravnatelja što misli po tom pitanju jer jer za to da se niš ne sređuje imao baš izgovor neuređenih vlasničkih odnosa. Potrebno je napraviti geodetski elaborat, donijeti sve papire škole itd. Škola ja na česticama koja su oranice i koja su u društvenom vlasništvu.
    Uglavnom što se tiče vlasničkih odnosa Zagreb je u teškoj, teškoj banani. Cijela se naselja još uvijek vode kao oranice, pašnjaci itd.
  • puxigadjurdja
    1.7k

    s ovom temom ne izravno, ali o tome su stalno govorili u kampanji, te nastavljaju i sada.
    Komunalne stavke, na koje su davali poseban naglasak, za sad ne obavljaju ili ih rade gore nego šerif iz pogane vlake.
    Stariji će se sjetit da je sličan medijski tretman imao i Banditos u samom početku, a svi smo svjedoci do čega nas je to dovelo.
    Nitko od nas ne očekuje supermena, i da probleme riješi u tjedan dana. Ali mi smeta fama koju i danas oko njega stvara, a on se svakim danom pokazuje nesposoban ili u najboljem mogućem slučaju nespreman rješavati probleme.
    Najmanje, barem do sljedećeg izlaska na izbore, je da na sva zvona i na svakom mjestu gdje mogu i gdje je to prilično, izražavam svoje nezadovoljstvo.
  • masacusec
    3.6k
    Možda se varam, ali čini mi se da si stava: „bandić je krao, ali…“ bandićizaciju (čitaj: devastaciju) grada dugoročno ćemo otplaćivati. To što pojedini mediji glorificiraju TT-a, to je iritantno, no to je medijska sloboda i protiv toga se ne može. Ono što se može, može se prestati biti nihilist i vječito tražiti i na koncu očekivati nešto negativno od nečega novoga. Pritom mislim na Tomaševića. Sve je bolje od bandića, sve!
    Tek su dan dva prošla od puknuća cijevi i nemoguće je sanirati toliku štetu u kratkom roku. Pa nije tomašević građevinski inženjer hidrotehničkog usmjerenja da se sve sredi u 24h. Kompetentni i nadležni za takove izvanredne situacije su i dalje stara bandićeva garda iz ViO-a koja sve ove godine nije prstom pomaknula svezi novelacije vodoopskrbnih i odvodnih sustava u našem gradu.
    Kratko je Tomašević gradonačelnik da bih mogao donijeti kakvu relevantnu ocjenu. Nisam ni ja imao neka ekstremna očekivanja od njega. Prije nego kreneš graditi kuću, potrebno je sve najprije pomesti, počistiti i pokrčiti…..i to traje….i trajat će još dugo vremena u Gradu Zagrebu!
    Naravno da ima i boljih rješenja od njega za vođenje ovog grada, no takvima kandidatura nije bila ni u peti.
  • puxigadjurdja
    1.7k

    baš suprotno, kako sam i napomenuo, banditos je na početku imao isti ili barem sličan medijski tretman kao TT pa smo svi vidjeli u šta se pretvorio. Baš jer ne želim novog bandića, a TT mi se čini kao samo drugačije obrijan MB365, uzimam si pravo pisati na malo drugačiji način o njemu.

    Naravno, ne očekujem da u roku odmah riješi probleme grada koji se nagomilavaju godinama, niti to itko realan radi.

    Ali fakt je da su si oni iz MOŽEMO došli nesposobni i nespremni na bilo šta osim na spinanje i stvaranje kulta ličnosti. (evo slike kao dokaz).yl92ho5975d3lt7u.jpg
    t1915mmc1g0yfbai.jpg
    ayg8dxj1l7kahmve.jpg

    Kažem, baš zato, da ga mediji malo manje tetoše, vjerujem da bi se brže uozbiljio i "počeo delat" (pun intended).
  • db-izbjeglica
    15.5k
    :rofl: :rofl: :rofl:

    Jbt ovo je komedija, čuj gori svjetlo :rofl:

    Pa isti šprehu je i bandić imao sa "radi 25 sati dnevno"
  • Nolifer
    8.2k
    Ugl brzo je mozemo postao nemozemo...Jaro

    :lol:
  • Jaro
    7.5k
    ne koprca se on, koprcamo se svi mi kaj zivimo u ovom gradu...
    Od svih obecanja, na kraju nece bit ama bas nista jer je to ekipa aktivista koji su bili dobri dok su to sto im je primarna okipacija i radili...
    Sad ce na sva rukobodeca mjesta postavit ekipu koja je "rodila" bandica ili su od bandica izucili zanat...
    Kao i most na nacionalnoj razini i ovi ce se ispuhat i pokazat kao potun promasaj unutar jednog mandata...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.