• db-izbjeglica
    12.5k
    Što se više nabriju, to im slijedi jači šamar.

    Za vikend će popušiti od lokomotive! :halo:
  • Keyser Soze
    8k
    Smirite se ljudi... Oni da dovedu Messia i Ronalda ne bi uzeli titulu jer imaju kompleks zadnjih 15 godina, prije ce Osijek ili Rijeka uzet nego ova nakupina propalih igrača.
  • Eduardo
    17.1k
    imaju kompleks zadnjih 15 godina, prije ce Osijek ili Rijeka uzet nego ova nakupina propalih igrača.namodi grebza

    Meni je baš žao tog odgođenog derbija. Živo me zanima kako bi ta utakmica završila, posebice s obzirom na činjenicu da su na Poljudu ove sezone već pukli i od Osijeka i od Rijeke. Još da smo ih i mi spustili bio bi to opak udarac na psihu igrača kad te doma u tako kratkom vremenu tuku tri glavna rivala u borbi za titulu.

    Sad, koliko su ti igrači propali ili ne - ne znam, vrijeme će pokazati. Ali, s ove pozicije čini mi se da dugo, dugo nisu tržili ovako kvalitetno. Naravno, od nekih je više manje ostalo samo ime dok neki zaista imaju dosta toga za reći.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Njihov najjači adut trenutno je nažalost Damir Krznar.
  • LovroZG
    1.3k
    Meni je baš žao tog odgođenog derbija. Živo me zanima kako bi ta utakmica završila, posebice s obzirom na činjenicu da su na Poljudu ove sezone već pukli i od Osijeka i od Rijeke.Eduardo

    I još se potrefilo da im zbog ozljede i kartona ne bi igrali Lovrencsics i Krovinović.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Meni zapravo nije jasno zašto je utakmica odgođena, ajd da je trebala biti prije West Hama, već poslije. Koja je poanta?
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Poanta je da se dokazalo još jednom kako je Krki krle potpuno nekompetentan voditi Dinamo
  • Carrasco
    4k
    "Uspjeli smo iskoristiti ovaj period od West Hama do danas za punjenje baterija, pogotovo igrača koji su nastupili na Euru i poslije još imali obveze tijekom reprezentativne stanke."
  • marcio amoroso
    31.8k
    Energije nam je definitivno falilo. To se vidjelo iz aviona. Ako u Belgiji budemo na energetskom maksimumu možemo se nečemu nadati.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Pa igrači koji su došli s eura su mu van forme već 3 mjeseca, sigurno ih u ta tri dana krznar neće preporoditi. Prije će biti još gori...jer čovjek nije popravio nijedan segment igre u odnosu na dan kad je preuzeo funkciju glavnog trenera, čak štoviše - sve je lošije.
  • vjeko1701
    5.9k
    A ne znam, bojim se da bi po trenutnom stanju bio sretan da 6 bodovba protiv Rapida i možda još kojim remijem. Pisao sam da bude kad tad došla lošija sezona i bojim se da je to ova. Možda samo tri sezone izvanrednih rezultata nije dosta da razbilje desetljeća europskih šamara pa odtud pesimizam.
  • NORTE
    8.9k
    I još se potrefilo da im zbog ozljede i kartona ne bi igrali Lovrencsics i Krovinović.LovroZG
    Činjenica je da se Hajduk sada pojačao. Oba igrača su im za prvih 11, dok istovremeno sva 3 konkurenta ne briljiraju. Krznar je odgodio derbi, a ja se nadam da ga neće ni dočekat na klupi.
  • deda
    27.3k
    Meni je drago zbog Hajd. U. K.a
  • Olmic
    2.7k
    Ja stvarno ne znam šta dramite oko Hajduka. Niti su nešto jači sa Subom i Melnjakom, a i s tim svim pojačanjina Dinamo je na svakoj poziciji jači...

    Svake godine isto euforija i onda prizemljenje od Slavena i Istre, smjena trenera i doviđenja...ne vidim način kako nas može ugrozit Hajduk, Osijek, eventualno Rijeka, ali oni igraju toplo hladno...

    Od Melnjaka radite Alabu, od Katića Van Dijka, mađar je Dani Alves, Krovinović Modrić, a Livaja Messi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.