• Mali Zeus
    9.3k
    Kod njih uvijek nakon velikog ushićenja uslijedi veliki tres o pod. Bilo bi divno da ih sestrica pobijedi ovaj vikend.
  • xavier
    11.1k
    možda se Nikoličius kroz par godina pokaže kao novi Mamićsuperhik

    Na stranu sve ostalo, ali on je tamo sportski direktor s ljudima iznad njega koji su stvarno iznad njega tako da ne vidim kako može postati "novi Mamić".

    Ionako većina ni ne komentira njega nego Lukšu i kako on sve to planira platiti.
  • serbus
    3.4k
    Sad jebiga pojedinačno mi se ne da gledati tko je što u kojoj tekmi radio ali ima i naših sa vraćenim dresovima.... i okrenutih leđa. Ako je uprava ok ne mora se apriori biti protiv nje u svakom segmentu kluba. Mi to još nismo doživjeli ali možda i budemo kako su rekli nekad na 101 u jednom slučaju ako ne za moga života, za života moje djece sigurno.

    Još jedna stvar, možda se Nikoličius kroz par godina pokaže kao novi Mamić pa imaš idućih deset godina trljati im ovu fotku na nos.
    Mislim, super za nas.
    superhik

    A ovo se nadam čisto ljudski i sportski da neće biti tako. Niti bi bilo kome želio nekakvog mamića ili da ispadne kao mamić baš zbog toga što smo mi prošli i još prolazimo ne bi volio da bilo koji navijači dožive tu situaciju da nisi dobrodošao u svoju kuću.
  • deda
    27.5k
    Ma Nikoličius radi super posao. Kao što mnogi kažu ovdje jedino je pitanje tko to sve plaća tj. financira. Vrijeme će pokazati.
  • superhik
    10.2k
    Nisam mislio da će postati novi Mamić u kriminalnom smislu nego u odnosu Uprava - navijači.

    Istina je da je sportski direktor i da ima netko iznad njega, ali trenutno je uz Lukšu medijski najeksponiranija osoba,a takav će i ostati još dugo vremena.
  • xavier
    11.1k
    a takav će i ostati još dugo vremenasuperhik

    S obzirom na obrazac zadnjih 10 godina, za nikog ne bih stavio 10 kuna na kladionicu da će ostati "dugo".
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Imaju ljude koje žele rezultat kluba u sinergiji sa gradom dok mi imamo antolića,mumiju i sukija....serbus

    Dolje je sve ludo, druga kultura...
    Pa te iste ljude će pičkarati za tjedan, mjesec ili godinu dana...

    Kao što su pičkarali livaju, sad im je kao bog...
    Kao što su dizali caktaša u nebesa pa je na kraju postao govno...

    Hvala bogu da nismo takvi...nadam se da nikada nećemo ni biti.
  • xavier
    11.1k


    Dobro, sad ste pomiješali rad uprave kluba i navijački mentalitet pa nisam više siguran o čemu zapravo govorimo.

    Ako govorimo o upravi kluba, normalniji i sportskiji mi je ovakav Hajduk koji dovodi najbolje igrače koje može i puca na prvo mjesto od onog koji je tvrdio da je "rezultat prolazan, a samo ideal vječan". Mislim ono, jesi li nogometni klub ili udruga za ne znam što...e sad, je li se Lukša zaletio ili zna kako će to sve isfinancirati, to je druga stvar. No to ne možemo znati u ovom trenutku.

    Navijači su takvi kakvi jesu. I njihovi i naši i Osijekovi i Juventusovi. Svaki od njih imaju svoje specifičnosti i to nije direktno vezano uz politiku kluba.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Razmišljam nešto o ugovorima u HNL-u.
    Šta mislite koliko imaju jedan Mierez ili Kleinheisler? Mislim da je čak Hajdukov kadar dosta skuplji od Rijekinog ili Osijekovog.
  • Papastrumf
    9.3k
    Mislim da su Osječani pisali da Mađar ima 600.000€.
  • xavier
    11.1k


    Po starom je imao dosta manje (cca 350.000), ali mislim da je u međuvremenu potpisao novi koji je sigurno puno viši. Je li baš 600.000, to ne znam.
  • Keyser Soze
    8k
    koliko su ti igrači propali ili ne - ne znam, vrijeme će pokazati.Eduardo

    Krivo sam se izrazio, više sam ciljao na "nakupina potrošenih igrača". Da se razumijemo to su kvalitetni igrači za našu ligu, ali po meni Subašić koji ima 36 godina nije pojačanje, Krovinović nije igrao ništa u Benfici i onda im igra prvu postavu, Elez je isto igrao toplo - hladno u Hannoveru, Katić je došao da se oporavi od ozljede i onda pravac Glasgow.
    Ja sam i dalje mišljenja da ako se Livaji dogodi neka jača ozljeda zbog koje ga neće biti dulje na terenu oni se neće moći sastat s loptom.
  • Eduardo
    17.2k
    Također, mišljenja sam da Suba nikako nije pojačanje. Dobro je Vice napisao na Indexu, nešto u stilu da s obzirom na imena i dalje imaju problem na golu. Zaista, kad čovjek vidi trojac Kalinić, Subašić i Posavec to izgleda više nego dobro, ali realnost je ta da su svi oni daleko od svojih najboljih dana.
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja sam negdje napisao dok su bili Lovro i Jakić tu, da imamo 5 boljih veznih od Krovinovića..

    i dalje stojim pri tome da nitko ih Hajduka nebi imao zagarantirano mjesto u prvih 11 kod nas. pa niti livaja koji je priznajem, pojačao njih za barem 30%.

    zapravo, jedino mjesto koje nama fali je špica i tu bi našli igrača i u HNL-u (Drmić možda) koji bi bio pojačanje
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dobro, sad ste pomiješali rad uprave kluba i navijački mentalitet pa nisam više siguran o čemu zapravo govorimo.xavier

    Ja govorim o mentalitetu općenito, on se samo prelijeva i na nogomet...

    Meni je to neshvatljivo, iako genetski 100% pripadam tom krugu. ..ja 2 dana ne mogu izdržati u tom "mentalnom okruženju"... :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.