• serbus
    3.2k
    Baš čitam kako se futsal d uključio u akciju za prostorije u Vukovaru svaka čast.

    Zašto se i veliki d ne bi kontaktirao pa barem igrače, bivši,sadašnji da poguraju malo također ipak smo i za njih po stadionima ?

    Trebalo bi malo to jače gurati, mislim da puno ljudi nije ni čulo za problem u Vukovaru.

    PS: možda i ovdje na zoni napraviti akciju kao što je bila za palčiće sigurno ima skrivenog blaga a da se iznos uplati za Vukovarce.
  • Tom Hanks
    2.4k
    Mislis da Antolica i ekipu(tu ne mislim na igrace naravno) to dira?Oni navijaju za suprotni scenarij,kakva pomoc od njih
  • marcio amoroso
    31.4k
    Zašto se i veliki d ne bi kontaktirao pa barem igrače, bivši,sadašnji da poguraju malo također ipak smo i za njih po stadionima ?serbus

    Mislim da bi se mogli i sami sjetiti. Ne samo mogli, nego morali.

    možda i ovdje na zoni napraviti akciju kao što je bila za palčiće sigurno ima skrivenog blaga a da se iznos uplati za Vukovarce.serbus

    Jako dobra ideja.
  • LM1995
    1.6k
    Jako dobra ideja.marcio amoroso

    Kome se obratiti?
  • marcio amoroso
    31.4k

    Mi ćemo u moderaturi pokušati nešto smisliti pa ćemo to objaviti.
  • ZGV
    3.1k
    Drito to...pa oni bi najrađe da nas nema, a ne da doniraju za prostorije naših dečkiju iz Vukovara
  • Crusades1986
    9.3k
    Ak su zabranjivali igračima da daju dresove za Palčiće nije im na kraj pameti donirat nešto za svoje navijače.

    A i bolje je tak, rađe da skupimo lovu sami da ne moramo ovisit o nikome.
  • Zger
    803
    Ako smo spali na to da ovisimo o skupini ljudi(kriminalaca) koji su nas tlačili, tjerali sa stadiona, sastavljali crne liste od imena ljudi sa naše tribine i našeg Sjevera, ponižavali nas dve ove godine i što sve nisu, onda smo spali dosta nisko.. i da išta povodom toga učine, i uplate tu jebenu kunu, to bi nam nabijali na nos 24/7..
  • Nousername
    608
    https://vm.tiktok.com/ZMRaYLBtx/
    Ako se pitate šta naš Bruno radi ovih dana...(pogledajte iza ovog lika sta pjeva)
  • marcio amoroso
    31.4k

    Taj snimak sam gledao prije 2 godine.
  • r1oma
    1.5k

    Taj video je star najmanje godinu i pol dana
  • Bosna86
    11.1k
    PS: možda i ovdje na zoni napraviti akciju kao što je bila za palčiće sigurno ima skrivenog blaga a da se iznos uplati za Vukovarce.serbus

    Mi iz moderature smo se već interno dogovorili da uplatimo i upišemo Zonu Dinamo… Ako još netko hoće donirati u to ime, nek se javi bilo kome od nas
  • Kwedi
    3.8k
    Poštovani,

    pozivamo vas na druženje s Dinamovim igračima iz prve momčadi, Dominikom Livakovićem i Dujom Čopom te legendama kluba Mihaelom Mikićem i Alenom Peternacom u sklopu radionice nogometa „Igraj kao Alfa”, organizatora Alfa stan grupe u suradnji s Građanskim nogometnim klubom Dinamo, 

    u nedjelju, 12. rujna, na terenu Sportskog centra Keglić u Zagrebu, Trg Francuske Republike 16, s početkom u 13:00 sati. 

    „Igraj kao Alfa” besplatna je dvodnevna nogometna radionica za djecu od 7 do 12 godina sa šireg područja gradske četvrti „Ban Keglević”. Pored rada s vrhunskim trenerima iz Dinamovih redova, djecu 11. i 12. rujna 2021 godine očekuju i pokloni dobrodošlice te popratni program otvoren za sve građane. Oni najmlađi posebno će biti oduševljeni toboganima na napuhavanje, slobodnima za korištenje tijekom cijelog trajanja manifestacije, dok će im nedjeljno druženje s poznatim nogometašima zasigurno ostati u sjećanju za cijeli život. 

    Alfa stan grupa, kao jedna od najuspješnijih domaćih tvrtki u građevinskom sektoru, već 18 godina podiže razinu izvrsnosti koristeći inovativne, ali i ekološki odgovorne sustave u svojim stambenim i poslovnim objektima diljem Zagreba. Organizacijom događaja poput nogometne radionice za djecu ili drugih društveno-odgovornih aktivnosti, Alfa stan grupa nastoji dodatno obogatiti zagrebačke četvrti i to uvijek onako kako tom dijelu grada najbolje priliči – bilo to dodavanjem zelenila ili stvaranjem novih razloga za okupljanje.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Alfa stan grupeKwedi

    Oni tam na Kegliću grade objekt na mjestu Kamenskog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.