• Olmic
    2.6k



    Muba je ispred Štefulja i igrački, a i u planovima Krznara. Štefulj jedino što može potpisat ugovor s nekim instagram brendom za majice i to je to...štefulj je po meni 4 lijevi bek naš..
  • KlasicZg
    500
    z2i6xgpmqvx3vvpp.jpg
    Maksimirski travnjak tad i danas...
  • superhik
    9.7k
    Koliko dugo se čeka rješenje i članska kad se postaje član kluba?

    Poslao sve podatke i uplatio članarinu još negdje krajem sedmog mjeseca, javili samo da je sve okej i od onda ni traga ni glasa.
  • flexXy
    1.8k

    Meni je dosla tjedan dana nakon kaj sam platio
  • xavier
    11k


    Ljeto je i vjerojatno je stvar u godišnjim odmorima. Meni je svake godine bilo unutar tjedan dana. Jedino prošle jeseni je potrajalo malo duže (cca 2 tjedna).
  • Eduardo
    16.8k
    meni potraje po tri tjedna, nekad više. Baš mi je stigla članska prije desetak dana nakon tri tjedna čekanja.
  • Smotanihaker
    589
    Želimo racionalizirati troškove, stabilizirati klub i pod cijenu rezultata. Valjda je svima jasno ako želite biti konkurentni s jednim klubom kao što je Dinamo, koji ima financijsku moć i koji je od zime u nove igrače uložio 12-13 milijuna eura, da bi se iskorak mogao očekivati u jednom prijelaznom roku u kojem uložiš jednako ili više.
    Kaže Bijelica.
    Jel se to meni cini ili ta cifra stalno raste, ocekujem do zime jedno 15 milja.
  • Infinity
    14.9k
    Sta se nisu Osjecani busali u prsa kako su stabilan klub?
  • marcio amoroso
    31.4k
    Bjelici trebalo 4 dana da smisli šta je izgovor za onu nemoć i onaj jad i čemer od igre. Možeš ti potrošiti 20 puta manje, ali onako ti momčad ne smije izgledati.
  • SAS1987
    13k
    Jel se to meni cini ili ta cifra stalno rasteSmotanihaker
    Broje si i transferi Rijeke te ostalih klubova naše koorporacije.

    ocekujem do zimeSmotanihaker
    Ocekujem da nas do zime nazove kartel :grin:

    Sad ozbiljno... Osijek prosle sezone je bio iznad realnih mogucnosti (77 bodova) a jos su uzeli neke igrace, zadrzali Miereza te najavljivali borbu za naslov i grupne faze KL. Bijelica je sada mudro shvatio da ce sezona biti losija pa radi "expectation managament" jer ako nece sniziti ocekivanja loše mu se piše.
  • Krizy
    33.6k
    Hahaha a izjavio da su oni od zime potrošili samo 250k na Bartoleca, a Miereza i 2.5M zaboravio, valjda je to iz mađarskog proračuna direktno jbg.

    U zadnjih godinu dana Osijek potrošio 5.5M € na transfere a Dinamo 15.5M €.
    Ali zato je Dinamo prodao igrače za 47.5M € a Osijek za 9.8M €.
  • The Undertaker
    3.7k
    Mislim da je Bjelica potpuno krivo tempirao formu igrača i da su pukli kad je najviše trebalo. Ima nešto i u glavama igrača koji pucaju pod pritiskom. Ova pauza mu je došla ko budali šamar.
  • Bosna86
    11.1k
    nuyj3w00izbu5fy0.png


    Može li tko pomoći čovjeku?
  • badjibadara
    1.5k
    Može li tko pomoći čovjeku?Bosna86

    Nikola Papac 1990.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.