• serbus
    571
    Baš čitam kako se futsal d uključio u akciju za prostorije u Vukovaru svaka čast.

Zašto se i veliki d ne bi kontaktirao pa barem igrače, bivši,sadašnji da poguraju malo također ipak smo i za njih po stadionima ?

Trebalo bi malo to jače gurati, mislim da puno ljudi nije ni čulo za problem u Vukovaru.

PS: možda i ovdje na zoni napraviti akciju kao što je bila za palčiće sigurno ima skrivenog blaga a da se iznos uplati za Vukovarce.
  • Tom Hanks
    530
    Mislis da Antolica i ekipu(tu ne mislim na igrace naravno) to dira?Oni navijaju za suprotni scenarij,kakva pomoc od njih
  • marcio amoroso
    7.1k
    Zašto se i veliki d ne bi kontaktirao pa barem igrače, bivši,sadašnji da poguraju malo također ipak smo i za njih po stadionima ?serbus

Mislim da bi se mogli i sami sjetiti. Ne samo mogli, nego morali.

možda i ovdje na zoni napraviti akciju kao što je bila za palčiće sigurno ima skrivenog blaga a da se iznos uplati za Vukovarce.serbus

Jako dobra ideja.
  • LM1995
    215
    Jako dobra ideja.marcio amoroso

Kome se obratiti?
  • marcio amoroso
    7.1k

Mi ćemo u moderaturi pokušati nešto smisliti pa ćemo to objaviti.
  • ZGV
    2.1k
    Drito to...pa oni bi najrađe da nas nema, a ne da doniraju za prostorije naših dečkiju iz Vukovara
  • Crusades1986
    3.5k
    Ak su zabranjivali igračima da daju dresove za Palčiće nije im na kraj pameti donirat nešto za svoje navijače.

A i bolje je tak, rađe da skupimo lovu sami da ne moramo ovisit o nikome.
  • Zger
    538
    Ako smo spali na to da ovisimo o skupini ljudi(kriminalaca) koji su nas tlačili, tjerali sa stadiona, sastavljali crne liste od imena ljudi sa naše tribine i našeg Sjevera, ponižavali nas dve ove godine i što sve nisu, onda smo spali dosta nisko.. i da išta povodom toga učine, i uplate tu jebenu kunu, to bi nam nabijali na nos 24/7..
  • Nousername
    47
    https://vm.tiktok.com/ZMRaYLBtx/
    Ako se pitate šta naš Bruno radi ovih dana...(pogledajte iza ovog lika sta pjeva)
  • marcio amoroso
    7.1k

Taj snimak sam gledao prije 2 godine.
  • r1oma
    1.3k

Taj video je star najmanje godinu i pol dana
  • Bosna86
    5.2k
    PS: možda i ovdje na zoni napraviti akciju kao što je bila za palčiće sigurno ima skrivenog blaga a da se iznos uplati za Vukovarce.serbus

Mi iz moderature smo se već interno dogovorili da uplatimo i upišemo Zonu Dinamo… Ako još netko hoće donirati u to ime, nek se javi bilo kome od nas
  • Kwedi
    3.6k
    Poštovani,

pozivamo vas na druženje s Dinamovim igračima iz prve momčadi, Dominikom Livakovićem i Dujom Čopom te legendama kluba Mihaelom Mikićem i Alenom Peternacom u sklopu radionice nogometa „Igraj kao Alfa”, organizatora Alfa stan grupe u suradnji s Građanskim nogometnim klubom Dinamo, 

u nedjelju, 12. rujna, na terenu Sportskog centra Keglić u Zagrebu, Trg Francuske Republike 16, s početkom u 13:00 sati. 

„Igraj kao Alfa” besplatna je dvodnevna nogometna radionica za djecu od 7 do 12 godina sa šireg područja gradske četvrti „Ban Keglević”. Pored rada s vrhunskim trenerima iz Dinamovih redova, djecu 11. i 12. rujna 2021 godine očekuju i pokloni dobrodošlice te popratni program otvoren za sve građane. Oni najmlađi posebno će biti oduševljeni toboganima na napuhavanje, slobodnima za korištenje tijekom cijelog trajanja manifestacije, dok će im nedjeljno druženje s poznatim nogometašima zasigurno ostati u sjećanju za cijeli život. 

Alfa stan grupa, kao jedna od najuspješnijih domaćih tvrtki u građevinskom sektoru, već 18 godina podiže razinu izvrsnosti koristeći inovativne, ali i ekološki odgovorne sustave u svojim stambenim i poslovnim objektima diljem Zagreba. Organizacijom događaja poput nogometne radionice za djecu ili drugih društveno-odgovornih aktivnosti, Alfa stan grupa nastoji dodatno obogatiti zagrebačke četvrti i to uvijek onako kako tom dijelu grada najbolje priliči – bilo to dodavanjem zelenila ili stvaranjem novih razloga za okupljanje.
  • Mali dioničar
    4.7k
    Alfa stan grupeKwedi

Oni tam na Kegliću grade objekt na mjestu Kamenskog.
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet