• Carrasco
    4k
    Pa mogao je staviti Perišića na desno, a Oršića na lijevo krilo.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    al ček, jel bolji u ovim utakmicama, jel imao bolju sezonu? Nije. Ide mi na k...te stare slave i tko je šta je dao. Po tome uvijek treba dat Vidi i Lovrenu šansu nego Gvardiolu, Caletu Caru,Pogrančiću ili nekom četvrtom koji su bolji.

    Po tome, u Njemackoj se zove i stavlja u prvu Gotze jer eto ,donio je svojim golom titulu SP2014. Naravno da ne. To samo ima kod našeg tupavog balkanskog mentaliteta, stare slave, zasluge i slična šatromanija.
  • LovroZG
    1.3k
    SN najavljuje: Ivušić-Gvardiol,Vida,Lovren,Melnjak-Brozović,Kovačić-Perišić,Kramarić,Pašalić-LivajaNavijač Dinama

    Jesi ti idioti stvarno najavili Melnjaka koji uopće nije pozvan?
  • SAS1987
    13.2k
    Dalić navodno poslao prosvjednu notu jer za Sloveniju igra Šeško umjesto Mlakara :lol:

    Prije par mjeseci me netko ovdje pitao za Šeška i skoro pa nitko nije znao za njega kod nas a danas je u prvi ekipi Salzburga :smile:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    moja greška..
    Uremović je bio najavit.
    vxjv8mcb0x9lmpkg.jpg
  • marcio amoroso
    31.9k

    Realno je Orša užas cijelu sezonu. Ne miješaj kruške i jabuke i pusti Goetzea i te fore.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    znači kad nemamo argumentata onda "pusti fore", a primjer je više nego dobar naveden, i to ne fora, nego primjer.

    Ovo stara slava i dao repki je slično kad se napaljeni Mamićevci uhvate da nemaju argumenta pa reknu " i ti da si njegovom mjestu krao bi ili da nije njega ne bi Dinama bilo".
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Orša užas cijelu sezonumarcio amoroso

    Ali je prošlu tekmu bio najbolji, Perisic je protiv Rusa uz Pašalica i Kramarica bio daleko najlošiji.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vidi. Zaboli me ona stvar i za Vidu, i za Lovrena i za Goetzea i za ostale koje si nabrojao. Perišić i Oršić su nama bili tema. Orša je užasno ušao u sezonu i ne može pogoditi more iz čamca. Protiv Slovačke je odigrao bar meni dobro i zaslužio je minute danas, ali zazivati Oršića prije Perišića je meni bzvz.

    Perišić je zadnji na kojeg bi navijači Hrvatske trebali biti srditi i zadnji kojeg bi se trebalo dovoditi u pitanje.
  • Eduardo
    17.2k
    JBT ljudi Ivušića cijelo vrijeme nazivaju otkrićem, a čovjek već 2 sezone brani vrhunski. Odavno je već trebao biti u reprezentaciji.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Vidi. Zaboli me ona stvar i za Vidu, i za Lovrena i za Goetzea i za ostale koje si nabrojao. Perišić i Oršić su nama bili tema. Orša je užasno ušao u sezonu i ne može pogoditi more iz čamca. Protiv Slovačke je odigrao bar meni dobro i zaslužio je minute danas, ali zazivati Oršića prije Perišića je meni bzvz.marcio amoroso

    Oke, stavimo ih na stranu, upravu si za to.

    Perišić je zadnji na kojeg bi navijači Hrvatske trebali biti srditi i zadnji kojeg bi se trebalo dovoditi u pitanje.marcio amoroso

    Ne srdim se ja na njega, bio je naš pa možda i najbolji igrač na Euru, i vidjelo se koliko je falio protiv Španije. Ali i Ivušic je imao odličnu prošlu tekmu pa je opet radi toga dobio mjesto prije Livia koji je prvotimac standardni i ujedno spreman za ovu tekmu. Osobno, nisam zadovoljan da Perisic započne ovu utakmicu, umjesto Oršića koji je bio najbolji prošlu tekmu(i to svi kažu), ali eto.

    Isto tako nisam sretan i Livajom kojeg smatram precijenjenim(od dolaska u hajduk) i Pašalićem, jer smatram da je i Majer a tek Ivanusec mogao na to mjesto, ali nisam izbornik, i ne mogu birat postave i tko će i što igrat, mogu negodovat, i to je to. :victory:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Jbg. Realno ima previše izbornika i čovjek nikada ne može ugoditi svima,
    Mene Livaja bode u oči i nema šanse da je bolji igrač od Majera, Ivanušeca, Petka ili Krame na toj poziciji.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Sramota kak malo ljudi
  • SAS1987
    13.2k
    Ima tko neki kvalitetan stream?
  • Eduardo
    17.2k
    Kako volim vidjeti ovaj dres. Milina :ok:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.