• masacusec
    2.9k
    La casa de papel - prve dvije sezone mrak!.
    Ali V. sezona, ne spoilam, lagano pretjerivanje....
  • markoli
    1.6k
    Ja sam nekako nakon te prve dvije sezone koje su bile vrlo dobre predvidio da bi moglo ići u tom smjeru jer ih je preuzeo Netflix, pa sam na vrijeme odustao. :grin:
  • Crusades1986
    9.3k
    Boardwalk Empire je vrhunska :up:
    Svakako pogledajte, Steve Buscemi ubio sa ulogom.
  • Nino Bule
    10.7k
    Broj 55 na hrtu 2, poslije toga goodtime od braće safdie sa robom pattinsonom u glavnoj ulozi, meni jako dobar film.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Broj 55Nino Bule

    danas je godišnjica po kojem je film napravit, meni jedan od dražih naših filmova.
  • Crusades1986
    9.3k
    Squid game, jel pogledao još tko? Meni je brutalna.
  • og1986
    2.9k
    Da, dobra serija. Zanimljiv i originalan koncept.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Meni odlicna. U 2 dana sam sve epizode pogledao.
  • Eduardo
    16.8k
    završio sinoć. Svakako nije na nekoj mojoj TOP 5 listi, ali jako dobra serija, dobar koncept, puno twistova. Malo su mi ovi "američki" debili pred kraj pokvarili dojam, ali ne toliko da bi umanjio neku cjelokupnu ocjenu. Što se mene tiče slobodno neka ostane na ovome jer će se dodatno silovanje novih pustih sezona pretvoriti u sapunicu.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Malo su mi ovi "američki" debili pred kraj pokvarili dojam,Eduardo

    Mislim da ih je i bio cilj takve prikazat, kao bogate asocijalne cringe budale
  • Eduardo
    16.8k
    nije u pitanju to već nekakva usiljena neprirodna gluma koja mi izgleda kao teški trash.
  • cron1ck
    1.5k
    Što se mene tiče slobodno neka ostane na ovome jer će se dodatno silovanje novih pustih sezona pretvoriti u sapunicu.Eduardo

    Bas to sam i ja danas komentirao s ekipom, ni slucajno jos sezona, kad vidim sto su napravili od La case de papel :sad:
    Ali cisto sumnjam da nece biti barem jos jedna jer je serija postala planetarno poznata, i da u sjeni Squid Game, izasao je dokumentarac Bad Sport sto je moja top preporuka.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ja sam ju danas završio i stvarno je top serija. Ne znam kako misle napraviti novu sezonu s obzirom na sva "eliminiranja", bit će gore od La Case De Papel ako dođe do tog.
  • Mr Anderson
    4.9k
    Squid game na kraju prosjek od serije. Dobro počela, prema kraju sve lošija. Alice in borderland koja je slične tematike je bolja.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Inače zazirem od filmova i serija o kojima svi pričaju na sve strane tak da će Squid game malo pričekati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.