• Eduardo
    17.1k
    misliš možda na GET OUT?


    Ako ovdje ima ljubitelja serije "La casa de papel", probajte pogledati film THE VALUT. Radi se o pljački centralne banke u Španjolskoj koja slovi za "najsigurniju lokaciju na svijetu" - sve to za vrijeme dok Španjolska igra svoje utakmice na SP-u 2010. u Južnoj Africi, odnosno dok igraju polufinale i finale. Ništa wau, ali solidan i gledljiv film.
  • Infinity
    15.2k
    misliš možda na GET OUT?Eduardo

    Jest. Nisam ljubitelj horora, mada mi i nije neki horor, al svidio mi se film.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Od filmova imam preporuku ' What happened to Monday'.

    Od horora, oba djela čuvenog "It"
  • Infinity
    15.2k
    Preporucio bih i 1408.

    PS. Theatrical cut je bolji
  • Eduardo
    17.1k
    Par horora ovako iz glave, ma da mi je sve to nekako loše u zadnje vrijeme.









  • Dino
    2.2k



    Odlican! Hvala na preporuci. Slicno jako kao i film “Us”

  • Eduardo
    17.1k
    meni i nije sjeo nešto pretjerano, ali ok.

    Kraljevi se vraćaju :grimace: :grimace: :grimace: :grimace: :grimace:

  • Dino
    2.2k
    @Neki tip sa Zapada je na drugoj temi spomenuo emocionalnu inteligenciju pa me to asociralo na jednu knjigu koja se bas tako i zove - “Emocionalna inteligencija”.

    Autor je Daniel Goleman, a ima i novijih izdanja tog djela te upravljanje EI-om. Nedavno sam se zainteresirao vidjevsi tu knjigu u jednoj seriji pa da preporucim jer stvarno vrijedi procitati. Nisam siguran ima li prijevod na hrvatski, no i na engleskom je dosta citko.
  • Neki tip
    18.9k
    Gonič zmajeva, roman američkog pisca afganistanskog porijekla Khaleda Hossainija.

    Ima toj knjizi već nešto manje od 20 godina, a i filmu (koji još nisam pogledao, ali sada moram i hoću) je valjda 15ak, no tek mi je evo nedavno dospjela u ruke.

    Iako je riječ o romanu, fiktivnim likovima, događaji koji daju kontekst (ključni događaji afganistanske povijesti od 70ih godina 20. stoljeća do početka 21. stoljeća) posve su stvarni i daju okvir svemu što se u romanu zbiva.

    Izrazito zanimljivo, emotivno, sjajno napisano.


    "Kratak opis

    Gonič zmajeva prvi je roman afganistanskog pisca Khaleda Hosseinija, koji je odmah postao uspješnicom, provevši čak 101 tjedan na listi najčitanijih naslova The New York Timesa. Isti nadimak nosi i Hasan, nepismeni afganistanski dječak s nevjerojatnom sposobnošću da predosjeti na koje će mjesto sletjeti papirnati zmaj. Tridesetosmogodišnji Amir, Hasanov najbliži prijatelj, priča o svojem životnom putu koji vodi od Kabula do Pešavara u Pakistanu, te potom do San Francisca…"
    Neki tip sa Zapada

    039tjrlovj2qc474.jpg

    Ponavljam ovaj upis, jer je tema vrlo aktualna pa se nadam da ću potaknuti nekoga.

    Neće požaliti tko god da se uhvati ove knjige.
  • Mortiis
    68
    koji još nisam pogledao, ali sada moram i hoćuNeki tip sa Zapada

    Film je kamilica naspram knjige.
    Ne bih baš preporučio.
    No zato preporučam ''Tisuću sjajnih/žarkih sunaca'', istog autora.
    U fokusu su žene u vrijeme tiranije talibana.
  • Infinity
    15.2k
    Konrad oder Das Kind aus der Konservenbüchse

    Znal netko imal ovaj film igdje na netu s nasim titlovima ili ako netko slucajno ima samo titlove? Film ima na youtubeu, ali je njemacki. Imam engleske titlove, al to mi je druga opcija.
  • Baneki
    712
    Ako ne pronađeš ove engleske titlove koje imaš možeš prevesti s Google prevoditeljem. Dobije se pristojan rezultat.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    La Casa De Papel(Money Heist) izašla 5 sezona(5 epizoda) drugih 5 izlazi 03.12 ove godine.

    Također, preporučujem dva navijačka filma

    1.The Guvnors, tema je sukob nove generacije" balavaca" i old school huligana


    2. Okolofutbola- šore kod ruskih navijača, čežnja za postati najača navijačka skupina u državi. Furaju se Steinar, Stone Island i ostalo. :smile:
  • Kwedi
    3.8k

    Ode Omar...
  • Eduardo
    17.1k
    kako mi je žao, prejak glumac. Izuzev Žice meni je bio genijalan i kao Chalky White u seriji Boardwalk Empire.

    Pa eto, tko nije pogledao Boardwalk Empire nek si stavi seriju na listu gledanja :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.