• Markelo
    2.5k
    Ok, ovo je Krznarov debakl al koga su oni od pojačanja doveli? Neke igrače iz Hnl-a koji nam u Europi kurca ne vrijede. Jel Špikić zaboravio igrat nogomet preko ljeta ili šta? Dovođenje Čopa, da mi je znat budalu koja je to mislila da je to dobra ideja . Menalo i Gojak,hehe pa ti nisu ni za Hnl. Ostali smo samo na iscjeđenim reprezentativcima koji se još nisu vratili sa Eura.

    Debakl na svim razinama
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Doslovno gledam svugdje i nadam se da negdje budem našao da je Krznar dao ostavku ili dao otkaz. Ali nažalost po mene, nigdje toga nema. Ajde ako ništa barem se nećemo sramotit u LP nego se budemo sramotili u EL samo...
  • Ali
    1.9k
    Sportski direktor ima na ugovoru cca 50 igraca,ova ide, a realno trener vjeruje u 13 igraca ??? Tragedija je sto je jedna osoba i sd i trener ...
    A izjave na kraju su odraz stanja i razmisljanja "struke".
    Ici ce.o probat itd... umjesto da kazes da je kstalo jos 90 minuta i da pred svojom publikom mozemo sve, ako je 90% ovih igraca dalo tri gola tottenhamu za ocekivati ke da moze i sherifu.
    Jedino Ivanusec je rekao pravu istinu, nisu ekipa. A to je ooet Krle krivac, svi gledaju sebe i soliraju
  • LovroZG
    1.3k
    Meni nije jasno zaš Franjić i Moubandje nisu zamijenili mjesta kad se vidlo da je Moubandje opća opasnost na stoperu?

    I zašto se igra nije usporila čuvanjem posjeda kad je bilo očito da svako srljanje vodi u brzu polukontru za Šerif?
  • jaijivic9
    572
    We should ask this sherif to cross the border and go after the rest of the band lead by Zoran Dalton and Zdravko Dalton.
    mhhksccwig8p3z6x.jpg
  • Keyser Soze
    8.2k
    Mene zanima kaj ovo znači za nas financijski? Samo igranje EL nije loše i vjerojatno je rezultatski bolje, ali su premije puno, puno manje. Moglo bi nas ovo dosta jako potrest.
  • xyz
    840


    Pa Krkan je sportski direktor. On dovodi igrače. Potrošilo se 10 milja eura na igrače. Niti jedan od tih igrača nije participirao danas. Pametnom dosta-
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Nakon svakog velikog rezultata narkos se javlja,pozdravlja Gospu i priča da je to sve plod njegove vizije i njegovog rada. Ali gle cuda za svaki debakl ni rijeci od njega... Najveca istina je onaj transparent "svi su drugi krivi samo je Mamic zasluzan". Koliko ce jos samo vremena proci i dobrih generacija se potrositi da mamicevci progledaju,i ne budu glupi kao i vođa im...
  • SAS1987
    13.5k
    Tko umjesto njegablue heart 72
    Ako Krznar ide onda ocekujem da ce ekipu protiv Sheriffa voditi Kopić. A za naprijed bi volio Tomića.

    Šimundžablue heart 72
    Kek za sirotinju. Sa Mariborom ušao u proljece u Europi (preko EL), osvojio naslov sa Murom ali smatram da nije za nivo kao sto je Dinamo.

    GojakMarkelo
    Gojak cak nije bio loš.
  • Majki2111
    2.6k
    Gadi minse kolko komentara protiv Krznara. Ne slaže on taktiku i ne vodi on momčad nego cijeli stručni stožer. Apsolutno promašena strategija. Očekivao sam zatboreniji Dinamo puno jer se još protiv Zvezde vidjelo da su opasni ako ima prostora. Očekivao sam puno defanzivnini Dinamo a ne da se idemo nadigravat sa njima.

    Ali dobro, ako je već tako bilo odlučeno da je plant igrati otvoreno na posjed, igrači to nikako nisu odradili, niti jedan duel, reposjed ni sjena onog koji je bio zadnnih mjesec dana. Oršić ugušen. Vezni red podbacio nismo ulazili iz drugog plana u završnicu. Spor protok lopte, a bilo je rupa.

    Al opet na stručnom stožeru je da procjeni je li momčad u stanju odgovoriti zahtjevima tog plana igre. Isto kao što je bio procjena strategije za Totenham 3-0. I jedni i drugi podbacili.

    Čeka nas opako težak posao u uzvratu. Moramo
    Igrat napadački a oni su tad po mom dojmu najopasniji. Kažem po dojmu. Možda se varam. Al vjerujem da se njih može probit kroz posjed.
  • Markelo
    2.5k
    Jbg, onda je Krznar serijski nesposoban lik.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Gadi minse kolko komentara protiv Krznara. Ne slaže on taktiku i ne vodi on momčad nego cijeli stručni stožer.Majki2111

    Zašto nisam iznenađen da ovakav komentar dolazi baš od Majkija?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    I Krki lagano rece da su Theophile i Moubandje krivi a on ih stavio da igraju u paru :lol:
  • SAS1987
    13.5k
    cek on je stvarno kazao da su Theo i Moubandje krivi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.