• NORTE
    9.5k
    Je li moguće da je Krznar ovog trena i dalje trener???!
  • superhik
    10.5k
    Ne znam. Nemam riječi nikakve. Jutro će biti valjda pametnije. Ili neće.
    Vjerojatno bi trebalo nekim igračima objasniti da nemaju garantirano mjesto u momčadi pa makar o njima Guardiola imao mokre snove.
  • SAS1987
    13.7k
    Nije još gotovo :smile:
  • Mortiis
    68
    HAanjEx.jpg

    Ovo me je bar malo oraspolozilo, ako je to ikako moguce :lol:
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ovo je krznarov poraz. Znači, znaš gdje je njihov forte i sve napraviš da te razbiju jedinom prednošću koju imaju.
    Majer protiv Gorice 90min, danas loptu ne može uštopat. Oršić je katastrofa. Jebali ga Čop i menalo.
    Za neko veselje u jeseni, el je bolja opcija ali jebemu, ja bih htio lp
  • mniokl
    254
    Ako Krznar ostane za uzvrat taktika će biti čekati strpljivo prvo poluvrijeme,ako si ovi ne zabiju 3 autogola,onda napasti svim silama.
  • Ludovic IX
    5.8k
    Ma ne..držati nulu do poluvremena pa probat zabit prvi do 60-e.

    Sretno, ali oni će nama prodat tri kontre i u zg
  • marcio amoroso
    33.1k
    Oni su nas pojeli fizički. Za fizičku spremu su krivi razni Valuri koje su morali igrati Orša, Petko itd. Sad ti dečki nemaju energije, a momčad bez energije nije ništa.

    Oni su otkazali 3 tekme i pojeli nas. Uz neke naše početničke greške naravno. Mislim da će se pokušati sa nekom šok terapijom, ali ove se proći ne može. Ne zato što su oni predobri, nego zato što smo mi mrtvi fizički.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Do 75. probati izdrzati bez da se primi i onda uvesti Copa da ih rijesi
  • Infinity
    15.3k
    Ja ne znam kad nas je neka na papiru slabija ekipa ovako razbila. Ovo je jebena sramota i mene je stid.
  • De Oliveira
    1k
    Krznar fukara obicna. Sa istim igracima koji su pomeli Tottenham dobije tricu od mrtvog Serifa iz Tiraspola. Klosar jedan.
  • blue heart 72
    1.4k
    Jednostavno sam bez riječi. Uvijek probam u svakoj životnoj situaciji, naći nešto pozitivno, ali večeras to jednostavno ne mogu. Ako možda nešto bude pozitivno, to je jedino odlazak Krkija. Tko umjesto njega? Zaista ne znam Ja sam bio poslije odlaska Bjelkana za Pavela Vrbu, sada je on u Sparti. Kaj ja znam, ako nema nekog "kapitalca", možda Šimundža koji sa Murom radi odličan posao
  • xyz
    840
    Ja sam izvan sebe. Neshvatljivo mi je čemu sam svjedočio. Dinamo igra od početka sezone loše, ali ovo danas je prešlo svaku mjeru. Trener i sportski direktor su krivci, a to je ista osoba koja je nekompetentna za obavljanje oba posla. Nadam se da mu je danas bio zadnji dan na radnom mjestu.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ne znam kad me bilo više sram nekog dinamovog poraza, razbila nas je ekipa koja ima brza krila i ništa više. U Zagrebu očekujem nekih mršavih 1:0 ili 1:1 jer mislim da smo psihički i fizički prazni, a tek je početak sezone i to je pogreška struke. Uprava čini se neće dovesti pojačanja jer im je izbijeno 15 milijuna eura pa ćemo morati izgurati sezonu s Čopom, Menalom, Jurićem, a tu nek nam je bog u pomoći.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.