• marcio amoroso
    36.8k
    Ja se samo nadam da će se dovesti igrač koji će biti dovoljno kvalitetan da pomogne odmah.
    Majera će mi biti žao jer je igračina, a i ok dečko koji je uvijek šutio i radio.
  • miro
    4.5k
    Ako Lokomotiva dobiva 50% onda je ovo svjetska pušiona, a Majer u francuskoj ligi među onim crncima koji ne prestaju trčat, ne znam.... po meni gube i klub i Lovro, koji bi se mogao pokazat malo i u Ligi prvaka. Sve u svemu glupo. Još pišu Sportske kako će ga Ivanušec zamijenit, a uopće nisu slični igrači i baš su zajedno super kombinacija. Nadam se da ništa od toga ne bude
  • db-izbjeglica
    15.5k
    ako loksa ima 50% to je jedna u nizu gluposti uprave kluba.
    na kraju će dinamo biti na nuli s njegovim transferom. :sweat:
  • Nolifer
    8.2k
    Pa nismo Hajduk da ode za male pare, ako baš mora otići, ja bih radije da ostane...Kakva bi to glupost bila...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Dinamo će na kraju sa Lovrom biti minimalno 3,5 milijuna u plusu. Osim ta 3,5 milijuna od Lovre je Dinamo dobio vrhunsku sezonu i vrhunski početak sljedeće gdje nas u biti sam vuče.

    Volio bi da se klub sa svakim ovako “zajebe”
  • marcio amoroso
    36.8k
    Pa nismo Hajduk da ode za male pare, ako baš mora otići, ja bih radije da ostane..bbbjura

    Šta je pisac htjeo da kaže?
  • Nolifer
    8.2k


    Htio je reći da nejde još. Dobro mu je ovdje. Nek napravi iskorak sa Dinamom i onda kaj se mene tiče može ić. Baš zato nam treba, bar za ovu sezonu.. Glupo bi bilo da ode sad za male pare
  • xyz
    840
    Ako je ovo za 50% istina, onda je to kako bi bivši trener rekao: ''Sramota, sramota'.'' Doduđe, to se može riješiti na Goričin poučak...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nek napravi iskorak sa Dinamom ibbbjura
    Napravio je prošle sezone sa četvrtfinalom EL.
    Glupo bi bilo da ode sad za male parebbbjura
    Samo 6 igrača se u povijesti kluba prodalo za veću odštetu. O kakvim malim parama pričaš?
  • Mulec86
    394
    U slučaju prodaje Majera trebamo Iličića ili nekog slične kvalitete što prije. Malo ta priča oko Josipa dobiva na vjerojatnosti kako prolaze dani neovisno o onom baljezganju sportskih.
  • Dudu
    2.6k
    Ne treba zaboravit da je Majer vec bio u Italiji na dogovorima i trebao potpisat za Sampdoriu. Iznos je bio oko 7 milijjuna eura, onda je Dinamo uletio s tom ponudom od 2,5 i 50% buduceg transfera.
  • Dino
    2.7k
    Samo 6 igrača se u povijesti kluba prodalo za veću odštetu. O kakvim malim parama pričaš?marcio amoroso

    Al s obzirom na to kolko nam kao igrac znaci, odsteta nije pretjerano velika. Uz to imas jos i 50% loksi. Po mom misljenju bi prodaja u trenutnoj situaciji bila banana.
  • Nolifer
    8.2k


    bar da je 15 plus bonusi bila bi pristojna cifra, sve ispod tog mi se čini malo s obzirom koliko je dao za klub
  • Kwedi
    3.8k
    Pedeset posto je od prije tri godine podatak.

    Prvo nam smeta Lokomotiva kao filijala,a kad naprave tržišni transfer iz Lokomotive u Dinamo, a onda "kako, zašto"?

    Ajmo se dogovoriti, da li smo ili nismo za filijalu
  • marcio amoroso
    36.8k
    Al s obzirom na to kolko nam kao igrac znaci, odsteta nije pretjerano velika.Dino

    A vidi Dino. Pjaca, Modrić, Rog i ostali su nam također puno značili. Jednostavno se veliki novci i dobijaju samo za one koji puno znače.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions