• Carrasco
    4.1k
    Stvar je sasvim jednostavna. Ljudi ovdje doživljavaju živčane slomove kad Kastrati pokuša nešto odigrati pa promašuje loptu ili je ne može uštopati.xavier

    To i je problem. Može imati 90% točnih dodavanja, a ljudi će se uhvatiti za tih 10% netočnih. Negdje sam pročitao podatak da je Kastrati treći igrač Dinama po ključnim dodavanjima prošle sezone( stavim link kad nađem) , a ovdje se ustalila teza da čovjek ne zna dodati loptu uopće.

    EDIT: ne mogu naći link, i malo sam se zajebao, nije po ključnim dodavanjima nego po kreiranim šansama... u HNL-u je treći, a u Europskoj ligi četvrti. Po ključnim dodavanjima je 8. u Europskoj ligi, ali nije ni igrao puno, a u HNL-u peti.
  • LovroZG
    1.3k
    Otkud ljudima ideja da smo mi za Gavru dobili sitniš? Dvije milje € za rezervnog napadača u tridesetima je pun kurac para. Razumijem da se neko ne slaže s prodajom, al malo su neki ovdje krenuli precjenjivat tržišnu vrijednost naših igrača.

    Za Stojanovića isto milja i pol nije bila dosta, iako smo imali višak igrača na njegovoj poziciji, nije igrao redovno i imo je par nedostataka. Za Kastratija očito dvije milje nisu dosta, iako je on rezerva koja treba posebne uvjete igre da bi nam bila od koristi.

    Kad ćemo rezerve i tridesetogodišnjake redovno prodavat za 4-5 milja €, bit ćemo duplo bolji klub nego danas.
  • Baneki
    746
    .Mene taj kontekst koliko smo "para" dobili za prodaju nekog igrača ne zanima. Zanima me samo jesmo li oslabljeni ili ojačani s tom prodajom, tj. možemo li s tim novcima kupiti nekog boljeg. Vidjeti ćemo tek, za sada znamo da smo oslabljeni jer su i Kastrati i Gavranović bili među 15-16 top igrača.
  • Infinity
    16.5k
    Antitalent koji je nogomet počeo trenirati u 17. godini.Carrasco

    Ajmo vise prestati s ovim. Kastrati je sa 17 godina dosao u Lokomotivu i jednom prilikom je izjavio da je ozbiljan nogomet poceo igrati sa 17 godina. Nakon tog se stvorila neka prica da je on sa 17 poceo trenirati. Nije.

    Kastrati je nogomet poceo trenirati sa 12 godina.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ali šta ima veze i da je krenuo trenirati sa 20 godina. Ja bi onda trebao reći ok krenuo je kasno trenirati pa je u redu da gubi lopte i da ne može pogoditi suigrača na 10 metara.

    Dinamo je velikan, ispred Dinama ima samo 30 klubova u Europi, službeno. Dinamo nije seoska zadruga na kojoj će netko učiti prve korake.
  • Carrasco
    4.1k
    E onda sam ja nasjeo na clickbait. ma moja greška, mislio sam da je stvarno sa 17 počeo trenirati, a smatram da se nekoga ne moze nazvati antitalentom ako nakon 4 godine treniranja dođe do Dinama unatoč i toj brzini koju posjeduje...
  • marcio amoroso
    36.8k

    Ma ne može se nikoga nazvati antitalentom tko je uopće došao do Dinama, i moja je greška. Samo je očigledno da je stvarno tehnički jako ograničen, to je jednostavno istina. Antitalent je uvreda i pretjerivanje, ali jbg, forum pa prenese svakoga nekad.
  • IstokKa96
    701
    Dinamo ili Rennes, za mene neusporedivo, ali izgleda da ce se uskoro saznati kako je u nasim redovima velik navijac tog francuskog kluba od malih nogu.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Dinamo ili Rennes, za mene neusporedivo, ali izgleda da ce se uskoro saznati kako je u nasim redovima velik navijac tog francuskog kluba od malih nogu.IstokKa96

    Svakao ti preporučam pročitati temu.

    https://www.zonadinamo.com/discussion/44/lovro-majer/p1

    Dečka se naveliko sprdalo i sumnjalo u njega.

    Sad je dobar dio toga demantirao i želi otići u jaku ligu koja je upravo dobila na medijskoj atraktivnosti sve što se može dobiti.

    Nikada nije iskazao ni verbalno niti ikakvo drugo nezadovoljstvo ni kada je bio na tribini dok su igrali Gojak, Kandzior i ekipa. A trener je i tako imao rezultat pa Lovro nije imao niti ikakav argument za iskazivanje nezadovoljstva.

    Dinamo ga je već jednom otpilio dok je bio dijete.
    Tako da mi nisu jasne ove tvoje sarkastične primjedbe i usporedbe s Rennesom.
  • Infinity
    16.5k
    Meni je odlazak Majera za 12m promasaj. Odlazak za neku vecu cifru vec i OK. Meni je strasno drag, smatram da je najbolji igrac Dinama, al mislim da mi nikad nismo imali takvu zamjenu za igraca na odlasku kao sto ju imamo sad za Majera. Mislim da bi ga Ivanusec odlicno nadomjestio.

    Ivanusec trenutno zatvara desno krilo i ako bi dobili desno krilo poput Ilicica i da Ivanusec igra u sredini, ne bi bas puno zalio ako Lovro ode za dobru cifru. Smatram da bi Ivanusec u sredini i Ilicic na krilu vise donijeli nego Majer u sredini i Ivanusec na krilu. To je moje misljenje, mozda i grijesim.
  • NORTE
    11.6k
    Prodavati jednog Majera za 12 milijuna eura a dinamo je jednom nogom praktički u Ligi prvaka, to je teški promašaj. Da je 20 milijuna fiksno onda bi se moglo razmisliti jer ta ponuda je dobra.
  • Dudu
    2.6k
    Odšteta je najmanja bitna u ovom slučaju jer ako se ne varam Lokomotiva ima 50% prava na visinu transfera, vjerojatno Mamići su zakaparili 50% od Dinamovog dijela transfera, dok isplatiš sve menadžere i provizije klubu ostane jedno milijun eura
  • NORTE
    11.6k
    Odšteta je najmanja bitna u ovom slučaju jer ako se ne varam Lokomotiva ima 50% pravo na transfer, vjerojatno Mamići su zakaparili 50% od Dinamovog dijela transfera, dok isplatiš sve menadžere i provizije klubu ostane jedno milijun euraDudu

    U tom slučaju odšteta je onda itekako bitna. Još gore od svega je da dinamo ostaje bez nezamjenjivog igrača pred Ligu prvaka za kikiriki!
  • Dudu
    2.6k
    odradit će u interesu svojih džepova, nije upravu baš briga za dobrobit Dinama, krunski dokaz odbacivanje potraživanja dosad ukradenog novca

    po meni indikativno i da Andy Bara u svakom većem transferu vodi glavnu riječ.. Olmo, Gvardiol, Majer
  • Dudu
    2.6k
    Evo gledam baš detalje transfera.

    Plaćen je Lokomotivi 2,5 milijuna eura, plus 50% buduće odštete.

    Znači ako je odšteta 12 milijuna eura, Dinamo će na Majeru zaraditi 3,5 milijuna eura, bez da uzimamo u obzir te naknade, imaju li Mamići offshore ugovore, itd itd.

    Najbolja opcija za prodaju što je @Mali dioničar rekao, dati im Kulenovića za 11 milijuna eura i Majera za milijun, onda pričamo o solidnom poslu. Riješiš se Kuleta, on sretan, Lovro sretan, Dinamo sretan, Lokomotiva nesretna haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions