• miro
    4.5k
    Ok, ajmo ovak...ako se ne uđe u Ligu prvaka, onda se može pričat o prodaji, jer treba popunit budžet. Ako uđemo u LP nema nikakvog smisla prodavat Majera, jer lovu koju ti daje Rennes si već prebacio s ulaskom u grupu, a tamo ti trebaju klasni igrači, kao što je Lovro. Što se igrača tiče, on nije prošao pripreme s novim klubom i dolazi u nepoznatu i fizički jako zahtjevnu sredinu. Tu nek ostane na klupi, njega nema na SP. Plaća je naravno veća, ali to je Rennes, nije to ni Marseille, a kamoli PSG. Treba i Majer dobro dobro odvagat kaj mu je najpametnije, jer ako mu ne krene mogao bi se izgubit s radara na dulje vrijeme
  • Eduardo
    20.4k
    Netko je ovdje zazivao Pericu nedavno...

  • Dino
    2.7k

    Naravno, slazem se. Sumnjam da postoji klub koji bi nasjeo na neki “corak”, medutim cini mi se da nam je Majer uistinu potrebna karika ako mislimo ove sezone postici nesto vise nego zadnjih godina u Ligi prvaka.

    Nekoliko puta je ovdje na Zoni izglasan za igraca mjeseca, vrlo pristojan i ponizan decko koji daje jako puno na terenu.

    Imao sam priliku upoznati ga uzivo i popricati nekoliko minuta. Stvarno bi mi bilo zao da ode ove sezone, pogotovo ako nekamo sigurnu zamjenu za njega. Vjerujem da bi se sljedece sezone ekipa vec drugacije poslozila.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Majer je meni osobno također jedan od dražih igrača i nitko nebi bio sretniji od mene da ostane.
  • IstokKa96
    701
    @Mali dionicar...Ne trebam citati nikakve 'teme' u vezi Majera jer je on igrac kojeg sam svagdje zagovarao (ne i ovdje jer rijetko pisem) kao i svakog dinamovog igraca, za razliku od dijela sudionika foruma/fb portala i slicnih mjesta koji se skoro pa natjecu u pljuvacnicama posebno po nekim ajmo reci manje kvalitetnim igracima.

    Majer je jako dobar igrac, vjerojatno ne za najrazvikanije europske ('top') klubove, ali jedna visoka razina svakako.

    Tu dolazi usporedba Dinamo/Rennes jer smatram da je Dinamo po svim rezultatskim kriterijima veci klub od Rennesa i da eventualni odlazak u taj klub nije neka ponuda koja se ne odbija, a izjava o navijanju, vjerujem da je jasno je na kaj se odnosi i nema nikakve zlobe prema igracu nego njihove naucene recenice.
  • Mali dioničar
    15.5k


    Rennes nije na razini Dinama, ali ni HNL nije na razini francuske lige. Igrač ima kratku karijeru i njegovo je legitimno pravo igrati na (naj)boljoj pozornici.

    Inače, sad mi je kroz glavu prošla rečenica Krznara prije utakmice protiv Rijeke da Pavičić zaslužuje dres Dinama pa eto bacam na stol teoriju da nakon europskog play-offa Majer odlazi, a Pavičić dolazi.
  • IstokKa96
    701
    Slazem se, ali mislim da mu je bolje ostati jos sezonu s nama, a iduce ljeto neka krene u nove izazove u neki kvalitetniji klub od Rennesa.
  • marcio amoroso
    36.8k
    PavičićMali dioničar

    Očigledno će nasljednik Majera imati “ičić” na kraju prezimena. Ja navijam za početak IL :grin:
  • deda
    32.8k
    Pavičić nije igrač za Dinamo. Točka. Toliko od mene.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Pavičić nije igrač za Dinamo.deda

    Puno njih nije za Dinamo pa ih se opet dovodi, čak i igraju zapaženu ulogu.
  • thomas22
    262
    Za 4 igraca sam kad sam ih vidio prvi puta rekel da budu igracine: manđukic, brozovic, halilovic i za pavičića da bude bolji od brozovica. Pavicic je za rijeku taman ili za dinamo 2!
  • Krizy
    44.2k
    Pavičić sve i da je za Dinamo, djeluje mi više kao srednji vezni, slično Mišiću. 75 utakmica odigrao kao srednji/zadnji vezni a oko 60 kal, ofenzivni vezni. Ali ne vidim kako nam on može pomoći.
  • LovroZG
    1.3k
    Kak Pavičić igra ove sezone (na prednjem) za Rijeku, bio bi nam itekako koristan u rotaciji.
  • Beowulf112
    332
    Ma nikakav pavicic.Ja bi razmislio o kleinheisleru.Odlican je.Steta samos to je nedavno produzio ugovor.Naravno ako majer ode.
  • IstokKa96
    701
    Vezni red je nakrcan, cak i ako Lovro ode imamo dovoljno igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions