• marcio amoroso
    36.4k
    Mi sve skupa vodimo, ali Deda, Markoli i Infinity su za fejs dok ja i Eduardo radimo instagram, a Bosna Twitter. Krizy nam također pomaže oko svega.

    Jedna objava zna uzeti stvarno par sati jer pokušavamo sve odraditi detaljno, posebno tu prednjači Eduardo :rofl: , a onda nam se u komentarima dogodi da se ljudi dovežu jednog tipfelera, a ovo sve ignoriraju.

    Iz Bosne nas naravno ima također, nije to loše :grin:
  • Infinity
    16.3k
    Možda infinity vodi zonin fejs, po upisima ovdje se lako može zaključiti da imamo nekoliko zonaša iz BiH, tamo se tako govori.NORTE

    Mislim da je i kod nas ispravno 'srebrnu' :rofl:

    U svakom slucaju nisam taj koji je tipkao taj tekst, vecinu ih tipka Eduardo, mada ne znam tko je taj.
  • IstokKa96
    671
    Nisam se zlonamjerno 'dovezao za tipfeler' nego samo skrenuo pozornost upravo zato kaj ne ignoriram nijednu objavu...
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ma ni slučajno nije išlo tebe. Samo sam napisao kakva je inače situacija.
  • NORTE
    11.4k
    Nakratko sam bio u vožnji i upalio Hrvatski radio pa poslušao prijenos tekme, pustili su BBB himnu ali nakon samo par sekundi se vratili u prijenos jer je Franjić zabio gol.
  • NORTE
    11.4k
    Sporting
    Dortmund
    Shahtar
  • Neki tip
    21.3k
    to ti nama lagano skupinu već izvukao? :grin:
  • Nolifer
    8.1k
    Ne predviđam još skupinu. Prvo Sheriff, onda ostalo...

    S ovakvom igrom bolji smo realno u Europskoj, a za Ligu prvaka, apsolutno moramo se poboljšati u tim nekim segmentima igre i to je to. Samo da u Lp ne osvojimo neki mizeran bod. Al bit će kaj će bit.

    Tak da mi je drago baš da idemo na Sheriff, nema više glavinjanja, tenzija i kalkuliranja oko ulaznica za tu tekmu i da je sve u normali...
  • NORTE
    11.4k
    ↪NORTE to ti nama lagano skupinu već izvukao? :grin:Neki tip sa Zapada

    Naravno, ta neće se igrački najjači dinamo unazad duuuugo godina plašiti šerifa iz moldavske lige. Vraća se Ademi, Petko igra dobro, čekamo Oršića. Legiu prošli puno teže nego sam očekivao, bez VAR-a i uz klasične španjolske velike sudačke greške na dinamovu štetu naravno. Krznar nije taj bez obzira na Tottenham i višegodišnje iskustvo. Naravno da želim što lakšu, a opet atraktivnu skupinu, meni je ona gore idealna.

    Protiv Sheriffa očekujem dosta navijača, možda čak i 15 tisuća jer je već kasno ljeto a tekma donosi Ligu prvaka.
  • SAS1987
    14.7k
    Protiv Sheriffa očekujem dosta navijača, možda čak i 15 tisuća jer je već kasno ljeto a tekma donosi Ligu prvaka.NORTE

    Nema šanse ako neće biti online prodaje.
  • badjibadara
    3.1k
    A Franjić se našao na njoj samo i isključivo iz nepovjerenja prema Moubandjeu te Marinu Leovcu koji je otpisan bez ikakvog konkretnog razloga. I pitanje je tko ga je uopće otpisao jer znamo da Krznar o njemu ima visoko mišljenje i da ga je htio imati u svome kadru.


    Dinamo se okreće Šerifu u kojem neće moći računati na Lauritsena. Ozljeda prepona standardnog stopera čini se težom nego je to bilo za očekivati i jasno je da će Krznar morati promiješati špil i ponuditi novo rješenje. No, izostanak Lauritsena ne smije biti alibi.

    - Lessie
  • KlasicZg
    547
    Najebali smo bez vikinga u obrani...
  • NORTE
    11.4k
    Nema šanse ako neće biti online prodaje.SAS1987
    Kako je ono Rijeka to riješila?
  • SAS1987
    14.7k
    Kako je ono Rijeka to riješila?NORTE

    Oni imaju online prodaju a Dinamo je odlućio da je neće imati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.