• deda
    26.3k
    Očekujem 25000 ljudi na Sheriffu.
    Sva sreća imam pravo prvokupa :smile:
    superhik

    Zezno si se za jednu nulu
  • Nino Bule
    10.7k
    Mislio sam dugo da je do forme igraca dosta toga loseg u igri, ali samo za krznarovo povlacenje u bunker bi mi letio iz kluba. Hitno novi trener ako mislimo uzet koji bod u LP.
  • über alles
    1.4k
    A ja mu dam lajk misleci da je sarkastican...

    Lose je ovo izgledalo po meni,zdrijeb nas je dobro pomazio ove godine.


    A to s trenerom shvatite da nece bit promjena dok god se ne desi neka bas velka blamaza,jer treneri poslusnici su prvi izbor i dalje.
  • superhik
    9.7k
    i jesam bio sarkastičan. Nije ti propao lajk :smile:
  • Ludovic IX
    5k
    Ne kužim kako, ali naši nisu snage imali. Menalo, nije za dinamo, ponavljam se već stoti put.

    I uz tu lošu igru, oni nama pravu šansu složili nisu
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Vidimo se na Sherrifu :victory:
  • cron1ck
    1.5k
    Do jucer smo gubili utakmice na ovaj nacin.Infinity

    E bas sam sad htio ovako nesto napisati, mislim da ja Dinamo izrastao u pravu europsku momcad i poceli su bez lijepe igre rijesavati utakmice.
    Ovo sto su se igraci Legije bacali bezveze, cijelo vrijeme nesto prigovarali je prikaz njihove nemoći i ovog “zrelijeg” Dinama.
  • LovroZG
    1.3k
    Neke stvari su se ispravile u odnosu na prvu tekmu, al nekak je to meni i dalje klimavo. Previše prostora ostavljamo u svojih 30 metarra. Gorica će bit zanimljiv test pred Šerif.
  • miro
    2.9k
    baš loše...Ristovski nemre Stojketu kopačke čistit, Franjić bolji na beku (ko Gvardiol) nego u vezi, Majer slab, mislim da je Petko danas držao ekipu iznad vode, iako je opet komplicirao. Bolje da ne idemo u LP s ovakvom igrom i pogotovo s Ristovskim na desnom beku, e da i Perić nema kaj igrat prije Šutala
  • miro
    2.9k
    i ofkors, vidimo se na Šerifu
  • Crusades1986
    9.3k
    pljkr69xrowdenvq.jpg
    :monkey: netko ce i dalje igrati playstation...
  • deda
    26.3k
    Najbolje da smo danas ispali
  • Ali
    1.8k
    Lose jako lose, ali eto prosli smo.
    Livakovic odsutan, nesiguran na izlascima (usput ono kaj ga je nahvalio blazicko je zaplivao i lopta ne sretno udarila u lrecku a livi nije zna gdje je). A ispucavanja koja su bila forte danas ocaj vise u aut nego u polje.
    Gojak usao i onda nakon tri minute ga ofenzivnoj ulkzi frajer pretrci kao da ga nema, nespreman nije ni cudo da su ga talijani vratili sa masnom na glavi.
    Opcenito ili se komolicira u zavrsnici ili neki udarac iz sve snage iz prve? Pa ljudi ono protiv tottenhama ulazi jednom i ko zna kad, dajte se smirite.
    Ivanusec igrac utakmice odlicanu defanzivi u ofenzivi sve prisutan, asist za gol, stalno na drugoj koju mu nitko ne spusta, zadnji orimjer orsic glavom umjesto da mu spusti na volej on zazmiti i pet metara pored gola...
    Sve u svemu ocajna taktika, igraci vec sad potroseni i pucaju misici...
    Bojim se jeseni u hnl ce nam osijek odmagliti sa losom ekipom a u lp ako udjemo necemo se sastat sa loptom a imamo ekipu za 5.
  • Neki tip
    18.3k
    Uspio sam se naviknuti na nečitanje komentara, ni ispod članaka ni na Zoni, nakon Dinamovih poraza, ali morat ću se nekako naviknuti na samoizolaciju i nakon pobjeda u gostima u 3. pretkolu Lige prvaka, ako pobjeda nije u hendikepu uz igračku rapsodiju. :lol:

    Dajte, ljudi, bas ga pretjeraste..

    Krznar mi je, slažem se, vrlo upitan kao trener Dinama, ali zbilja ne razumijem, neshvatljivo mi je kako prva emocija nije radost zbog pobjede, a ne mrzovolja zbog poteza trenera. Pa ne bi da ste predsjednici kluba, a ne navijači..
  • Keyser Soze
    7.8k
    navijači..Neki tip sa Zapada

    Baš zato kaj smo navijači imamo ovakve komentare, vjerujemo da uvijek može bolje :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.