• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nemoj doslovno mi je mrak pao na oci
  • Nolifer
    5.9k
    Bitno da smo prošli...
  • Dudu
    2.6k
    Predvidjam uz puno stresa ulazak u Ligu Prvaka, a tamo ce nas tamburat.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ovakvom igrom nije nedostižno onih 0 bodova i 0:15 gol razlika u grupi.
  • Olmic
    2.6k


    Slažem se. Način igre me danas uopće nije zanimao. Danas je bilo bitno proći.

    Protiv Sherifa mislim da će to već bit druga priča
  • Majki2111
    2.5k
    Zadovoljan sam. Idemo dalje.
  • Bosna86
    11.1k
    Pa vratili smo se u razdoblje prije Bjelice… Uci ćemo mi u ligu prvaka, ali tamo nećemo ni pokušati biti konkurenti
  • Markelo
    2.3k
    Ovo je dobra momčad, konkurenta. Ne može se reći da je uprava sabotirala nekakvim izlaznim transferom.

    Momčad je dobra ali je zato trener bolno limitiran
  • SAS1987
    13k
    Jedino što će biti lošije od utakmice će biti izjava Krznara. I nema šanse da ga smijene.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Dok on ima ovakve rezultate neće još dugo otić.
  • Carrasco
    3.9k
    Al ga serete, svaka vam čast
  • markoli
    1.6k
    Zasluženo smo prošli kad se gledaju obje tekme. Nije bilo gore lako, zadovoljan sam prolazom i činjenicom da ne igramo sa Zvezdom.
  • Fanboy
    2.1k
    Na drugom forumu sam pročitao kako Krznar stilom igre podsjeća na izbornika Dalića. Mogu se složiti, igra je nekako bezidejna, forsira krila, protivnik lako dolazi do prilike za udarac i primamo puno golova.
  • Infinity
    14.9k
    Dobro je, prosli smo.

    Po meni danas Ristovski nas najbolji igrac na terenu. Odlicna partija. Franjic se pokazao korisnijim na beku nego u sredini. Gojak je unio malo zivosti nakon sto je usao. Oduzeo je par lopti i dosli smo par puta pred gol Legije, a prije tog smo opasno visili, mada je i na kraju dobio jezikovu juhu od Livakovica :rofl:

    Utakmicu smo po meni odigrali kao prava europska ekipa. Nista specijalno, ali dovoljno da prodjemo. Do jucer smo gubili utakmice na ovaj nacin.

    I pored ovog prolaza i dalje sumnjam u Krznara i nadam se da cemo dobiti novog trenera. Idemo na Sheriff, imamo sjajnu priliku za uci u Ligu prvaka i ovo je pravi trenutak za dovesti novog covjeka na klupu. Sheriffa bi realno Dinamo trebao proci i sa mnom na klupi, a do grupne faze je vise od mjesec dana sto je po meni dovoljno vremena da novi trener i ekipa profunkcioniraju.
  • superhik
    9.7k
    Očekujem 25000 ljudi na Sheriffu.
    Sva sreća imam pravo prvokupa :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.