• Eduardo
    17.6k
    Ekipa, može preporuka za dobar WI-FI pojačivač signala i dobar ANDROID SMART TV BOX? Ajd za svaki slučaj i dobar i pouzdan IPTV...
  • Olmic
    2.7k


    WiFi pojačivač uzmi xiaomi range Extender pro, imam i doma i na moru i radi super.

    Imaš od njih i Android box ali nisam isprobao.


    Iptv imam doma, 5 eura mjesečno, radi okej, zna u toku prijenosa 2,3 puta samo zaštekat šta mislim da je solidno
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Svim Hrvatima, braniteljima, istinskim domoljubima, te zonašima sretan Dan pobjede, domovinske zahvalnosti te Dan hrvatskih branitelja.
  • Majki2111
    2.6k
    Ima li ovdje netko ko zna bridž kartati? Trenutno kartam sa burazom bratićem i sestričnom. I amateri smo tek smo naučili osnovna pravila da možemo odigrati partiju, dakle ne TEORIJU. Čisti smo početnici i u jednoj partiji nam se dogodilo da je samo jedan par uspio zvati nekakav ugovor i oni su dobili tako partiju. Imam osjećaj kao da ne znamo zvati. Na internetu ima tekstova o bridžu ali to je sve u kontekatu nekakvih turnira ili čak profesionalni bridž. Ima ko kakav savjet za amatere? Nije nam cilj nigdje se takmičiti nego ubijati vrijeme na moru tu korz kartanje bridža. A mući me jer sam vidio kako je to kartaška igra gdje je udio sreće najmanji, al još to nisam doživio u našem kartanju. :sad:

    Ili bar neki tekst da pročitam, al da bude nama korisno.

    Konteskt: igrači imaju 23,18,16 i 15 godina. :smile:
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Delije na jučerašnjoj utakmici opet o kninu i srpskim trobojkama :rofl:

    Meni stvarno nije jasno da oni još uvijek imaju te snove, valjda najjadnija država Europe po svemu, koja je popušila rat, koja gubi teritorij i u miru, al i dalje im tinja ta ideja... Doduše, šta se ja čudim šljamu sa sjevera marakane, mi u hrvatskom saboru imamo ljude koji misle i žele isto.
  • og1986
    2.9k
    Ako nekog zanimaju dobri članci o stanju u regiji novinar Vlado Vurušić ima odlične članke. Puno se toga kuha kaj mi zapravo nismo svjesni.

    Vučić naravno nikad nije odustao od velike srbije, ali samo su sada smanjili granice (na kratko), više im nije plan Ogulin-Karlovac-Virovitica nego za početak Beograd-Banja luka-Podgorica.
    2016-te puč u crnoj gori im nije uspio (tamo su bili upetljani isti ruski špijuni koji su osumnjičeni za Navaljnog i eksploziju češkog spremišta oruzja). Ali su zato sada mirnim putem stavili na vlast prosrpsku vladu. BIH žele na sve načine uništiti, a vjerojatno će i u neki mini schengen sa Albanijom i Makedonijom (šta mi iskreno nije jasno zašto bi na to Albanci pristali kada Srbi ne priznaju Kosovo).
    Evo danas u Subotici su napadnuti državljani Hrvatske njih 5, sa ZG oznakama. Čovjek izašao pred njih i vikao "poklati ću sve ustaše".
    Tako da nije čudno kada "njegovi" navijači još uvijek viču dogodine u Kninu. Iako to dogodine nikako da dočekamo.
    Isto tako jedan zanimljiv članak bi trebali pročitati o arena sport kanalima (isto u jutarnjem) koji su pod telekomom Srbije isto državni projekt. Nedavno su dali 600 milijuna eura za emitiranje premier lige na 6 godina. Što je svima apsurdno puno. I tu ima puno igara iza sjene. I cijela stvar će vjerojatno na sud. Arena sport je samo jedan primjer prodiranja kroz medije istočnih susjeda.
  • Eduardo
    17.6k
    WiFi pojačivač uzmi xiaomi range Extender pro, imam i doma i na moru i radi super.Olmic

    To je ovaj?
  • Bosna86
    11.6k
    Objava o stadionu u Varšavi je jedna od kvalitetnijih objava na Zoni… Potrošeno je dosta vremena i stvarno je odlicna… Rezultat toga, 90 lajkova na fb zone… Svima puna usta lošeg novinarstva, a svima mrsko odvojiti 5 minuta za pročitati malo duži tekst…
  • Draž
    1.1k
    Ak aludiraš na mali.broj lajkova, onda je to zbog dužine teksta. Da nije bil tekst sa Zone, ne bih ga ni ja pročital.
    Nikad ne čitam duže objave.
  • markoli
    1.7k
    To je realnost. Udariš npr. fotku Olma i napišeš “Koliko likeova možemo skupiti za našeg Danija?” i dobiješ 700-800 bez problema. Čim ima mrvicu malo duže za čitati, tj. ak je fokus na tekstu umjesto na fotki, odmah dobiješ puno manje reakcija. Svjesni smo toga, ali ne želimo ići linijom manjeg otpora.
  • mileni
    93


    omakla vam se poneka kriva riječ ;)

    Stadion u Varšavi koštao je 120 milijuna eura, a u prve tri godine sponzorskim ugovorom Legija je zaradila 4.5 milijuna eura. Ugovor potpisan s Pepsijem okarakterisan je kao marketinški ugovor, a ne kao ugovor o promjeni naziva stadiona. Na stadionu je stajao natpis Pepsi Arena, ali službeni naziv stadiona nije čak ni postojao. Nije postojao sve od 2002. godine kada su prava na stadion prebačena s Poljske vojske na Grad Varšavu. Bio je to stadionski objekat kojeg su navijači nazivali Stadion Wojska Polskiego, ali u službenim dokumentima taj stadion nije imao nikakav naziv. Nije ga imao ni nakon potpisa s Pepsijem, ugovor se okarakterisao kao marketinški zbog činjenice da bi Legija dio kolača morala dati Gradu koji je vlasnik stadiona. Naravno da se stadion u dokumentima morao spomenuti pod nekim nazivom, ali 2002. nakon što je prebačen s Vojske poljske na Grad Varšavu njegov naziv Stadion Wojska Polskiego je službeno ukinut, a godinama kasnije nije izglasan novi.
  • Kwedi
    3.8k
    Ajd nemojte bit jezična policija.

    Je li se razumije kaj piše?

    Da li nekom treba prijevod?

    Radije dajte pol vure vremena, sjednite i napišite nekaj za Zonu, oni objave i dobije se neki sadržaj, a ne ulaziti sitna crevca
  • mileni
    93
    zato sam i prokomentirao to u ovom topicu a ne nogometni stadioni....ne sekiraj se
  • Eduardo
    17.6k
    Već ponovljeno po sto puta - ima nas od Hrvatske, BiH do Njemačke i SAD-a koji vodimo društvene mreže. Ljudi tako pričaju i pišu cijeli život, teško im se u trenutku prebaciti na 100%-tni književni hrvatski.

    Ja prvi radim greške i tipfelere, što zbog vlastite brzopletost i nepažnje što zbog autocorrecta koji ispravlja i što treba i što ne treba. Naravno, često u kontrolnom čitanju to jednostavno previdim pa izađe van tako kako izađe. Nažalost ponekad i jedno krivo slovo napravi kaos. Možda neki tekstovi idu nepotrebno u dužinu, ali to je čisto radi toga da dobiju nešto više od pukog nabacivanja statističkih podataka.

    Postoje likovi koji samo čekaju pogrešku i onda kreće pljuvačina. Posebice jedan lik, za potrebe ovog posta nazvati ću ga smrad pošto je dokazao da prati pa nek se prepozna. Ali, već smo valjda oglušili na to.

    Pogledajte topic SHIT OF THE DAY - ti ljudi su 'profići' plaćeni za to što rade, a izvale tonu gluposti i pogrešaka.

    Mi se trudimo neke događaje i igrače približiti kroz tekstove na malo dublji način, ne samo površno. Nekad uspijemo više, nekad manje, ali sve iz dobre namjere. Nekome to odgovara, nekome ne. Tako je kako je...
  • puxigadjurdja
    1.4k

    mislim da, s obzirom koliko ovo sve profi izgleda, ekipa nije svjesna da je ovo što radite APSOLUTNO SVE NA VOLONTERSKOJ BAZI.
    Na hejtere i one još manje inteligentne, koliko go nekad bilo teško, se ne treba obazirat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.