• xavier
    11.1k


    Dobro, to je još šira baza jer su svi vlasnici godišnjih ujedno i članovi. Ako zbog ničega drugog, onda upravo zbog jeftinije cijene godišnje.
  • SAS1987
    13.2k
    utakmici bi bilo 6-7 tisuća ljudi.xavier

    Ma bit če više.
  • xavier
    11.1k


    Karikiram malo.
  • xavier
    11.1k
    Btw koliki je sad uopće kapacitet stadiona?
  • Fanboy
    2.1k
    Ide se u neka nagađanja, daleko je to još od realne utakmice...Postoje prepreke sa svake strane i tako se treba gledati. Sheriff nije baš prelagan protivnik i daleko je to od gotovog, a bome nama predstoji Legija i to dvije tekme. Puno stvari za popraviti u odnosu na Slaven i Rijeku u defanzivi, imamo jako puno prostora za napredak.
  • SAS1987
    13.2k
    24k :smile:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Mene nerviraju ove kvazi ustaše koje će se nakupiti iz svih krajeva hrvatske, a bome i iz dijaspore. Za Dinamo ih realno boli kurac, a doći će da jebu mater četničku.

    Edit: što je najgore pola ih rata nije vidjelo jer nisu bili rođeni, a pola ih bilo na sigurnih 1000 kilometara udaljenosti.
  • Neki tip
    18.8k
    Odlična ideja!LovroZG

    Imaš na stranici ranije praktičnu razradu te ideje..

    Tak da se nadam da si ironičan. :)
  • The Undertaker
    3.9k
    Baš to. Za pola će trebati uputstva kako se stiže na Maksimir. Kao što kolega Xavier kaže, prednost zadnjim pretplatnicima i postojećim članovima. Kad se na to dodaju karte za sponzore i ostale pri vlasti, to je otprilike to.
  • Fanboy
    2.1k
    Mene nerviraju ove kvazi ustaše koje će se nakupiti iz svih krajeva hrvatske, a bome i iz dijaspore. Za Dinamo ih realno boli kurac, a doći će da jebu mater cetnicku.

    Edit: sto je najgore pola ih rata nije vidjelo jer nisu bili rođeni, a pola ih bilo na sigurnih 1000 kilometara udaljenosti.
    marcio amoroso

    Kakve kvazi ustaše u 21. stoljeću ?? Pa normalno da će fokus biti na utakmicu i od onih koji ne prate nogomet, zna se da je utakmica i 1990 godine bila daleko više od nogometa, a ova danas možda to i nebi bila kada na vlasti nebi bio čovjek koji je 1995 u Glini govorio u sprskoj zemlji, koji otvoreno podržava četništvo i ekipa oko njega. Koliko je ljudi bilo samo protjerano po Slavoniji, Lici i Dalmaciji. Naravno da utakmica pobuđuje daleko više emocija nego ova sa Legijom...Ne možeš od ljudi tražiti da budu roboti, a da će do nekih stvari doći naravno da bude(NAŽALOST), no daleko više s njihove strane što će se tolerirati nego s naše gdje će sve biti pod povećalom. Nas su kaznili na transparent Zapamtite Vukovar, dok su oni tamo palili hrvatsku zastavu, imali lasere, skandirali četničke pjesme i zviždali hrvatskoj himni da se nije ni čula na što nitko nije imao primjedbe.
  • Neki tip
    18.8k
    Kakvu “fan bazu” imamo, ekipa bi kupila ulaznicu za Legiju samo da ima pravo prednosti pri kupovini ulaznice za Zvezdu, a na tekmu vjerovatno ne bi ni došli.
    Ovo s godišnjim ulaznicama mi ima puno više smisla…
    Salva

    I ja ću to napraviti.

    Kupit ću ulaznicu za Legiju i neću doći na utakmicu.

    Ne zato što mi Legija nije dovoljno atraktivna, jer sam na tribini uvijek, kad sam u Zg, već upravo zato što nisam u Zg nego na odmoru s obitelji.

    Pa ako već bude taj kriterij, a mislim da ne bi trebao kao što si i sam napisao (bezveze je jednu tekmu i to usred GO stavit kao nekakvo mjerilo odanosti, čega li), da i u tom slučaju mogu na tekmu.

    Već je netko napisao.. oni koji su i na Istri sad će se "tući" s onima koji su zadnji put bili na Realu.. kad je već tako, a jest, onda ću svakako nastojati osigurati svoje mjesto. Pa i kupnjom ulaznice protiv Legije na kojoj, nažalost, neću biti.
  • Fanboy
    2.1k
    Da se ne lažemo, svatko od nas bi htio da u fokusu bude samo nogomet, no takve stvari nakon svih ratnih događanja teško da mogu mirno proći to je svima jasno i zato postoje zabrane utakmica između nekih zemalja zbog određenih povijesnih okolnosti. Nismo mi jedini, ima dosta takvih slučajeva, pa i zabrana ulaska određenih sportaša u odrđene zemlje(tipa Armenaca u neke muslimanske itd.). Izrael ne igra više po Aziji i slično..
  • miro
    3.1k
    Joj, ovo jedva čekam, samo nek se Ademi oporavi, pa kaj bude :strong:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Ukoliko dođe do te utakmice, bit će kazni na sve strane.

    Znači, nema šanse da to prođe bez neprikladnog repertoara, a sve će još biti pod dodatnim povećalom, predstavnici documente, farea, gonga, sdssa, lgbtq+ scene, mladih antifašista, nove ljevice, možemo, radničke fronte, i svi će bilježiti u tekicu i natjecati se tko će biti veća tužibaba.
  • miro
    3.1k
    a za što bi nas konkretno mogli tužit? na koje pjesme/skandiranje misliš?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.