• Neki tip
    18.4k
    možda marketinški da, ali ne i osobito fer..

    Valjda bi logicnije bilo gledati nekakav kontinuitet, godišnje ulaznice, članstvo..

    Da godinama sjedimo na tim tribinama na Istrama i Hapoelima, a onda izvisimo jer, eto, o jednoj je tekmi sve ovisilo..
  • Neki tip
    18.4k
    taman pisao istovremeno isto to.. pa vidim da si postao u međuvremenu :)
  • Papastrumf
    9.1k

    Tko te j... vrati se s mora :grin:
  • Neki tip
    18.4k
    Radije se ponudi kupit mi ulaznicu (za Legiju, jelte). Za svaki slučaj.

    A novce i priliku za uživanje u tenisu ti dam kad se vratim. ;)
  • Ludovic IX
    5k
    Dinamo bi trebao pustiti ulaznice sad bez obzira za što ili protiv koga igrali u playoffu
  • BBB Sibenik
    3.6k
    I naravno da je Zvezda izvučena u sezoni kad nema istočne tribine i kad nisu pustili godišnje u prodaju. Najviše mi je žao onih koji ne propuštaju ni Istru ili HD, a sad će se za ulaznicu morati boriti s onima koji su na stadionu zadnji put bili valjda kad smo igrali protiv Reala.xavier

    Odličan komentar!
  • Neki tip
    18.4k
    Dinamo bi trebao pustiti ulaznice sad bez obzira za što ili protiv koga igrali u playoffuLudovic IX

    Pa da, fino stave play off Lige prvaka/Europske lige, 24., 25. ili 26. kolovoza negdje izmedu 18 i 20:45h protiv Ferencvaroša, Slavije, Zvezde ili Sheriffa.

    I riješena stvar. Nadam se da čitaju..
  • SAS1987
    13k
    Ja bi tako napravio:
    Dan 1: Prodaju se ulaznice vlastnikom godisnjih za proslu sezonu
    Dan 2: Prodaju se ulaznice onima iz Legije (treba iskomunocirati unaprijed da se ulaznice ne bacaju ili ako imaju u sistemu)
    Dan 3: Ostali
  • deda
    26.3k
    Imam ja dobar prijedlog. Ako dođe do Zvezde, npr. sjever 100 kuna za onog koji ima godišnju iz sezone 2019/2020., 150 za onog koji ima kartu s Legije, a za ostale 300. Recipročno zapad.
  • xavier
    11k


    Ma nije uopće stvar u novcu. Koliko košta, košta, ali prvi dan pusti u prodaju samo za one koji imaju te zadnje godišnje. Nakon toga nek krene borba za preostale.
  • LovroZG
    1.3k
    Dinamo bi trebao pustiti ulaznice sad bez obzira za što ili protiv koga igrali u playoffuLudovic IX

    Odlična ideja!

    A kaj fali tim tenzijama prije utakmice?Baneki

    Ne bi to bile samo tenzije prije utakmice. Bilo bi i na utakmici svega. Recimo, Borjan je rođen u "Srpskoj Krajini" i on je stvarno pacijent.
  • Salva
    2.3k
    Kakvu “fan bazu” imamo, ekipa bi kupila ulaznicu za Legiju samo da ima pravo prednosti pri kupovini ulaznice za Zvezdu, a na tekmu vjerovatno ne bi ni došli.
    Ovo s godišnjim ulaznicama mi ima puno više smisla…
  • Pop corn
    4.4k
    mislim da će oni ici na članstvo, a ne godisnje.... to već rade sad na omoniji i legiji
  • xavier
    11k
    Kakvu “fan bazu” imamo, ekipa bi kupila ulaznicu za Legiju samo da ima pravo prednosti pri kupovini ulaznice za Zvezdu, a na tekmu vjerovatno ne bi ni došli.Salva

    Mislim da je to jasna stvar. Stadion bi za Legiju bio rasprodan, a na utakmici bi bilo 6-7 tisuća ljudi.
  • Somport
    556
    Sad zamislite sav taj hype oko toga, sam da cigani ispadnu od Sheriffa. Mislim da nije nemoguća situacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.