• Dudu
    2.6k
    gacze28ehq3oopxf.png

    Još malo soli na ranu. Najgledaniji klubovi nakon prva dva kola. Hladno zadnji :D
  • Miro93
    2.7k

    A dobro. Kad bi dodali ove što su vani ostali skočili bi na sredinu tablice. Skoro. I na Belupu je teško bilo 570. Prije je bilo 300.
  • NORTE
    9k
    Uprava kluba je kriva za posjetu protiv Legie, a mogao je biti pun stadion da im odluke nisu antinavijačke. Nema godišnjih iako je jasno da zatvaranja stadiona u sezoni neće biti (zato i postoje covid potvrde), ulaznica je 80 kn, masovno testiranje bilo 100 kn pa 80 pa 75 kn, a drugdje po gradu se može napraviti jeftinije (npr. Thompsonov koncert u Sinju test je bio 10 kn).

    (Poljska pušta pola kapaciteta bez covid potvrda, razlika je to velika i to će se vidjeti u atmosferi tamo.)
  • Sljeme
    1.8k
    Uprava kluba je kriva za posjetu protiv Legie, a mogao je biti pun stadion da im odluke nisu antinavijačke. Nema godišnjih iako je jasno da zatvaranja stadiona u sezoni neće biti (zato i postoje covid potvrde), ulaznica je 80 kn, masovno testiranje bilo 100 kn pa 80 pa 75 kn, a drugdje po gradu se može napraviti jeftinije (npr. Thompsonov koncert u Sinju test je bio 10 kn).

    (Poljska pušta pola kapaciteta bez covid potvrda, razlika je to velika i to će se vidjeti u atmosferi tamo.)
    NORTE

    Ulaznica je 60 kn uz člansku i to za europsku tekmu po meni nije uopće puno. Ko nema love za testiranje uvijek se može cijepit za 0 kn ili se može negdje drugdje testirat di je jeftinije. Kome je bitno snađe se. No, svejedno smatram da bi trebalo testiranje pred stadionima svugdje biti besplatno. Kaj se tiče toga da nema godišnjih to je teška glupost kluba, valjda smo jedini koji ih nemaju.
  • The Undertaker
    4k
    Ja sam jučer došao pred stadion oko 18:15 a ušao sam na Zapad Dolje oko 19:50. Dakle treba 1,5 sat za ulaz na posjetu od 5000 gledalaca. Da ih se kojim slučajem pojavilo 10000 barem trećina ih ne bi ušla. Znači, organizacija je ukupno katastrofalna i ne vidim kako oni misle ovako na jesen, pogotovo ako se plasiramo u LP. U čemu je kvaka da nema online prodaje? Kad već nema godišnjih.
  • thomas22
    256
    Organizacija je katastrofalna, a ulazak na stadion nemože biti sporiji! Ja sam godisnjak na istoku i sad sam se prebacil na sjever, puno sporiji je ulazak, pretres je temeljit i uz to mi je sa sjevera nekak cudno gledat samu igru. I da ne govorim da je svaki pogled na istok knedla u grlu i suza u oku!
  • Papastrumf
    9.5k

    Kvaka je da ne mozes kupiti kartu bez covid potvrde, sto nema smisla kad pregledavas covid potvrde na ulazu.
  • marcio amoroso
    32k
    Meni su za ulaz trebale 2 minute. Ulaznice smo kupili dan prije, a covid potvrdu imam svakako. Doslovno 2 minute.
  • The Undertaker
    4k
    Nije dvije minute. Koliko si izgubio za dolazak i povratak prvi put po karte?
  • The Undertaker
    4k
    Pa naravno da nema smisla. Jasno se stavi da nema ulaska bez covid putovnice i ako imaš ulaziš ako nemaš na testiranje.
  • marcio amoroso
    32k

    Nula minuta :grin:
    Deda je kupio za mene, ali nije nešto kukao da je bila prevelika gužva. Možda 20-30 minuta. Može on bolje opisati @deda
  • The Undertaker
    4k
    Uračunaj i vrijeme za put od mjesta stanovanja i nazad plus vrijeme za kupnju karata pa ćeš doći na isto.
    Poanta je da sam ja ušao točno pred početak utakmice. Kad sam ja bio na blagajni, red za karte je bio do pola parkinga. Dakle, oni iza mene su zakasnili. A bilo je 5000 gledalaca. Što bi bilo da ih je došlo 10000?
  • marcio amoroso
    32k
    Uračunaj i vrijeme za put od mjesta stanovanja i nazadThe Undertaker

    Onda sam ja već na 7 sati :grin:
  • The Undertaker
    4k
    Ti si išao iz Novalje ako se ne varam a ja sa Krka. Lako je za nas. Ali ako nešto ne valja, treba napisati da ne valja.
  • marcio amoroso
    32k

    A gle, ja sam u 19:10 ulazio na tribinu, ljudi su u to vrijeme išli da se testiraju. To je jednostavno prekasno.
    Neobična je situacija sa virusom i nije se baš lako prilagoditi. Dinamo je protiv Valura gledalo 500 ljudi, a protiv Omonije 2000. Koliko je trebalo organizirati mjesta za testiranje i kasa?
    Mislim da je za ovu situaciju ipak sve donekle ok. Nezgodno se pripremati za posjetu od 10 tisuća ako je na prošloj, usporedivoj utakmici bilo 2 tisuće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.