• Deleted User
    0
    a gdje sam ja to napisao ? ja samo kažem moje mišljenje o realnom problemu ovog naroda i države.
  • kinfa95
    488
    najveći klub naše regije je Dinamo
  • Eduardo
    17.6k
    u ničem i nikad se ne trebamo uspoređivati s tim zemljama. vjerovali ili ne RH ima i druge susjede. pa je tako i najveći klub naše regije vjerojatno juventus ili milan. a gledanost ovih klubova sa slike je u realnosti vjerojatno na dnu naše regije.andrija91

    S kim bi se ti uspoređivao?
    • Austrija; od 12 klubova u ligi samo Tirol i Admira Wacker imaju lošiju posjetu od Dinama.
    • Mađarska; od 12 klubova u ligi njih 4 gledanija su od Dinama (Ferencvaros (8.145), Debreceni VSC (4.059), Budapest Honvéd (2.829), MOL Fehérvár (2.452)) - dok od ostalih osam klubova samo jedan ima prosjek preko 2.000
    • Poljska; od 18 klubova u ligi njih dva ima slabiju posjetu od naše (Warta Poznan 1.702 i Wisla Plock 1.654)
    • Češka; od 16 klubova njih 4 su slabije gledani od Dinama (Pardubice 1.505, Jablonec 2.192, Karvina 2.044, Hradec Kralove 957)
    • Škotska; 12 klubova - SVI gledaniji od Dinama

    Evo bez veze pet liga s ukupno 80 klubova od kojih je možda njih pet na razini Dinama. Sad izračunaj koji je Dinamo po gledanosti.

    Zašto bi netko radio usporedbe s Talijanima ili sličnim ligama tj. klubovima koje su po tom pitanju miljama ispred nas? U biti stavi Dinamo u koju god regiju i koju god usporedbu želiš rezultat je isti.
  • xavier
    11.1k
    u ničem i nikad se ne trebamo uspoređivati s tim zemljama. vjerovali ili ne RH ima i druge susjedeandrija91

    Ali nije ovo bila usporedba s stilu "dobro je, bolji smo od Srbije i BiH". Na žalost i od njih smo gori na ovaj tablici.

    Bilo bi bolje da ubacimo još i Talijane? Ne vidim kako.
  • Deleted User
    0
    nisu bitni rezultati i kako mi stojimo na tim ljestvicama nego da se 24/7 u svemu , pa i sportu, uspoređujemo , općenito spominjemo i vežemo s "regijom" koja je po defaultu exyu. ja sam na to alergičan iz puno osobnih razloga. možda nisam bio jasan ali o tom se radi. za mene je regija i slovenija, mađarska, italija, austrija pa i slovačka , češka. ja sam takav da ću u svakoj zgodi to spomenuti jer smatram da su pojedinci previše propatili da bi nas opet netko vezao uz tu ekipu s istoka. ali nebitno u biti. ja sam kriv za raspravu, smanjit ću živce na tu temu :)
  • Deleted User
    0
    ↪andrija91 najveći klub naše regije je Dinamo

    MEA CULPA
  • Crusades1986
    9.8k
    Inače Posušje i Borac imaju velebne stadione sa 5 zvjezdica, natkrivene u potpunosti, pa razumijem da zato imamo manji broj gledatelja od njih.

    Dok recimo Sarajevo i Željo igraju Superligu pa im svaki vikend u goste dolaze Reali i Barcelone, a nama dolaze Istre i Belupi, pa ajde razumljivo je da ih se skupi više.
  • xavier
    11.1k
    Lako za Hajduk, meni je zapravo na ovoj tablici fascinantnije što svi pišu o Srbima i nekim drugima. To što Rijeka ima više od nas, to je isto očito postalo "normalno".
  • SAS1987
    13.5k
    Dva otvorena pitanja:

    1. Koliko bi imali prosječno gledatelja na HNL da:
    - Nije bilo Croatie, Canjuge, Mamića, represije, bojkota... i da smo imali upravu koja radi u interesu navijača
    - Da imamo stadion

    2. Koliko bi ti navedeni klubovi imali prosjek da su pošli naš put?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Pusti to, situacija je takva kakva je. Stvar je u tom da osim grupe nitko ne radi apsolutno ništa po pitanju toga da ljudi dođu na stadion (tu mislim na upravu) i u tom smo segmentu zadnji na bilo kojoj ljestvici.
  • Crusades1986
    9.8k
    Posušje ima 21k stanovnika. Trešnjevka sjever i jug imaju preko 110k stanovnika.

    U ovoj polusezoni ih je ukupno na utakmicama bilo 25k. Ajmo reć da je svaki stanovnik općine Posušje došao jednom na utakmicu.

    Mi nemamo četvrtinu stanovnika samo Trešnjevke da su došli jednom na utakmicu.
  • Infinity
    15.3k
    Posusje je ugaseno zbog nagomilanih dugova. Ovo je novi klub. Nije da je njihov put bajan. Na Mokrom dolcu su ne tako davno pasle ovce.

    Borac je svako malo pred gasenjem. Pa Borac je VRS za vrijeme rata 'silovao' i nagomilao im dugove zbog kojih i dan danas imaju ogromne probleme pri funkcioniranju. Nekoliko puta su ispadali iz lige, pa bili su cak i pred fuzijom s drugim klubom zbog sumnje da se nece moci vratiti u PL.

    Mi smo imali tesku povijest, al nije da je kod sviju drugih sve bajno. Svi su imali svoje trnje koje su gazili, a hvala Bogu imaju i stadione bez krova, pa na kraju i rezultate losije od nasih i na terenu nogomet losiji od naseg. Imaju i losije terene ako cemo ici dalje. Ljudi sprejom farbaju lopte pred utakmicu po snijegu. O cemu da pricam?
  • über alles
    1.5k
    Sve je to ok ,al nitko nije imao otvoreni rat protiv navijaca od strane policije i kluba ko mi.


    To je jasno kakvo takvo opravdanje za sjever(iako je unatoc svemu brojka sramotna),istoka nema ,a ljude koji idu na zapad bas i ne poznam ,pa nemrem rec koji je uzrok slaboj posjeti.
  • deda
    28k
    Veliki smo, veliki. I bosanski Sportsport.ba prenio :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.