• Baneki
    731
    Da, odmah su ga proslijedili u Liefering, druga austrijska liga. To mi se ne čini baš da je napredak od prve HNL.
  • Majki2111
    2.8k
    Dobro ljudi na kaj liči ovaj Dragovoljac. Ovo je jako loše zasad. Već mi je krivo što je Varaždin ispao. :vomit:

    Varaždin je prošle sezone osvojio 28 bodova i ispao iz lige, vidjet ćemo kolko će oni osvojit. Mada ni Istra mi ne izgleda nešto bajno. :vomit:
  • Majki2111
    2.8k
    Koga Istra ima umjesto Vuka, Gržana i Hare?
  • LovroZG
    1.3k
    Iličića, Belju i možda Serderova.
  • Majki2111
    2.8k
    Će bit to dobro ko Istra prošle godine? Pitam samo za gledanje. Ovo što gledam ovdje nije na razini prošlosezonske Istre koja je bila tvrd orah za za sve ekipe i ligi a bome i Dinamo. Dragovoljac kaos.
  • Nino Bule
    12k
    Nije ovo dobro za ligu, ako se hd ne pojaca ide nam 50% lige na spavanje.
  • LovroZG
    1.3k
    Beljo je strašan potencijal, Serderov je bio odličan u Interu, al treba prvo vidit kog će sve dovest i dal će im još ko otić. Trener bi im trebao bit puno bolji.
  • Pop corn
    5.9k
    Znači imali su ideju da dođe u Dinamo, samo Dinamo nije reagirao, ha dobro... Sretno mu bilo u Salzburgubbbjura

    Mislim da je svima jasno da dok je ova zgadija u klubu o angažmanu sina Daria Simica se ne može niti pričati. Ne zato što je potencijal i solidan HNL igrač, već zato što je sin čovjeka koji je imao mudar stati protiv "tatte" dok je ovaj bio najjači i dok su mu svi lizali anus.

    a sada moze uzivati u drugoligaskom zivotu..agramZ

    Dvojna je registracija što znači da nije nemoguće da zaigra i u prvoj austrijskoj ligi. Sigurno će trenirati stalno sa prvom momčadi.

    Naravno i ona je slabija od 1. HNL. Zato jest šteta što nije uspio dogovoriti bar polugodišnju posudbu u Lokomotivu, ali teško netko tko u uvjetima pandemije daje 4 milijuna eura (bez plaće maloga) bi dopustio zamjenu van svog utjecaja.
  • Nolifer
    7k
    već zato što je sin čovjeka koji je imao mudar stati protiv "tatte" dok je ovaj bio najjači i dok su mu svi lizali anus.Pop corn

    Upravo to i žalosno je da te neke gadosti odluče u kojem će smjeru taj transfer ići... Želim mu baš sreću da uspije i nek im se nametne u prvih 11, zašto ne, ima sve...
  • Pop corn
    5.9k
    Utakmica kola definitivno Rijeka vs Gorica. Rijeka trebala izgubiti obzirom na prilike, ali imaju odličnog golmana i stoga su rutinirano zabijali i došli do pobjede. Ako će popraviti obranu malo, bit će opasniji nego lani po sve.

    Osijek pak unatoč mrtvacu Jurica iz Šibenika odigrao rutinirano i samo još više pojačao atmosferu u gradu nakon poraza Dinama.

    Hajduk protiv Lokomotive zapravo i nije bio tako loš. Da je mali Ljubičic spustio glavu i zabio za 3:2 ne bi mogli reći da je nezasluzeno. Ako im zaista dođe Krovinovic bit će jebeni.

    HNL i dalje raste zapravo i čeka nas ful zanimljiva sezona.

    Pa jedan Slaven ima sjajnog trenera koji će pomrsiti račune mnogima.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Group 3:
    Seeded
    Gżira United (MLT) / Rijeka (CRO)
    Paços de Ferreira (POR)
    Gent (BEL) / Vålerenga (NOR)
    Drita (KOS) / Feyenoord (NED)
    Unseeded
    RFS (LVA) / Puskás Akadémia (HUN)
    FC Luzern (SUI)
    Larne (NIR) / AGF Aarhus (DEN)
    Hibernian (SCO) / Santa Coloma (AND)


    Group 5:
    Seeded
    Apollon Limassol (CYP) / Žilina (SVK)
    Sūduva (LTU) / Raków Czestochowa (POL)
    Hammarby (SWE) / Maribor (SVN)
    Copenhagen (DEN) / Torpedo-Belaz Zhodino (BLR)
    Unseeded
    Čukarički (SRB) / Sumgait (AZE)
    Lokomotiv Plovdiv (BUL) / Slovácko (CZE)
    Rubin (RUS)
    Hajduk Split (CRO) / Tobol Kostanay (KAZ)

    Group 6:
    Seeded
    Sutjeska (MNE) / Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    CSKA-Sofia (BUL) / Liepāja (LVA)
    Qarabağ (AZE) / Ashdod (ISR)
    LASK (AUT)
    Unseeded
    Limassol (CYP) / Vllaznia (ALB)
    Panevezys (LTU) / Vojvodina (SRB)
    Pogoń Szczecin (POL) / Osijek (CRO)
    Spartak Trnava (SVK) / Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU)
  • Dudu
    2.6k
    Svi su više nego dobro prošli, sve prolazno
  • marcio amoroso
    33.6k
    Pa realno se svi ovi klubovi mogu izbaciti, ali može se od dosta njih i ispasti. Meni čak Osijek najbolje prošao, samo LASK mi tu kod njih djeluje opasno.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Naravno i ona je slabija od 1. HNLPop corn

    Što je slabije od HNL-a?
    Austrijska liga? Od kud im onda toliko veći koef od hrvatskog. Ljudi prošle godine imali klub u ligi prvaka (bili treći u skupini) i tri kluba u Europa ligi.
  • blue heart 72
    1.5k
    Po meni odličan ždrijeb za sve naše. Najteži ispit imaju tovari u ovom pretkolu sa tobolčarima. Ako njih prođu, u idućem pretkolu nitko od potencijalnih protivnika ne bi bio favorit protiv njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.