• Neki tip
    19.6k
    Ako njih prođu, u idućem pretkolu nitko od potencijalnih protivnika ne bi bio favorit protiv njihblue heart 72

    Kopenhagen ne bi bio favorit protiv Hajduka? :brow:
  • xavier
    11.3k
    Kopenhagen ne bi bio favorit protiv Hajduka? :brow:Neki tip sa Zapada

    Prošle godine ih je izbacila Rijeka, a kako znamo, ovaj novi Hajduk je space shuttle za tu Rijeku. Logičnom računicom dođemo do rezultata da su Danci plitak potok za Hajduk :cool:
  • blue heart 72
    1.5k
    [
    Pa iskreno mislim da su tovari i Copenhagen, tu negdje u par deka. Najveći minus za tovare je vezni red (sa ili bez Krovinovića). To što ih je prošle sezone Rijeka izbacila i godinu dana ranije CZ uopće ne uzimam u obzir. Nova sezona, friške okolnosti, sve počinje od nule
  • NORTE
    9.7k
    Najteži ispit imaju tovari u ovom pretkolu sa tobolčarima. Ako njih prođu, u idućem pretkolu nitko od potencijalnih protivnika ne bi bio favorit protiv njihblue heart 72
    Ukratko, Tobol je jači od Kopenhagena. Liga za sirotinju...
  • Infinity
    15.4k
    Sad bacim oko na TM i ostanem iznenadjen. Hajduk i Osijek vrijede preko 30 milijuna eura. Dinamo 2007. kada je izbacio Ajaxa nije vrijedio 30 milijuna, mada su cijene tad i sad realno neusporedive, ali bi barem taj Osijek ako je vrijedan 35 milijuna eura trebao konacno uci u grupnu fazu. Pa skuplji su i od LASK-a i skoro pa duplo skuplji od Pogona.
  • Infinity
    15.4k
    Ukratko, Tobol je jači od Kopenhagena. Liga za sirotinjuNORTE

    Oni sami kazu da im je Tobol tezi protivnik od svih, pa cak i od tog Kopenhagena. Grupna faza ako prodju Tobola.

    Na spomen da Tobol djeluje kao Slaven Belupo netko rece da Tobol djeluje kao ekipa koja u hendikepu u gostima pobijedi ekipu koja je prije par mjeseci na tom istom terenu izbacila ekipu vrijednu pola milijarde eura :lol: :lol: Sta bi Tobol i Belupo uradili tom Tottenhamu :rofl:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Krovinovic raskinija ugovor, potpisuje za Hajdug
  • Nino Bule
    11.9k
    Krovinovic je imao u benfici 2 mil eur placu, pretpostavljam da ce dijelit postotak transfera kad ga hajduk proda (50/50, 70/30 kako god) i da ce smanjit placu na 500-700k. Svejedno ovo im je ili prvaci ili mrtvaci scenarij.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Krovinovica sam htjeo u Dinamu kad je otišao u Portugal.
    Ovo je dobro pojačanje za njih, ako se oni poslože bi mogli se borit za Europu za Prvenstvo ne vjerujem
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Oho, sa jos jednim pojačanjem u vezi mogli bi nam i oni biti dosta opasni. Ovo je mozda najbolje odrađen transfer rok ikad u njih?
  • deda
    29k
    Šibenik i Hajd.u.k. zamijenili domaćinstvo u 3. Kolu. Igra se na Poljudu jer travnjak na Šubićevcu još nije spreman.
  • superhik
    10.6k
    SofaScore ekipa prvog kola

    iv9vu01soyh262dv.jpg
  • Mali dioničar
    15k
    Meni je na terenu Paracki izgledao bolje od Zirduma, ali eto statistika je neumoljiva.
  • blue heart 72
    1.5k
    Očito magarad puca "all in" sa ciljem da dignu njihovo ludilo do kraja i da nam zapapre, ako ne ovu sezonu onda definitivno sljedeću. Samo me zanima kako će to financijski pokriti. U redu ako ovu sezonu uđu u grupnu fazu KL, i ako nas budu držali u neizvjesnosti do zadnjih par kola, onda vjerujem slijedi totalni napad sljedeće sezone. Međutim, što ako puknu protiv kazahstanaca i zaostanu za nama na početku sezone? Mi se moramo čim prije skockati i ne dopuštati ovakve kikseve, kao protiv Slavena
  • Mališan
    1.8k
    Mene zanima ak Krovinović uopće potpiše za tovariju, kak će to izgledat na terenu. On igra desetku di im je Livaja. Hoće jedan od njih selit na krilo ili će Krovinovića povuć na veznog... Ne znam, nerealno mi još uvijek zvuči da on dolazi dole.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.