• marcio amoroso
    36.6k
    Ja ne znam na šta točno mislite pa bi volio da mi pojasnite to “privuče”

    Kako bi to osobno ili opcenito narod htjeo da ga klub privuče? Jel dobro privlačenje izbacivanje Tottenhama npr? Prva utakmica nakon toga na kojoj su gledatelji bili dozvoljeni je bio Valur. Tih 500 ljudi je jebena sramota jer su ti dečki na terenu zaslužili pun stadion.
  • Nino Bule
    13.8k
    Sve je vec receno po pitanju posjete, dzaba trosite rijeci.
  • Nolifer
    8.1k
    Hajdukovi navijači nakon remija: ''Tako ste se pripremili da je i Livaja ispao iz forme''

    Splasnula euforija? :chin: :lol:
  • Papastrumf
    12.4k
    Tih 500 ljudi je jebena sramota jer su ti dečki na terenu zaslužili pun stadion.marcio amoroso

    Mozemo inace govoriti o sramotnoj posjeti (uz sve sto klub radi odnosno ne radi da navijaci na stadion i dodju), ali ovo s Valurom je realna posjeta s obzirom na situaciju.
    Da je normalno stanje, imao bi vjerojatno u ovoj utakmici 7-10.000 ljudi, kao i inace u ranim kolima kvalifikacija.
    Sad realno imas 20% cijepljene ciljane publike i stavis karte 80-120 kn.
    Znaci, netko tko nije cijepljen mora dati cca 180 kn za kartu.
    Ides iz krajnosti u krajnost. Stavljao si karte za kunu prije nekoliko godina, a sad stavis u ovoj situaciji 80-120.
    Hajduk je u pon imao generalku na koju je doslo nesto manje od 3.000 ljudi, da je normalna situacija, s obzirom na euforiju, vjerojatno ih ne bi bilo ispod 20.000.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Vidi, jq mislim da su ti dečki zaslužili da se plati tih 80 kuna i test i pozdravi ih.
    99,99 posto Zagreba to ne smatra. To je meni ok, ja sam manjina.
    Ja samo kažem da je to u mojim očima sramota. U očima 99,99 posto Zagreba je to normalno i tako treba biti, ok, Boze moj.
  • Papastrumf
    12.4k
    Jbt, pricamo o klubu u kojem predsjednica kluba nosi mito sucima da oslobode osobu koja je opljackala isti taj klub na cijem je ona celu.

    Pa ja se cudim da je s obzirom na sva desavanja u zadnjih desetljece i kusur i ostalo nekih 3-4.000 fanatika, koji i dalje konstantno prate klub.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Evo sad ćemo o vlatki, mamiću i ostaloj sviti.
    Kao što vrlo dobro sam znaš sa tom materijom je upoznato nas par tisuća.
    Šta je sa onima koji o tome pojma nemaju?
    Šta je sa onima koji imaju pravo glasa a na 9 pd
    10 zadnjij izbora koji odlučuju o gradu i državi biraju zločinačke organizacije HDZ i Bandića.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Samo hoću da kažem da nam nitko neće pomoći ako si sami ne pomognemo. A pomoći si možemo samo ako smo složni. Na nama je hoćemo li to biti ili nećemo.
    Ja garantiram da nas par tisuća može pokrenuti jeben val pozitive ako to hoćemo.
  • Majki2111
    3.2k
    A kakva tekma, Rijeke nigdje cijelu tekmu a vodi 2-0
  • Neki tip
    21.3k
    Baš baš mi je falio HNL. I ove 2 tekme (mada sam Loksu i Hajduka manje pozorno uspio pogledat) me baš lagano sjetiše i zašto..
  • serbus
    4.2k
    Ovo sa cijepljenjem je našoj upravi upalo bolje nego crne liste. Vjerojatno bi dali ljevo jaje da korone traje vječno.
  • Jaro
    7.4k
    igrac s loptom se zabije u obrambenog i padne, ovaj brze bolje sudi, VAR to nemre ponistit jer nije ocigledna greska posto dodira ima i obrambenom se u jednom trenutku ruka nasla na ledjima napadaca...
    Po pravilima nece bit minus sucu ali bogme jadan penal u skladu s hrpom u zadnjih sezona u europi...
  • Neki tip
    21.3k
    a gle, dosta sam usamljen u pogledu na to kao čist penal (ne samo na Zoni, nego i jednoj wapp grupi gdje to iskomentirasmo)..

    Nemrem tvrditi da sam ja u pravu, a 10 ljudi koji vide nekaj drugo da su u krivu, takav egoist ipak nisam.

    Al 10x sam to gledao i 10x vidio penal, odnosno rušenje Mudražije koji je već praktički prošao Mora. Meni to izgleda kao da ga je gurnuo, dovoljno da ga izbaci iz ravnoteže.

    Ne znam kaj da velim, osim možda - izgleda da je dobro da nisam nogometni sudac. :wink:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Murić ima mjesta u Dinamu.
  • serbus
    4.2k
    Inače mislim da i kod nas navijača ima manjak kreativnosti i ideja. Ok odlučilo se da se neće ići na tekme ali koja je kontra reakcija. Osmisliti neka druženja za vrijeme trajanja tekme pa barem preko puta stadiona je park postaviti ekran da ljudi stignu a neki možda i ostanu kad se vratimo na stadion. Ovako samo i dalje gubimo ljude. Grad,stožer... neda okupljanje u parku.. tko može zabraniti da slušamo onda "Čampu" na parkingu kod INE u autima vratimo se u mladost kako se nekad pratila tekma a mlađi dožive radio sumnjam da su tako pratili ikad tekmu. Ono fali živosti malo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.