• BBB Sibenik
    3.9k
    Sramota je di je Cibona danas, to se pitanje triba rjesit i pronaci ozb investitore.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    A kojih 10 stari ahhahahaha… Pa Hajduku je dugoročni cilj da spusti na 10…. Rijeka godinama pliva otprilike s tim iznosom…. Ako nabave 2, biti će prvaci i dobri u ABA-iBosna86

    Pa toliko imaju ozbiljni klubovi, koji nastupaju u Euroligi. Ja ne znam što bi ti htio od cibone, al ja mislim da joj je tamo mjesto.

    I to nije buđet da se bori sa CSKA, Barcelonom, efesom, čak ni bayernom... Već sa žalgirisom i zvezdom.

    Mene zanima takav plan, a ne borba za 4. mjesto ABA lige sa mornarom iz bara.
  • NORTE
    8.9k
    sa žalgirisom i zvezdomdb-izbjeglica
    Ako Cibona u iduće 3 godine dođe na razinu ovih klubova to je ogroman skok.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ma za 15...
    Ili se može ili ne može...sve ostalo su floskule.
  • r1oma
    1.5k

    nova sezona Armagedona
  • vafenss
    233
    Doktorii Pavic i Mektic uzeli Wimbeldon
  • Olmic
    2.7k
    Ovaj Conor je kao Hajduk i tovari. U povijesti je imao uspjeha, a zadnjih 10 borbi razbija ga tko hoće. Gubitnik i to loš gubitnik, vrijeme njemu za mirovinu
  • r1oma
    1.5k
    Znaci mec je zavrsio na najgori moguci nacin...
    Mislim da je Conora to cak i spasilo od moguceg tezeg poraza jer je Dustin bio puno bolji pred kraj prve runde
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ma lako za to, jel neymar plakao i/ili glumio neku ozljedu?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Plakao kao malo dijete. Stvarno je dosadan.
  • Markelo
    2.5k
    Mcgregor ne može dobit više nikoga s vrha divizije. Nek mu dogovore Fergusona jer jedino njega još može dobit. Svi ovi rangirani ispred njega bi ga mogli prebiti kao mačku
  • r1oma
    1.5k
    Nek mu dogovore Fergusona jer jedino njega još može dobitMarkelo

    Za titulu otpisanih :joke:
  • Bosna86
    11.5k
    Dobiti će Diaza… Lova do krova i win win situacija za sve 3 strane
  • Markelo
    2.5k
    Mcgregor mora odustat od borbi s Poirirerom. On ga pobijedit ne može. Poirer, će naravno traži i četvrtu borbu s Conorom. Vidi da mu ovaj ne može ništa a uzima dobru lovu pa ide uzet sve što taj ćup zlata nudi
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Đoković nekako prošao u sjeni.
    Nije mi ni najmanje drag, al čovjek će porušiti sve žive rekorde u tenisu. Federer polako kopni, najstariji je od velike trojke, jednostavno to više nije top razina. Nadal je načet ozljedama, stariji je i nije toliki "allrounder".

    "Next generation" je komedija, Đokovića u spajanju 4 GS-a ove sezone može spriječiti samo ozljeda. U narednih par sezona čovjek može bez beda uzeti još 5-6 grand slamova. Ako netko naglo ne eksplodira i ako ga zaobiđu ozljede, on jednostavno nema konkurenciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.