• LovroZG
    1.3k
    Naša je košarka osuđena na propast. Imali smo +7 i onda do kraja serija Nijemaca 19:2. Svako malo nam se dogodi ovakav poraz, al opet je svaki nevjerojatan na svoj način...
  • Nolifer
    6.6k
    Čim sam vidio da tovari dolaze organizirano, znao sam ishod… Čega god se ti ljudi dohvate, to je osuđeno na propastBosna86

    Ahahaha, klasika. Gledo tekmu skroz, velika šteta...
  • Infinity
    15.2k
    162 poena je previse za ovu utakmicu. Bas losa kosarka. Imas +8 i popusis deset razlike :snicker:

    Bogdanovic odlican, Hezonja jako dobar, ostali prosjek ili ocaj. Zizic je bio ocajan, napravio je namjeran faul u presudnim trenutcima, a i preko Sakica su isli neki kosevi u seriji.

    Nisam ni ocekivao da ce dobiti, al poceo sam vjerovati kad je pocelo. Na kraju to ispade bas lose.
  • immerwieder
    1.2k
    nikad zanimljiviji prvi tjedan TdF, ali danas su izgleda stvari postavljene na svoje mjesto kaj se tiče ukupnog pobjednika, jasno ako ne bude nekih padova koji je ive godine već bilo više nego inače
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bucks- Suns finale. Ako Giannis bude igro, pokusat cu sa predikcijom Bucks u 6.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Naša je košarka osuđena na propastLovroZG

    Cijeli naš sport lagano propada. Rukometaši se nisu plasirali na OI i realno više nisu ni u top 5 ekipa, košarkaši su imali bljeskove, ali su za kurac već 25 godina, vaterpolisti se preko peteraca plasirali na OI, nogometaši isto u silaznoj putanji zadnje 3 godine... Klupski sport nam ni ne postoji osim Dinama, a znamo da su klubovi baza mladih igrača. Bojim se da ćemo se za 10 godina morati zadovoljiti grupnim fazama, a da će nam medalje biti čudo.
  • NORTE
    9.1k

    Mi smo aktualni svjetski viceprvaci, dinamo je igrao četvrtfinale EL i nikad jači je otkad je modernog nogometa. Sport nam ne propada nego više nemamo jake generacije s Balićem i sl., a drugi su napredovali. Mađari ulažu u sport i infrastrukturu, a mi puštamo lopove preko granice. Možemo krivit sustav, a sustav čine ljudi/lopovi koji gledaju svoj interes. Nogomet nam je isplivao i postao uspješan, donedavno nije bilo tako.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Viceprvaci smo do iduće godine i onda se više nećemo moći opravdavati s tim, baš me zanima situacija nakon SP u Kataru. Nemamo jake generacije jer nam je propao klupski sport, prije si u košarci imao jaku Cibonu, Zadar, Split, a sad se bore za opstanak u Aba ligi, u rukometu Zamet, Metković, Zagreb, sad je Zagreb najgora momčad u Ligi prvaka dok su ostali klubovi osim Nexea svedeni na amaterski nivo.
  • miro
    3.1k
    sport nam je toliko pao da je Slovenija za nas sad sila i to bez zajebancije....nogomet još kako tako, ali košarka, rukomet, odbojka, čak i vaterpolo....
  • Neki tip
    19.1k
    Slovenija za nas sad silamiro

    Slovenija i jest sportska sila, u odnosu na broj stanovnika.

    Jedna od zemalja u kojima se izrazito visok udio stanovništva (ne znam točnu brojku, znam da su u vrhu europskih zemalja) bavi sportom. Plivaju, veslaju, penju se, vježbaju, bicikliraju.

    Dobra baza za klince.

    Imaju organiziran(iji) sustav, imaju i nešto "balkanskih gena" s raznim Iličićima, Dončićima i inima, gdje ipak leži nešto više talenta.

    Ukratko, nije ni čudo ni sramota da su Slovenci bolji u mnogočemu, ali trebao bi, morao bi biti poticaj, izazov, možda i primjer.
  • miro
    3.1k
    Slažem se sa svim napisanim, Slovenci su slični skandinavcima po pitanju sporta, svi se nečim bave i imaju tu kulturu rekreacije
  • Bosna86
    11.6k
    Italija otresla Srbiju… Lakše se diše :smile:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Nemoguce :monkey:
    Zato ljudi kažu da se ne izuva prije vode. Oni diskutiraju jel im Bogdan može u Tokio, a u Tokio neće nitko. Italija je igrala bez najvećih zvijezda i pobjeda je još veća.
  • SAS1987
    13.4k
    Slovenija za nas sad silamiro

    Uzeli ste nam skijanje :smile:

    A odnos Hrvatske do sporta se najbolje vidi u maksimirskom stadionu.
  • marcio amoroso
    32.1k
    A odnos Hrvatske do sporta se najbolje vidi u maksimirskom stadionu.SAS1987

    Amen :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.