• Keyser Soze
    8.1k
    On i s ovakvim crnim rupama ima US Open, Masters i Davis Cup + još 2 GS finala. Da je sigurniji u glavi imao bi još bar 2 GS, još jedan DC i par Mastersa.
  • Markelo
    2.5k
    Ma on je trebao uzeti Australian open 2018 protiv Federera. Onda je primjerice 2016(tu je igrao dobar tenis) je u četvrtfinalu izgubio u 5 setova od Federera, iako je imao 3 meč lopte. Da je prošao išao bi u polufinalu na Raonića.

    Bilo je još mečeva i titula koje je trebao uzeti, igrao je dobro, možda toliko dobro da još jednom ode do kraja i onda popuši na samo sebi svojstven način i ispadne
  • immerwieder
    1.2k
    ženski biciklizam jutros, jedno od većih iznenađenja,
    doktorica matematike sa ETH u Lausanne, Austrijanka Anna Kiesenhofer pobijedila sve profesionalke,
    za vrijeme trke nije bilo radio veze natjecateljica s trenerima kao na UCI trkama, pa je favoritkinja Nizozemka mislila da je pobijedila kad je ušla druga u cilj, nisu uopće znale da im je doktorka naprijed,
  • markoli
    1.7k
    Imamo prvu medalju na ovim OI. Jelićka i polufinale odradila uvjerljivo.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ma uzet će zlato, tambura ih sve redom bez problema.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Razgovara li itko s Čilićem? Mislim njemu je taj psihološki aspekt totalni problem, znam da ne govorim ništa novo niti revolucionarno, ali možda bi trebao imati nekog tko bi poradio s njim na tome.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Siguran sam da i njegov tim, a i on zna da ima taj problem. Šteta jer lik je prva liga i jako dobar tenisač, mogao je osvojiti još brdo toga.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Joj dajte molim vas, čilić je čovjek koji u zadnje vrijeme rekreativno igra tenis, posvetio se drugim stvarima u životu. Čovjek ima preko 500 pobjeda na touru u karijeri, stvarno mislite da ga psiha, glava ili što već, priječi u tome da dobije nekog na olimpijskom turniru, a pogotovo igrača koji je trenutno nadomak top10 u svijetu.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Siguran sam da i njegov tim, a i on zna da ima taj problem. Šteta jer lik je prva liga i jako dobar tenisač, mogao je osvojiti još brdo toga.marcio amoroso

    Ma da, tim više šteta sve skupa.
  • Eduardo
    17.4k
    stvarno mislite da ga psiha, glava ili što već, priječi u tome da dobije nekog na olimpijskom turnirudb-izbjeglica

    To se ne odnosi samo na OI. Kakve je on mečeve, dobivene mečeve u karijeri gubio to nije normalno. Da je glava stabilnija u ključnim trenutcima meča, kad treba odservirati za meč i sl. u njegovu CV-u ne bi stajao samo jedan GS. Njegov psihološki problem u trenutcima kad treba završiti meč je i više nego očigledan.

    BTW - gledam taekwondo jutros i ovaj naš lik (Kanaet) izgubi 22:0 i to nakon dvije runde, što znači prekid borbe zbog prevelike razlike. JBT, da nije uspio zadati jedan udarac koji se boduje.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kao i praktički svaki tenisač na touru, samo ostale ne pratimo.

    Ja stvarno ne mislim da je on svojim kvalitetama mogao puno više od ovoga što je postigao (a to je već ogromno).

    Mislim, prime mu je bio u vrijeme Federera, Đokovića, Nadala čak i Murraya i svi su dosta bolji od njega. Zapravo su se samo on, wawrinka i delpotro uspjeli koliko toliko približiti toj ekipi.
  • Nolifer
    6.6k
    Čila bi mogao kod Ljubine akademije za početak, da mu Ljubo pokaže kako se igra tenis... Respektirao sam dosta dugo Čilića, al ovo kak on igra u zadnje vrijeme je baš za infarkt
  • xavier
    11.1k
    Čila bi mogao kod Ljubine akademije za početak, da mu Ljubo pokaže kako se igra tenisbbbjura

    Znači igrač koji ima 32 godine i prilično dobru karijeru, mogao bi za početak u Ljubinu akademiju da nauči igrati tenis? Ima smisla...
  • Nolifer
    6.6k


    To se tako kaže, ili neka ode u penziju i nek otvori svoju slobodno. Jer ovo je više mučenje, nego ga gledat s guštom. Znam kaj pričam. Jer sam i sam u svijetu tenisa i prošo sam tenis kroz 15 godina treniranja u jednom klubu i zato moraš bit baš jak mentalno u glavi, a sa Marinom se definitivno nešto dešava, pustimo na stranu obitelj, igra mu je loša u smislu, nije dovoljno agresivna i borbena..
  • Eduardo
    17.4k
    kazalo se to tako ili ne, stvarno ga Jura lupeta. Ljubo da pokaže Marinu kako se igra tenis, a ovaj ostvario bolju karijeru i veće uspjehe od njega.

    LJUBIČIĆ; 10 osvojenih turnira | 429 pobjeda
    • Australian Open | 1/4 Finale (2006.)
    • Roland Garros | 1/2 Finale (2006.)
    • Wimbledon | 3. kolo (2006., 2007., 2011.)
    • US Open | 3. kolo (2005., 2007.)
    • Masters Indian Wells | Pobjednik (2010.)
    • Davis Cup | Pobjednik (2005.)

    ČILIĆ; 19 osvojenih turnira | 535 pobjeda
    • Australian Open | Finale (2018.)
    • Roland Garros | 1/4 Finale (2018.)
    • Wimbledon | Finale (2017.)
    • US Open | Pobjednik (2014.)
    • Masters Cincinnati | Pobjednik (2016.)
    • Davis Cup | Pobjednik (2018.)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.