• deda
    32.6k
    :rofl:
  • xavier
    12k
    Da Glavonja ima mozga on bi sada bio najbogatija tajnica na svijetu.Mali dioničar

    Ego je zajebana stvar. Pričali smo sto puta da je sve to moglo biti "ispod radara" samo da je bio malo pametniji. Međutim, novac nikad nije bio problem, ali stvar je moći i takvi tipovi prije ili kasnije rezoniraju "koja mi korist od novca i moći ako drugi ne znaju za to".
  • deda
    32.6k
    Krkanski mentalitet je to
  • Kwedi
    3.8k
    na dobrom je tragu tuđen.

    imamo predsjednicu uprave dinama koja u životu nije dala konkretan intervju, izjavu ili mišljenje,a da nije vezano uz svjedočenje na sudu.
  • deda
    32.6k
    Čuo sam ja da ima oštar jezik inače. Vjerojatno ga štedi i brusi.
  • 000
    946
    Crtica iz proslosti:

    rArUqDF.jpg
  • BluePhone67
    3.9k
    Zile kapetan Hrvatske :rage:
  • Infinity
    16.3k
    sori, zaboravio ti odgovoriti.

    imaš dakle ovdje:

    http://pretraga3.apr.gov.rs/pretragaObveznikaFI

    upiši u tražilicu matični broj (najlakše preko njega pretraživat, npr. partizan ti je 07000774)

    i onda ti izlista osnovne informacije i imaš po godinama pod rubrikom javno objavljeni finansijski izveštaji;

    za 2018. piše kako je postupak u tijeku,al imaš prethodne i onda ono kaj sam spominjao ranije - imaju puno sadržajnije i transparentnije papire koje moraju dostavit. dakle vidiš i bilancu, rdg, novčane tokove, bilješke i promjene kapitala


    samo kaj je kroz praćenje malo sjebano, odnosno uzme ti vremena ćirilica i konverzija dinar-euro/kuna da bi moglo se vidjeti neko stanje

    u prilogu imaš par njihovih dokumenata. ak opet ne skužiš, galami :smile:
    Attachments
    Bilans stanja (316K)
    Bilans uspeha (140K)
    Kwedi

    Mozda je neki bag ili nesto, al ja nisam uspjevao ovo naci, tj. svaki put stoji prazno. I sad sam za Partizan nasao iz prve, a za Zvezdu tek nakon par pokusaja.

    Al dzaba sve, opet ne uspijevam naci prihod od ulaznica. Cak mi oni izvjestaji Dinama djeluju detaljnije. Ovi imaju milijun dokumenata u kojim mi nista nije jasno. Al aj, nije toliko ni bitno, jer me zanimao izvjestaj Zvezde za 2018., a nema ga. Kad ga izbace malo cu se vise potruditi.
  • Bosna86
    11.6k
    Delije i Grobari ne placaju ulaznice za domace, to izbaci iz racunice
  • Guinness
    2.2k
    Treba tužiti sve koji nisu sposobni guglati službeni grb protivničkog nogometnog kluba koji nije aktualan skoro 30ak godina.
  • Guinness
    2.2k
    kako si nikad ne sjebu za npr Bayernov?

    Bayern_M%C3%BCnchen_1938%E2%80%931945_svg-737x470.jpg
  • deda
    32.6k
    Čestitke dečkima na ovom finalu, ali ne sviđa mi se kako je ovo Igor vodio. u drugom dijelu.
  • BluePhone67
    3.9k
    92veimbyittxhvul.jpg
    m20nln73kqi50ts0.jpg
    y52rahqgqd2qgiwc.jpg

    Sn 11.04.2019
  • BluePhone67
    3.9k
    Majera navodno trazi Besiktas koji grca u dugovima kao i vecina Turskih klubova, treba jos nadodat da Turska vlada zeli pokriti dugove svim klubovima putem kredita i odrediti im bugete koje mogu i smiju trositi u buducnosti.

    Dobra politika kluba za Olma je licitiranje na vecu sumu od 40 milja eura da se neogranicimo na onih vjecitih 25 milja sto dobivamo, a onda neka se nadjemo sa kupcima na nekoj zlatnoj sredini cca 33 milje i polako dizat ljestvicu prema svim drugim i buducim kupcima sa novim transferom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.