• Mali dioničar
    15.2k


    Svaka sličnost sa Dinamom je slučajna. Te travanj te svibanj te lipanj te listopad. Meni je osobno najdraži datum medjunarodnog priznanja od najvećeg broja europskih država 15.01.

    Po analogiji ljudskog rodjendana, nitko ne slavi začeće, svi slave rodjenje. Po meni je pravo rodjenje 15.01.92.
  • Kwedi
    3.8k
    I Maligani iz Sinja danas slave rođendan, a i plaćenici iz BBB fan cluba bi danas slavili da nisu ugašeni...
  • xavier
    12k


    Ma svima treba čestitati :rofl:
  • 000
    946


    UyK432E.jpg

    Novice nakon Bg izleta.



    Znam da sami pišu da su "Drugo lice Dalmacije", ali za mene su ipak Pravo lice Dalmacije.
  • Guinness
    2.2k
    plaćenici iz BBB fan cluba bi danas slavili da nisu ugašeniKwedi

    prvo pojavljivanje im je bilo protiv splita 15.02.2014., 2 mjeseca nakon su postali i službeni...
  • Guinness
    2.2k
    Danas inace Funcuti slave 36 rodjendan, posto oni nama cestitaju, red je da i mi njima.. Sretno drugo lice DalmacijeBluePhone67

  • reziser
    6.8k
    sretan rođendan svima koji ga danas slave.
    Funcutima, Maliganima, Staniću, i onom koji se javno ne spominje :yum:
  • xavier
    12k
    Meni su najbolji bili komentari nakon onog "incidenta" na košarci. Onaj što je vodio pjevanje, izašao u Dinamovom dresu i svi tovari su "eksplodirali" komentarima tipa "kako možeš u dresu Dinama navijati za šibenski košarkaški klub". Pitam ih ja kako može pola navijača KK Zadar biti u Hajdukovim dresovima, ali to je naravno "normalno" nije im jasno kako je to "isto".

    Jer Dinamo je naravno "zlo", a Hajduk je "borac za dobro u svijetu" :halo:
  • BluePhone67
    3.9k
    Kada smo vec kod Sibenika, slicnosti, rodjendana itd.. KK Sibenik ima prefiks G kao Gradjanski (GKK Sibenik).. Mislim da je to bivsa Sibenka
  • 000
    946
    i onom koji se javno ne spominje :yum:reziser

    Goce Sedloski? :razz: (jbt kako su nam ružni smajlići)
  • Mali dioničar
    15.2k


    Kakve su ovo novine, revija River plate? :smile:
  • reziser
    6.8k

    nija ne znam tko je taj :cry:
  • BluePhone67
    3.9k
    Kakve su ovo novine, revija River plate?Mali dioničar

    Sluzbeno glasilo Gradjanskog..

    kocdb27zvqcim1t9.png
  • xavier
    12k
    Kada smo vec kod Sibenika, slicnosti, rodjendana itd.. KK Sibenik ima prefiks G kao Gradjanski (GKK Sibenik).. Mislim da je to bivsa SibenkaBluePhone67

    Tamo su drugi razlozi tome...jedan klub, drugi klub financiran od strane privatnika, navijači ne žele navijati za ovaj privatni pa ideja o spajanju klubova...
  • 000
    946


    Uz mostarski Zrinjski ne moramo ići na drugi kontinent :cool:
    Da, kako kolega @BluePhone67 napisa, službeno glasilo 1.HŠGK, ali bazirali su se i na ostale ZG klubove i sportove.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.