• Eduardo
    20.4k
    Brozovića u reprezentaciji nisam gledao lošijeg. Ovo je bilo na razini Jakića protiv Feyenoorda.

    Postoji li sporija brzina nogometa od ovoga što mi igramo? Sva naša nemoć i sterilnost pokazala se u ove 4 minute sudačke nadoknade. 2 i pol minute dodavanja u našoj polovici, bez ideje, bez smisla.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Rebić loše, a i Kramarić nevidljiv. Modrić, Ćaleta Car i Gvardiol jako dobri, a drugi više manje solidni pogotovo me pozitivno iznenadili Vida i Vrsaljko u drugom poluvremenu.

    Znam da će mi se možda netko smijat radi ovog za Gvardiola, ali lik je odgirao jako jako dobru utakmicu, uspio je i preusmjerit loptu u stativu kod šuta Fodena, da nije vjv.gol.

    Općenito je jako dobro pokrio Fodena i taj prostor po toj strani, gdje je igrao i Walker, jebiga, ipak obojica igraju za Manchester City, što i znači nešto, tako da dobra partija.
  • The Undertaker
    5.5k
    Meni je ovo izgledalo kao dvoboj dvije osrednje reprezentacije. Ništa specijalno ni od jednih ni od drugih. Mi smo nemoćni do bola. Ako Modrić ne rilja 90 minuta onda smo sterilni. Jedino me Kovačić pozitivno iznenadio.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    također, meni se čini da dalić ima unaprijed isprogramirane zamjene, koje će napraviti u određenom trenutku, bez obzira kakav rezultat bio. taj scenarij može promijeniti eventualno neka zamjena.ozljeda.

    al ono, ništa katastrofično se nije dogodilo, malo koja reprezentacija može doći na wembley i očekivati 3 boda. sad treba uzeti min 4 boda škotima i česima, ako za to nisu sposobni, onda jednostavno reprezentacija trenutno i ne zaslužuje 1/8 finala europskog prvenstva.

    kovačić je danas bio dobar, broz zabrinjavajuće loš.
  • xavier
    12.1k
    Postoji li sporija brzina nogometa od ovoga što mi igramo?Eduardo

    Dobra je stvar jedino što time uvijek nekako uspijemo umrtviti i protivničku igru.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Postoji li sporija brzina nogometa od ovoga što mi igramo?Eduardo

    pa mi oduvijek tako igramo.
    to je jednostavno stil naše rerprezentacije, nikad to nije bila momčad koja ubija nekakvim ritmom, kontrama i polukontrama. međutim, sad jednostavno nešto fali, čini mi se da je ta karika nekakav klasni napadač.
  • miro
    4.5k
    Dalić forsira igru preko krila, jer ih jako koristi (ali i troši) u defenzivi. Ako želimo igrat prema naprijed bolje, onda nam puno više odgovara da igramo s Vlašićem i Kramarićem iza Petka.
  • Eduardo
    20.4k
    pa mi oduvijek tako igramodb-izbjeglica

    Pa ovako sterilno i jalovo baš i ne. Mi u zadnje vrijeme kao da ne igramo nogomet za golove. Kružimo, pimplamo, ne kreiramo ništa... Sve nešto čekamo, a ne dočekamo, osim ako nam protivnik ne pokloni.
  • Nolifer
    8.2k


    Slažem se, fali te kreacije i treba pucat po golu! Bez puno kompliciranja
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Pa ovako sterilno i jalovo baš i ne. Mi u zadnje vrijeme kao da ne igramo nogomet za golove. Kružimo, pimplamo, ne kreirano ništa... Sve nešto čekamo, a ne dočekamo, osim ako nam protivnik ne pokloni.Eduardo

    pa kažem, fali nekakav zadnji pas, fali paker u napadu.
    kramarić je poseban igrač kojemu treba odgovarajuća igra za koju mi nemamo ostatak momčadi.
    petković slična priča, a budimo realni - da je top-topova ne bi sa ovoliko godina bio u dinamu.

    možda bi najlogičnije bilo probati sa budimirom.
    nije on klasa kakvu smo imali u mandžukiću, čak ni u kaliniću.
    međutim, sa rebićem nećemo ništa dobiti, čovjek je bezopasan u vršku napada.
    njegova postavljanja kod centaršuteva danas su bila čak i tragikomična. imao je čak i jednu priliku koja se mora zabiti...lopta završila van peterca (ako se ne varam).
  • db-izbjeglica
    15.5k
    kako su englezi jadni s tim vraćanje nogometa kući.


    1966. su zadnji put nešto osvojili, od tad su njima usporedive nacije osvajale sve i svašta.
    nijemci, talijani, španjolci, francuzi...europska, svjetska prvenstva, medalje na SP, englezi - ništa, nula, zero.

    čak su i stanovništvom i moći njima neusporedive nacije poput portugala, danske, grčke osvajale europsko prvenstvo.

    mislim, hrvatska ima dvije medalje sa SP u 20 i kusur godina natjecanja. :lol:

    nešto slično kao da smo se mi dinamovci bahatili sa dozivanjem nekakvog prezimljavanja nakon četrdesetak godina, a realno je to bila sramota, kao što je i ovo njihovo (čak i puno veća)
  • Krizy
    44.2k
    z735vlg2y1idcp29.jpg
    I onda Kramarić po prosječnoj poziciji iza Vrsaljka i Gvardiola.

    7auyvtpc7et522mw.jpg
    9s6fgzzoqdp2iy7o.jpg
  • Markelo
    2.6k
    Dalić je prvo tvrdio da mu je Petković jako bitan za reprezentaciju a onda ga je nakon jedne loše utakmice koju je Petković odigrao protiv Belgije odma posjeo na klupu.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Kažem, meni nije jasno kako rebić prolazi ispod radara što se tiče kritika, valjda zato što igra u Milanu.


    Lik ima valjda duplo više nastupa od petkovića i sigurno duplo manje golova, a nekakva je napadačka opcija. Nedaj bože da je Petković odigrao utakmicu kao rebić danas, čovjeku bi valjda nacrtali virtualnu metu za pljuvanje po sred čela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.