• Nino Bule
    13.9k
    Zasto bi petkovic morao bit u 16 metara ? Pa ni harry kane nije u 16 m, ako igramo 4 2 3 1 koji smo igrali cjelo vrijeme s dva prava krila petkovic odlicno pase toj postavi. To sto dalic ne zna sta bi sa sobom pa kemija nije petkovicev problem.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Pozitivno me iznenadio Kovačić. Jako dobra njegova utakmica.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kaj se tiče napad promašen sastav a i Broz nije bio na razini.

    Da vidimo koji nas sastav čeka u Petak

    Ja bi ovako

    Liva

    Vrsaljko-Gvardiol-Vida-Barišić

    Broz ako se sabere ako ne onda Badelj

    Perišić Modrić Kovačić Oršić

    Petković
  • xavier
    12.1k
    Liva

    Vrsaljko-Gvardiol-Vida-Barišić

    Broz ako se sabere ako ne onda Badelj

    Perišić Modrić Kovačić Oršić

    Petković
    ZGBhoy

    A kako ćeš prije utakmice znati je li Brozović "sabran" ili nije? Barišić je danas završio na tribini zbog ozljede, pitanje je u kakvom je stanju. Oršić očito nije ni u prvom ni u drugom planu.
  • Nino Bule
    13.9k
    Treba se vratit na 4 2 3 1, kova modric dvije sestice jer kova zasluzuje priliku nakon danas a beozovic je bio kriminalan, vlasic 10ka, petko spica i dvojba je onda rebic ili brekalo desno.
  • LovroZG
    1.3k
    Oršić očito nije ni u prvom ni u drugom planu.xavier

    Ne može se nažalost ni za Oršića reć da je nešto puno pokazo u repki.

    Danas se može pohvalit Kovačića, Livija i Gvardiola jer je za prvu službenu tekmu ovo bio odličan nastup. Da ne ponavljam ono šta su ostali već rekli, sam ću dodat da je mene živciralo neprestano forsiranje igre na krila nakon čeg bi, umjesto centaršuta, samo vratili loptu unazad. Kužim da si engleski stoperi visoki, al sami smo se uvodili u probleme tak jer smo stvarali akcije od kojih smo redovno odustajali...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Što ovaj antolić brije u sportskim da je svaka opasnost Engleza došla preko gvardiola? Wtf jesam ja drugu utakmicu gledao? Pa vrsaljko je par puta gore ispao nego gvardiol kod gola, samo što je splet okolnosti bio takav da nije rezultiralo golom.
  • Nino Bule
    13.9k
    Najvise problema nam je radio sterling u prvom poluvremenu jer bi uletio među linije i nitko ga nije preuzimao, tako je i dosla lopta do fodena u onaj 1 na 1 s gvardiolom i gvardiol je tamo blokirao loptu dovoljno da ode u stativu. Kod gola ga mozes krivit jedino za gresku u korekciji ali tu je bilo toliko krivaca da nema smisla naglasavat gvardiola.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Pa da, poslije je i dćc zazujao pa i vrsaljko.
    Dogodilo se, Englezi ipak imaju igrače najviše razine, igrali smo kod njih doma, ništa strašno se nije dogodilo. Možda je trebao prepiliti Engleza kad je već krivo procijenio situaciju i popiti žuti karton.

    Mislim da na svijetu ne postoji reprezentacija koja na wembleyu može računati na sigurnu pobjedu.
  • The Undertaker
    5.5k
    Mislim da ljudi nisu toliko razočarani samom utakmicom već što ova agonija nemoći, neinventivnosti i taktičkog bauljanja traje od 2018. i ne vidi se kraj. Ova utakmica je samo još jedna u nizu.
    Ne vidim kako ovi Englezi mogu dobiti neku ozbiljnu reprezentaciju poput Francuske ili Portugala.
  • Markelo
    2.6k
    Još prije utakmice je vladalo mišljenje kako prvu protiv Engleza sigurno pušimo jer ne igramo dobro i da to čak i nije loše radi ždrijeba. Te da ćemo prolaz skupine tražit protiv Čeha i Škota

    Sad kad smo izgubili sad su odjednom svi očekivali nekakvu rapsodiju i čude se odkud sad odjednom taj poraz
  • Keyser Soze
    10.1k
    Sad kad smo izgubili sad su odjednom svi očekivali nekakvu rapsodiju i čude se odkud sad odjednom taj porazMarkelo

    Po većini komentara koje sam pročitao nakon tekme mi smo već ispali, a igrači su najgori na svijetu. Kao da nismo igrali na Wembleyu protiv Engleske koja ima top ekipu i jedan je od favorita za finale... Mislim da ćemo dobit Čehe i Škote jer koliko god mi loši bili individualna kvaliteta je na našoj strani i sve osim naših pobjeda je iznenađenje. Nakon toga se ide u osminu finala i tada je sve moguće.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Mislim da ljudi nisu toliko razočarani samom utakmicom već što ova agonija nemoći, neinventivnosti i taktičkog bauljanja traje od 2018. i ne vidi se kraj. Ova utakmica je samo još jedna u nizu.
    Ne vidim kako ovi Englezi mogu dobiti neku ozbiljnu reprezentaciju poput Francuske ili Portugala.
    The Undertaker

    A kako je to sve izgledalo prije 2018?
    Nije baš da smo bili redoviti u prolaženju skupina na velikim natjecanjima. Poslije francuske '98 smo doslovno samo dva puta prošli skupinu... i zapeli na prvoj sljedećoj prepreci.

    Malo smo poletjeli s očekivanjima nakon SP-a. Nemamo mi širinu da na svakom natjecanju pucamo na najveće domete. Pobogu, Englezi nisu ništa osvojili preko 50 godina, a mi se sad ne možemo naviknuti na kvalitativne uspone i padove.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja nisam ocekivao cudo ali ova engleska je bila zrela za poraz ili bar x, nista posebno nisu pokazali ali dalic je sa svojim eksperimentom rebic krama i 3 vezna istog profila usrao bilo kakvu sansu da napravimo nesto sistemski.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ispadali smo ali ne sjećam se smo ovako dugo i u kontinuitetu izgledali nemoćno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.