• db-izbjeglica
    15.5k
    8 naših, dva neutralna i jedan tovar… Solidan omjer… Zadovoljan sam, možda i bude neštoBosna86

    u prvoj postavi nema igrača sa nastupom za prvu momčad hajduka ✅
  • The Undertaker
    5.5k
    Kolega, znam da se šalite ali svi su naši.
  • Bosna86
    11.7k
    Nisu kolega, bar njih dvojica… Duje je iz prijateljskog Šibenika, pa ga mogu svrstati u nas tabor
  • xavier
    12.1k
    Zašto treneri na velikim natjecanjima, gdje imaš 3 igrača viška, drže 2 vratara na klupi.db-izbjeglica

    Kako misliš "na velikom natjecanjima"? Do sad si uvijek imao po 23 igrača i nitko nije morao na tribinu. Ovo je prvi put da reprezentacije imaju po 26 igrača.

    Meni je jedino logično da po pravilima moraš uzeti 3 golmana u tih 23, a na tribinu poslati baš igrače. Ne vjerujem da bi izbornici inače to radili.
  • Neki tip
    21.3k
    Nisu kolega, bar njih dvojica…Bosna86

    Na temi "Hrvatska nogometna reprezentacija" ovo je zbilja jedna od većih besmislica koje sam vidio.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Bekovi engleske malo opasniji od kisele vode, al i naša krila.. Ćaleta-Car i Modrić odlični, i Gvardiol jako dobar.
  • Krizy
    44.2k
    Frustrirajuće da ne možemo stvoriti neku lijepu priliku, iako minimalan poraz nije loš - ako ne možemo dobiti preostale 2 utakmice i ne zaslužujemo prolaz. 
  • Nino Bule
    13.9k
    Citam snet, drvlje i kamenje uglavnom tovara po gvardiolu, cak i po kovacicu. Bitno da je bili tic vlasic od ulaska izgubio svaku loptu.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    A ono, iskreno i bolje od očekivanog.
    Jalovost postaje najveći problem, fali okomitosti i taj zadnji, ključni pas.

    Kad već to ne ide, ne mogu shvatiti zašto barem ne pucaju izvan 16m.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Krama, Rebić i Broz loši, ostali dobri. Nismo bili loši.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Iskreno, meni nije jasno od kud rebiću ovoliko kredita. Lik je jako loš, a stalno prolazi ispod radara što se tiče kritika.

    Mislim, čovjek ima praktički punu minutažu, kad god može, kao nekakva napadačka opcija. Zabio je 3 gola, od toga je jedan onaj poklon argentinskog vratara.
  • xavier
    12.1k
    A ono, iskreno i bolje od očekivanog.db-izbjeglica

    Upravo sam to napisao na drugom mjestu :up:
  • Nolifer
    8.2k
    nebum danas govoril imena, ko je dobar ko nije, a ono nije smak svijeta, ali moralo je to bar malo bolje... sad dobit cehe za prva tri boda...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Upravo sam to napisao na drugom mjestu :up:xavier

    najbolje mi je što likovi koji su najvljivali tešku katasrofu sad vjerojatno najviše s...u. :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.