• Neki tip
    21.3k
    tamo neki Beveren, HSV i sl...bbbjura

    E hebemu, pa kak si u isti koš stavio bezvezni belgijski klub s dna ljestvice i bivšeg prvaka Europe, jedan od najvećih njemačkih klubova kojem tek zadnjih godina baš i ne cvatu ruže.

    Mislim, razmem kaj hoćeš reć, ali Beveren ide u rečenicu s Lavalom, Cadizom i Paderbornom, a ne HSV-om.
  • deda
    32.8k
    Casper Hojer potpisuje sutra za Spartu. Odšteta navodno 700 tisuća Eura.
  • Nolifer
    8.2k
    E hebemu, pa kak si u isti koš stavio bezvezni belgijski klub s dna ljestvice i bivšeg prvaka Europe, jedan od najvećih njemačkih klubova kojem tek zadnjih godina baš i ne cvatu ruže.

    Mislim, razmem kaj hoćeš reć, ali Beveren ide u rečenicu s Lavalom, Cadizom i Paderbornom, a ne HSV-om.
    Neki tip sa Zapada

    Pa ok, ako razmeš kaj želim reć, a želim reć da im ego proradi i onda se mrcvare po tim razno raznim posudbama, a sad slučajno sam ih stavio u isti koš, jer HSV je već dulje vrijeme u lošem stanju, tak da no hard feelings
  • Mali dioničar
    15.5k
    Ja recimo ni ne želim da u Dinamu igraju 23-25godišnjaci koji misle i žele da im je Dinamo plafon.

    Onda si igrač za Goricu, a ne za Dinamo.
  • Beowulf112
    332

    Trebali smo ga oteti.Bitnonda su od nas prije pola godine trazili 1,6 milja.Alin ovo je steal za 700 tisuca jer mu istjece ugovor
  • vjeko1701
    8.6k
    ide prica iz bliskih obiteljskih izvora da je Rog trazil od brace 300.000kn mjesecno i ostaje do kraja karijere u dinamu, jel istina ili nije neznam.thomas22

    Pa to baš i nije puno, oko 500k eura godišnje...
  • marcio amoroso
    36.8k
    Svi sline za Hojerom, a vjerojatno ga nitko nije gledao. Dansko tržište je otvoreno prema cijeloj Europi, a njihovi bolji igrači često završavaju u Engleskoj ili Nizozemskoj. Transfer u Spartu meni govori da Hojer ipak nije tako dobar i rješenje svih naših problema na lijevom boku.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    najpametnije i za njega i za dinamo.
    al nek konačno bude STOPER!
  • Kwedi
    3.8k
    Lesički na Germanijaku
  • Kwedi
    3.8k
    Ničota isto bio pred potpisom za kapetana tj. gl. urednika Germanijaka, ali u zadnji tren propali pregovori. :broken:

    Evo, da nije samo Olivari u transfernim brigama ovo ljeto.
  • Armagedon13
    959
    Otkupili smo Mišića
  • Armagedon13
    959
    Hojer u Sparti
  • deda
    32.8k
    Torino je donio konačnu odluku da ne otkupi Amera Gojaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions