• immerwieder
    1.4k
    vjerojatno je veliki dio te plaće rikverc, tako da bude tu i dalje
  • xavier
    12.1k
    U trenutku kad je došao i potpisao taj ugovor, Izet je bio i jedan od najboljih igrača. Druga je stvar što je kasnije "nestao".
  • Beowulf112
    332
    Meni je naprimjer smijesno sto se u novinama vrte cifre oko 10 miliona za livakovic(cini mi se da je lani bilo za marseille)..pa covjek fenomenalno brani..nepamtim kad je kiksao..uvijek pravovremen i siguran...da tako brani u jednom ajaxu(uzet cu njih za primjer jer prodaju dosta)...ma sigurno bi vrijedno oko 30 miliona..meni je smijesno ako ga prodamo ispod 20..prvi golman repke,konstantno dobro brani,najboljih 11 europske lige ove godine...
  • xavier
    12.1k


    Ajmo ponovo. Pogledaj cijene za koje se prodaju golmani van liga petica (plus Portugal). On nama vrijedi jako puno, ali nema šanse da bude prodan za takav novac. Rekao bih da je 12 milijuna max.

    I da se ne bi krivo shvatili, ja uopće ne želim da bude prodan, samo govorim o iznosima koji se mogu dobiti.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Kod Livakovića je veliki problem igra nogom i praćenje igre. Livaković da to ima bi bio davno prodan za nekih 10-15 i preprodan za duplo ili troduplo. Meni je drago da je tako jer je samim tim duže kod nas, a realno je za Dinamo bomba i dar s neba.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Meni je drago da je tako jer je samim tim duže kod nasmarcio amoroso

    Zločesto. :joke:
  • SAS1987
    14.8k
    Kod Livakovića je veliki problem igra nogom i praćenje igre.marcio amoroso

    Kako to misliš pracenje igre? Da ponekad ne istrcava daleko od gola i igra "stopera" poput Neuera ili nesto drugo?
  • marcio amoroso
    36.8k
    Kako to misliš pracenje igre? Da ponekad ne istrcava daleko od gola i igra "stopera" poput Neuera ili nesto drugo?SAS1987

    Da, jednostavno na lopte koje u modernom nogometu jednostavno moraju biti njegove i ne krene.
    Golman je starijeg kova.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Čabraja + 1 mil za malog Krizmanića. Ovi dobiju natrag igrača koji im je bio dobar + milju eura.
  • xavier
    12.1k


    Pa nisu ludi u Gorici. Nije Čabraja nikad ni imao neku vrijednost, doveden je u paketu kako bi smanjio vrijednost Špikiću.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nije Čabraja nikad ni imao neku vrijednost, doveden je u paketu kako bi smanjio vrijednost Špikiću.xavier

    To je to :up:
  • Carrasco
    4.1k
    Na to bi se samo nasmijali, mozda bi i razmislili kad bi dodali jos milijun i Stefulja.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Jedna pozitivna stvar oko transfera Čabraje je da navijače Hajduka to i dalje boli i da nemogu preć preko toga. Jesmo bacili novaca, ali možda nekih pola mil ili nešto više koliko je realna cijena za njega i koliko možemo dobit za njega i sad.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Čitam da Lille nudi 15 milijuna sa bonusima za Livakovića. Poučeni dosadašnjim transferima to je nekih 10 milijuna fiksno.

    Mene zanima nešto drugo i mišljenje vas. Zašto ti igrači trče van? Ne sad Livaković, pitam općenito.

    Svi mi radimo neke poslove i mišljenja sam da ako od svoga posla možeš normalno živjeti nemaš potrebe ići negdje daleko za malo više para. Ako od svoga posla možeš živjeti fenomenalno, onda ne kontam zašto ideš negdje daleko za malo više. Šta tjera jednog xy igrača koji igra u Dinamu za 700 tisuća da ide u neki Cagliari ili Torino za 1,1 milijuna. Naravno da je to ogromna razlika u novcima, ali taj novac koji primaš je dovoljan i da sada živiš predobro i da sebi osiguraš budućnost.

    Jel njih menadžeri guraju? Jel ih sramota igrati u HNL-u i smatraju se lošijim ako nisu igrali negdje vani? Jel se natječu međusobno? Stvarno ne razumijem. Ja razumijem kad čovjek koji igra u Slavenu za 10 tisuća kuna mjesečno ode u Brugge gdje dobije 15 tisuća eura mjesečno. To mi je razumljivo. Ovo ostalo baš i ne.
  • Dudu
    2.6k
    Tjera ih Dinamo haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions