• xavier
    11.1k


    Ne volim "uzorak" na dresu. Ne mislim samo na maskirni nego na bilo kakav. Iako mi je ovakav uzorak prihvatljiviji nego ovaj na našem ovogodišnjem dresu.
  • NORTE
    9k
    Pravi dres je ovo:xavier

    Pisalo je odmah da je točnost 90%.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    gfqbhkrqbzyhxitx.jpg
    Dres Francuske, predstavljen za nadolazeći EURO
  • markoli
    1.6k
    Imali su i ljepših...
  • ZGV
    3.1k
    Evo jedan novi, Celtic 1967 retro iz moje kolekcije...
    72pjwb9vt4lhm2ij.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Imali su i ljepših...markoli

    Kao onaj za SP 1990.? :rofl:
  • Nolifer
    6.5k
    Što se tiče boja, mislim da su narančastu stavili upravo radi grba kluba, što je po meni u redu..
    Al bilo bi bolje da su ostavili samo jednu boju i bez ovog uzorka nekog na dresu čisto bijela boja od RM

    Sve u svemu, dajem mu ocjenu 7\10
  • Infinity
    15.2k
    Meni se ne svidja ovaj uzorak na bijeloj boji. Bilo bi mi ljepse da je neka svijetlo srebrna. Ova narancasta mi cak izvlaci dres, bas ekstra izgleda u kombinaciji boja.
  • xavier
    11.1k
    Plava i narančasta zbog grba imaju savršeno smisla, ali da je isključivo grb razlog, onda bi redovito imali ovakav dres, a oni svake godine izaberu drugu sekundarnu boju na bijeli dres.

    Uzorak mi se ne sviđa, ali to više nema smisla ni ponavljati jer su trenutno više manje svi dresovi takvi.
  • Nolifer
    6.5k
    Evo objašnjenja

    The Adidas Real Madrid CF 2021-2022 football shirt is inspired by the Plaza de Cibeles. The Plaza de Cibeles is the place where Real Madrid fans and players celebrate victories and their titles.

    The Adidas Real Madrid 2021-2022 home football shirt is mainly white with logos in orange - officially "Lucky Orange". The Three Stripes sit on the shoulders and are "Hi-res Blue". The shirt has a blue crew neck collar with orange piping.

    The upper back of the Real Madrid 21-22 home shirt features a circular badge inspired by the theme behind the design. It's blue with an orange border and orange lines around the center.

    What makes the Adidas Real Madrid CF 2021-22 home shirt unique is a graphic design inspired by the Plaza de Cibeles and its water fountain, where the club celebrates its great achievements. The very subtle design consists of concentric lines that have been added via a Jacquard fabric.

    Izvor
  • flexXy
    1.9k
    vjbn8t1371bjsrbr.jpg
    Novi MLS Primeblue dresovi, svaki klub će imati jednu od ove dve inačice. Dinamo je postao tolko moćan da nam cak i americki klubovi kopiraju dresove :wink:
  • Infinity
    15.2k
    inspired by the Plaza de Cibeles and its water fountainbbbjura

    Znaci da bi mi mogli imati mozda isti dres u cast preminulom pocasnom predsjedniku.
  • Nolifer
    6.5k
    Znaci da bi mi mogli imati mozda isti dres u cast preminulom pocasnom predsjedniku.Infinity

    Neka nas iznenade...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.