• Bosna86
    11.6k
    Ako ce se pojacavati nek dovode igrace tipa KTC, ove popune me ubijaju, takvi igraci ispadnu najskuplji na kraju
  • xavier
    12k
    ipak mali Balić (oči ćaćine)Eduardo

    Balić, on je :up:
  • The Undertaker
    5.2k
    Je, faliti će mi istrčavanja u prazno i crveni kartoni na centru. Prekjučer opet, ničim izazvan, krene u svojoj polovici u dribling dva igrača Hajduka,. Naravno, izgubi loptu i onda Theophile spašavaj. Jebemti, za dva milona eura + dobra plaća bih napravio beka od trupca.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ja mislim da je Bjelica čak izjavio da je cilj dovesti 3 igrača klase Thea.
  • Eduardo
    20k
    Što se tiče Kneževića to njega netko trola. Imaju Srbi takvih i kod njih u ligi.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Nezz kako vi, al ja bi se i Leovca riješio, lik je više ozljeđen nego što igra, a bome je i u godinama već...
  • LovroZG
    1.3k
    Pa 30 nije previše, a i dvije ozljede cijele sezone nisu puno. To šta se ova prva odužila tri mjeseca nije do njega.
    Kak je odigro ovu polusezonu, ja bi ga definitivno zadržo.
  • deda
    32.6k
    "Moramo svi biti sretni što smo u takvom velikom klubu to je naš privilegij. Dinamo nije samo najveći klub u Hrvatskoj, već u ovom dijelu Europe. Ako hoćete i - šire. Nositi Dinamov dres mora biti izazov za svakog našeg igrača neovisno igra li se HNL, Kup ili europska utakmica. Tu ozbiljnost uvijek zahtijevam od igrača. I kad matematički osvojimo prvenstvo, tražit ću to isto."

    Nenad Bjelica :clap:

    Čovjek me svaki dan sve više oduševljava. Potpisao bih ga na 10 godina.
  • vjeko1701
    8k
    Ugovor na 5+5 i otvorene ruke kod dovodenja i prodaje.
  • Kwedi
    3.8k
    Slažem se da je nakon Vahe, najozbiljniji trener zadnjih 15-20 godina u Dinamu,al mislim da s obzirom na kvalitetu i željom za uspjehom da bi mogao nažalost prerasti Dinamo...
  • The Undertaker
    5.2k

    Neka raste sa Dinamom. Barem dok Bišćan ne stasa. Misliš da ima puno klubova sa kojima bi mogao napraviti ovo što je napravio ove godine sa Dinamom? A slijedeće sezone je cilj CL.
  • BluePhone67
    3.9k
    g2jgi4xpiqxq4k20.jpg
    89en2ubo7k4doylp.jpg
    wjr2eavkspv7617e.jpg
    3fudr9bw9pf00hfm.jpg

    SN 06.04.2019
  • 000
    946
    Da, nije tako davno bilo kada je Sunjic bio na izlaznim vratima. Kakve smo samo rupe od trenera ilmali, Kruno jos ispada Ancelotti naspram njih.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Sumnjam da bi Bišćan došao dok god krkan ima veze s klubom makar na daljinski. Zato treba pošto poto zadržat Bjelicu još najmanje sezonu. A nemojmo zaboraviti ni Jovičevića.
  • The Undertaker
    5.2k


    Sa ovlastima ko Bjelica, budžetom 40 mil Eur i igračima za EL/CL?
    Ne znam baš da bi odbio tek tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.