• Mr Anderson
    7.9k
    A ne znam. Bio sam pričao jednom s njim dok je vodio Rudeš. Nekako mi je nedokučiv.
  • Infinity
    16.4k
    Ja bih Jovicevica gledao kao zamjenu za Bjelicu. Ako i ne uspije jbg. On mi kao trener dodje isto kao svi oni igraci, samo sto mi Jovicevic od svih proslih trenera konacno mirise na neki poseban nacin. Mogao bi to biti dobar izdanak Dinamove trenerske skole, a bilo bi i vrijeme konacno.
  • 000
    946
    Biscan i Jovicevic naravno u perspektivi, no trenutno je iluzorno uopce raspravljati o toj temi. Neka Bjelice fergusonovski kod nas.
  • xavier
    12k
    Sumnjam da bi Bišćan došao dok god krkan ima veze s klubom makar na daljinski. Zato treba pošto poto zadržat Bjelicu još najmanje sezonu.Mr Anderson

    Zanimljivo je zapravo da je godinama nekakav konsenzus bio da Bjelica sigurno neće doći dok je Mamić tu, a na kraju je ispalo da su si oni više nego dobri.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa ne znam, nisam bio stekao nikad takav dojam za Bjelicu. Mislim, on je čisti profesionalac. Ne možeš od njega očekivati da vodi nekakve borbe protiv Mamića tjerajući inat. I Vaha je ostao u korektnim odnosima s njima. Od svih potencijalnih trenera mislim da jedino Bišćan i Žuti nebi došli dok ovaj za stvarno ne ode.
  • xavier
    12k


    Ma nisam ni želio reći da bi on trebao voditi borbe nego kako kako bi prije, kad god bi ga se spomenulo kao potencijalnog trenera, netko uvijek rekao nešto u stilu "samo sanjajte, nema šanse da vam on dođe dok god je Mamić u klubu".
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pa taj Bišćan je igrao u Dinamu pod Mamićima. A nisu baš ni Miško i lijepa priča oličenje poštenja i dobrote.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Mislim da se radi o pucanju nekih veza, čini mi se da je Bišćan bio pripreman za trenera Dinama kroz Rudeš, ali je nakon Peteva imenovan Mario Cvitanović. Kojem je u medjuvremenu misteriozno slomljena ruka.
  • deda
    32.6k
    Gdje je uopće nestao Mario?
  • The Undertaker
    5.2k
    Ako Dinamo želi napredovati ili barem zadržati nivo na kojem je sada ne može si više priuštiti trenere početnike koji će se učiti na svojim greškama. Za to ima Lokomotova, Inter, Spezia, Hajduk, itd...
    Dakle, ako ode Bjelica onda najmanje Kek ili neko te klase (I. Leko, Reja, S. Bilić, Prosinečki, Tudor, Antić, itd...).
  • xavier
    12k
    Dinamo ako želi ostati na ovoj razini ili napredovati, treba mu Bjelica ili trener sličnog mentaliteta jer objektivno samo tako možemo biti uspješni u europskim utakmicama. Meni se kosa digne na glavi kad netko krene pričati o napadačkom nogometu, nadigravanju i zabijanju "gola više". Da, to je ok za HNL, ali nije za Europu, a valjda ćeš slagati nešto za Europu. HNL ionako nije problem i svejedno je hoćeš li tu zabijati gol više ili manje.
  • The Undertaker
    5.2k

    Neki realni cilj za slijedeću godinu bi bio ulazak u CL , treće mjesto i plasman u EL. To bi bio napredak. Ja bih osobno bio zadovoljan i plasmanom u grupe EL i dobrom igrom.
    Naravno da tu nema napadačke igre i posjeda već defanziva kao i do sada s tim da tranzicija (kontranapad) mora biti bolji. Duge lopte na Petkovića dobre ekipe lako riješe.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    da, ali za ligu prvaka treba pod prvo i osnovno, pojačanja! I to ne tipa Leovac koji možda je ok igrač, nego nam trebaju pojačanja minimalno kvalitete Hajrovića ili Katarine. Svi pričaju da treba ostavit ekipu na okupu, ali pogledajte šta se desilo jednom Lesteru u Eng, osvojili premijer ligu i propali, a nije im otišo skoro nitko od igrača. Treba gledat dugoročno da se s ovakvim trenerom klub digne na razinu više, pa onda i ako on i ode neka se bar drži ta razina nekako.
  • LovroZG
    1.3k
    Leicester je promašen argument. Oni su imali čudesnu sezonu u kojoj su neki igrači igrali iznad svojih mogućnosti. A i nisu uspjeli nadomjestit Kantea pa su zato strahovito pali, a to će se i nama dogodit ak ne nadomjestimo Olma.

    Sam ne znam, ne mislim da sad trebamo silit neku razinu više. Šta bi uopće bila razina više? Još 3-4 igrača poput KTC-a il Hajrovića + zamjene za glavne igrače koje prodamo? Nećemo sigurno dovodit takve igrače i prodavat Leškoviće, Muse i Šitume. Kolko je uopće realno da ćemo ubost 4-5 takvih igrača?
  • Bosna86
    11.6k
    A ono ili cemo napraviti korak vise i postati ozbiljan klub ili ce nam i dalje mjerilo biti niza rasa s juga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.