• Eduardo
    20k
    Netko se sprda na Wiki :smile:


    [img]http://OmKNskm.jpg
  • xavier
    12k
    A Večernji je o tome napisao članak. Mislim ono, možeš onda sam mijenjati podatke na Wikipediji i onda pisati članke o tome :rofl:
  • Eduardo
    20k
    Današnje novinarstvo se većinom i svodi na takve gluposti. Zamisli da je novinar to sam napravio u nedostatku inspiracije :grin:
  • LovroZG
    1.3k
    A trenera niko nije skužio?
  • deda
    32.6k
    Wikipedia je sranje, dobro sranje.
  • BluePhone67
    3.9k
    Ima ljudi koji rade dobar i posten posao na wiki, poznam jednog takvog osobno u svom istrazivackom radu, nesebicno upisuje i podatke za sve citaoce, a ima i onih koji sve to zlouporabljuju iz nekih samo njima znanih razloga. Uglavnom svatko se moze ukljuciti u uredjivanje wikipedie, jedino je bitno u kojem smjeru ce ici taj upis, primjer je vidljiv par upisa prije moga vezano za "luzeri"
  • deda
    32.6k
    Nisam upoznat točno kako wiki 100% funkcionira, ali sam uvjeren da takve likove koji iskoriste priliku za upis gluposti oni sami eliminiraju.
  • xavier
    12k
    Internet je općenito čudo jer si samo dva, tri klika udaljen od svega što te zanima, ali trebaš cijelo vrijeme imati dozu opreza jer svaka budala može tamo pisati što god želi i onda to netko može uzeti kao relevantnu informaciju.
  • Infinity
    16.4k
    Na wikipediju se registrujes i sam uredjujes clanke kako tebi odgovara. Mislim da oni to sad malo vise prate i da negdje trebas cekati da ti odobre izmjenu clanka. Nesto brutalno sto sam vidio prije desetak godina, a upis je trajao mozda i godinu dana. Na wikipediji za planinu Romanija kod Sarajeva nije pisalo nista osim 'na vrh gore Romanije...', da ne pisem do kraja. I to je u ta doba stajalo prilicno dugo, cini mi se cak i godinu dana. Sad su takve stvari nemoguce, jer sam i sam znao naletiti na neku zafrkanciju i vec iduci dan su maknuli. Evo i ovo s Dinamove wikipedije su maknuli.

    Usput. Glavni moderator za Dinamov clanak na wikipediji je navijac Hajduka :grin:
  • markoli
    1.7k
    To sam već čuo i ne da staviti 1911. kao godinu osnutka, a ovi iz kluba su pokušali par puta promijeniti. :grin:
  • deda
    32.6k
    Koje su to spike, to je već bolesno. Onda je wiki ipak malo veće sranje.
  • Maxhelm
    7
    Ma tu Wiki ne treba više uopće uzimati kao neki izvor info jel pola toga nije točno npr. o drugim sportovima (primjer MMA) je valjda 20%stvari napravljeno kak spada, em fali ovo, em ni imena ne znaju točno napisati, broj borbi... ma ništa. I zato samo debil od novinara može to uzeti kao točnu informaciju... Tak i ovo za Dinamo... Glupost..
  • BluePhone67
    3.9k
    cq3vt6l2fh3tintt.jpg

    Na danasnji dan 1946 god umro je legendarni Ico Hitrec.
  • Kwedi
    3.8k
    Neslužbeni okvirni iznosi plaća:

    Mario Gavranović - 800 tisuća eura
    Kevin Theopile - 800 tisuća eura
    Arijan Ademi - 500 tisuća eura
    Mislav Oršić - 500 tisuća eura
    Emir Dilaver - 500 tisuća eura
    Izet Hajrović - 400 tisuća eura
    Dominik Livaković - 400 tisuća eura
    Petar Stojanović - 250 tisuća eura
    Bruno Petković - 250 tisuća eura
    Dani Olmo - 250 tisuća eura
    Amer Gojak - 200 tisuća eura
    Ivan Šunjić - 150 tisuća eura
    Amir Rrahmani - 100 tisuća eura


    https://www.goal.com/hr-ba/vijesti/dinamo-zagreb-koliko-zaraduju-igraci-place-1-hnl/1fe5tnn2p1jbuz5ol5y4bdaql
  • Eduardo
    20k
    Dinamo će protiv Spartaka iz Trnave morati zatvoriti sjever , mora platiti i novčanu kaznu, ali doznajemo da su modri na sudu dobili parnicu u kojoj su tužili neke pojedince iz redova Bad Blue Boysa.

    Naime, Županijski sud u Zagrebu pravomoćno je presudio da četiri navijača Dinama moraju platiti odštetu klubu.

    Razlog je što je nakon utakmice između Dinama i Šerifa 2012. godine klub morao platiti kaznu 30.000 eura zbog baklji, ali je potom tužili četvoricu navijača zbog istih.

    Sud je presudio da oni moraju platiti Dinamu više od 100 tisuća kuna odštete!
    Nova je to metoda u borbi protiv huliganizma, metoda koja se u Dinamu spominje već neko vrijeme: da će naprosto od izravnih krivaca sudskim putem tražiti naknadu štete.

    Sad je sudski utvrđena odgovornost pojedinaca ili navijačke udruge za bacanje baklji, te će pojedinci morati sudjelovati u kazni koju je Dinamo već platio Uefi.

    Prvi je takav slučaj došao do kraja. A bit će ih još, dok god pojedinci ne shvate da bacanje baklji u teren u današnjem društvu nije prihvatljiv ni poželjan oblik ponašanja i navijanja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.