• Eduardo
    20k
    Jedna onako zanimljiva priča o Vedranu Kaziću, futsal igraču iz Makarske koji igra za Novo Vrijeme. 140 golova u 182 utakmice zabio je za Novo Vrijeme.

    – Imao sam nekih 16 godina, bio sam stariji kadet. Poznati trener Josip Kuže došao je gledati jednog napadača Splita koji je igrao protiv nas, a na kraju smo ih mi pobijedili 4:0. Ja sam zabio “hat-trick” i asistirao. Kuže se zaljubio u mene i htio me odvesti u Dinamo. Nekoliko puta smo bili na ručku u Makarskoj. Otac mi je radio u Mostaru pa je Kuže čak odlazio onamo nekoliko puta da ga pokuša “slomiti”, no stari je odlučio da mi je sa 16 godina najvažnija škola.

    I nije to bilo prvi put da je tata Kazazić stopirao sinov transfer.

    – Godinu prije toga bio sam sa Zagrebom na pripremama dva mjeseca, ali sam se i tad morao vratiti zbog škole.

    Takva očeva odluka Vedranu nije na prvu baš legla.

    – Bilo mi je žao, godilo mi je što je Kuže među svim igračima u Hrvatskoj zapazio baš mene, a svi znamo tko je i što je on. Bila mi je čast. Bio sam tada ljut jer sam htio probati igrati na višoj razini. Kuže je rekao da odavno nije vidio tako agresivnog napadača u kadetskom uzrastu. Dolazio me par puta gledati i na treninzima.
  • BluePhone67
    3.9k
    Vlasnici godišnjih ulaznica za sezonu 18/19 koji su uz kupljenu godišnju ulaznicu dobili kupon za gratis majicu mogu svoje kupone zamijeniti za majice na Ticket pointu u radom vremenu Ticket pointa! Za više informacija o radnom vremenu pratite službenu web stranicu i društvene mreže kluba! Za preuzimanje majice potrebno je predočiti godišnju ulaznicu i kupon, a jedan kupon daje vam pravo za preuzimanje jedne majice.

    Radno vrijeme Ticket pointa:

    Četvrtak, 18.10. od 10 do 18 sati

    Petak, 19.10. od 10 do 18 sati.
  • 000
    946
    aaUdeVb.jpg

    Miris kiselih krastavaca.
  • deda
    32.6k
    Ove reprezentativne pauze ubijaju ritam prvenstva, eurolige i klupskih natjecanja, smanjuju napetost, pa treba malo dignuti budnost ljudi. Prvo Šunjić, pa sad Heber. Sljedeći je naravno Olmo.
  • xavier
    12k
    Dobro, za Šunjića je preneseno sa stranih portala, ovo za Hebera su vjerojatno krastavci.

    Osim naravno ako Mamić i Miško imaju neki interes u tome.

    Možda Mamić kupi Rijeku :cool:
  • deda
    32.6k
    Ma ja nemam problema s tim naklapanjima. Sve je to dio trgovačkog procesa tj. pregovaranja, licitiranja.
  • reziser
    6.8k
    bitno da se piše, da broj klikova raste
  • deda
    32.6k
    Što se samog Hebera tiče pozicija za pregovore je super. Rijeka više treba njegovu prodaju jer su na koljenima financijski, nego što mi njega trebamo. E sad, ako tatta dogovara, moglo bi se dati i 7-8 milja. Po meni 2-2,5 milijončeka i ja bih ga uzeo.
  • LovroZG
    1.3k
    A kog bi odstranio od šest krila? Menala i kog još? Marina?
  • Infinity
    16.4k
    Heber jeste dobar, ali zar treba kupiti bas svakog tko je dobar? Dinamo ima odlicnog Orsica i umjesto rotacije Heber-Orsic radije bih da se rotiraju Orsic i Marin kojem treba dati priliku da igra manje HNL utakmice dok Orsic igra Europu i derbije. Ne zaboravite da lijevo krilo odlicno igra i Situm koji je takodjer Bjelicin igrac.

    Dinamo pod broj jedan na zimu ne smije prodati nikog od kljucnih igraca i to je najvece pojacanje. Pod broj dva treba dovesti lijevog bocnog. Prije lijevog bocnog ne treba razmisljati o drugim pozicijama. Rahmani solidno igra tu poziciju za sad, ali on nije lijevi bocni i kad tad bi se mogla dogoditi katastrofa zbog njega na toj poziciji. Desnog bocnog ne bih spominjao, jer Stojanovic igra sve bolje i ako bude odlican do zime onda je to to, a ako i dalje bude kikser onda dovesti i desnog bocnog. Veza i napad ne treba nikakva pojacanja. Barem za sad.
  • Eduardo
    20k
    Heber je mačak u vreći. Jako dobar igrač, ali čini mi se da malo malo ima nekakvih problema sa ozljedama koje ga izbacuju iz ritma. Slažem se sa @Infinity na lijevoj strani smo puni; Oršić, Menalo, Marin pa i Šitum... Bolje pružiti priliku Marinu i Menalu da odigraju nešto više prvoligaškog nogometa nego dovoditi Hebera.
  • xavier
    12k
    Moram priznati da ni ja ne vidim koji je smisao dovođenja Hebera. Da se razumijemo, nije on loš igrač i da je bez ugovora, naravno da bi ga trebalo dovesti. Međutim, umjesto koga bi on trebao upasti u sastav i onda toliko podići razinu kvalitete da bi opravdao iznos transfera koji se spominje?
  • deda
    32.6k
    Dobro, ja Hebera vidim više kao opciju za fora. Trener je onaj koji će odlučiti. Bar se nadam. S obzirom na koncepciju Bjelice zasada ja Hebera vidim kao rješenje u slučaju odlaska Gavrana. To je ono što mi ne znamo. Kako je Gavran zadovoljan trenutnim statusom? Ako nije, Heber postaje realna opcija.
  • BluePhone67
    3.9k
    o kojemu "iznosu" je rijec ?
  • xavier
    12k
    Ma nisam vidio da je negdje pisao iznos koji Rijeka traži odnosno koji bi Dinamo eventualno platio nego sam se referirao na iznos za koji je @deda rekao da bi ga doveo (2-2,5 milijuna).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.