• og1986
    2.9k
    A moraju i oni početi slagati mitologiju. Lakše je opravdati neuspjeh kada se pola lige "uroti" protiv tebe.
  • SAS1987
    14.8k
    A moraju i oni početi slagati mitologiju. Lakše je opravdati neuspjeh kada se pola lige "uroti" protiv tebe.og1986

    Oni sami i madžari protiv ostalih :smile:
  • Crusades1986
    12.6k
    Koji točno neuspjeh? Ljudi će završit drugi u prvenstvu što nisu nikad do sada ako se ne varam...
    ispali u Europi od Basela, to je bila Bjeličina druga utakmica u klubu...
    Okej, ispali od Rijeke u četvrtfinalu, to je ispod očekivanja.
    Mislim da nitko racionalan nije očekivao da će se u prvoj sezoni novog trenera borit za naslov, a do 5 kola prije kraja su bili u igri (mozda jos i jesu, zavisi kako tko gleda). Tak da tek sljedeće sezone se može evaluirat učinak i rezultati.

    Tak se i za Miereza pricalo da je ne znam kakav, pa je covjek zabio 20 golova i sad bi ga pola ekipe "preotelo" Osijeku.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ima ekstra jakih al ima i dosta prolaznih, uz pokoje pojačanje i dobar ždrijeb, mislim da bi mogli do grupa. Treba im se jednom vratiti to da su praktički svake godine u svakom pretkolu dobili najtežeg protivnika.
  • og1986
    2.9k


    Očito oni sami misle da im je to neuspjeh čim cijelu sezonu bruje o nekakvim filijalama i namještanjima.
  • vjeko1701
    8.6k
    A to kaj oni misle, lako je poletit, al ako nisi za to spreman, teži je pad...njima bi se lako moglo dogodit da izgore. Mada slično je bilo sa Rijekom i one sezone sa Kramarićem, pa su dvije sezone kasnije osvojili naslov. Moja je teorija da je njima plan naslov na premjernoj sezoni na novom stadionu (3. i zadnja sezona Bjeličinog ugovora), a dotle ako uspiju, uspiju. Mislim da je Bjelici jedini minus ove sezone, iz prespektive vlasnika, ono ispadnje u kupu. Mislim da je tu bio cilj barem finale.
  • Smotanihaker
    702
    "Rekao sam da sam mislio da neće biti igrica, rekao sam da vjerujem u sustav u sve što se treba događati, međutim tako je kako je, moramo to prihvafiti. Vi ste novinari i imate svoj novinarski kodeks. Mi smo klupa i znamo što je klupski kodeks, što se priča što se ne priča. Ovo neka ide na čast onima koji su to objavili. Ja samo mogu reći da u nijednom trenutku nisam demantirao ono što sam rekao. Stojim iza svojih riječi, samo mi je žao zbog psovki. Ali one se govore u afektu. Ali ako je najveći problem hrvatskog nogometa to što Bjelica psuje, onda sada to svi znaju i meni je malo lakše. Ali još je Bjelica napravio par dobrih stvari u hrvatskom nogometu, pa bi se možda moglo i o tome pričati. Ali kažem, govorim iza svake riječi. Razgovarao sam o tome s gospodinom Damirom Miškovićem, izrazio mu neko svoje nezadovoljstvo stvarima koje su se događale u zadnja četiri mjeseca. Ali sadržaj tog razgovora ostaje između dva muškarca, između dva čovjeka koji su sjajno surađivali u prošlosti sve dok nismo postali konkurentni, sve dok nismo postali bolji. Tako da sve što sam mu rekao rekao sam mu u lice, ne preko novina. No ružno je da se iz njihovih redova mene cinka. Jer ako se krene cinkati, znamo tko će izvući deblji kraj", rekao je Bjelica pa progovorio i o Dinamu.

    Posebno je istaknuo kako ga je Zdravko Mamić u maksimirskim danima često pitao "što mu treba". Kaže da danas razumije što je to značilo.

    "Borit ćemo se da prvenstvo bude regularno. To što ima u Hrvatskoj postoji samo u Hrvatskoj. Takav monopol jednog kluba. A bio sam u toj sezoni. U prvoj sezoni nismo imali nijednog igrača na posudbi. A osvojili smo prvenstvo s 25 bodova prednosti ispred drugog i 30 bodova prednosti ispred trećeg. Znači nijedan posuđeni igrač. U drugoj sezoni po jedan igrač u četriri kluba, samo u Lokomotivi po dva igrača. Sada imamo slučajeve da pojedini hrvatski klubovi imaju 4 posuđena igrača iz Dinama. I vi onda mislite da je to regularno prvenstvo. To nikad neće biti regularno prvenstvo i borit ćemo se da se to promijeni. Moj dugogodišnji rekao bih prijatelj Mišković misli da je budućnost u posudbama, ali mi mislimo drugačije. Suci nisu najveći problem hrvatskog nogometa, ali ćemo se boriti protiv regionalizacije. Nije normalno da nama zadnje utakmice sudi sudac iz okolice Zagreba. Ove zime smo imali pokušaje posuđivanja naših igrača, ali su se na kraju odlučivali na igrače Dinama koji nisu kročili na terene HNL-a. Mi nismo imali šanse. Imamo po jednog u Šibeniku i Istri."
  • marcio amoroso
    36.8k
    Posebno je istaknuo kako ga je Zdravko Mamić u maksimirskim danima često pitao "što mu treba". Kaže da danas razumije što je to značilo.Smotanihaker

    Hahaha, koji stručnjak u pm.
    Ovaj svaki dan pomjera granice debilizma.
  • Crusades1986
    12.6k
    Izgleda da će se za 30 godina dekretom izbrisat tko je bio trener koji je nakon 49 godina izborio povijesno proljeće u Europi.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Cijenio sam ga kad je bio naš Trener al gadni se uvukao u kmečanje.

    Trenutno neznaš jel to Osijek ili Split moraš dva puta pročitat odkud kmečanje dolazi
  • Markelo
    2.6k
    Učmaraga je nakon napuštanja Dinama doživo prosvjetljenje. Bolje rečeno nakon gubitka titule. #reformaprvenstva
  • Smotanihaker
    702
    Bas sam se razocarao. Znaci on je htio posuditi igrace ali nije uspio. Da je uspio onda bi sve bilo uredu. Znaci svaki klub koji ne uzme bod/ove Dinamu je u korporaciji, a isto tako ako uzmu bod/ove Osijeku onda je isto u korporaciji.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Znači Bjelica ne može pobijediti Rijeku jer Rijeka ima posudjene Dinamove igrače.

    Znači želi biti prvak, a ne može pobijediti igrače koji su njegovom konkurentu toliko nepotrebni da ih posudjuje drugim klubovima.

    Zanimljivo.
  • SAS1987
    14.8k
    Zamislite Bjelicu na klupi Hajduka :lol: To bi tek bilo kmečanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.