• Bosna86
    11.7k
    Meni je to sve skupa zabavno i pokazuje da je liga zanimljiva. Najgore kaj se može dogoditi je da je liga dosadna, onda nikome nije zabavno. Ovo pokazivanje mišića, pravednosti, nezadovoljstva suđenjem, sprdanja, kmečanja, busanja o prsa i koječega drugoga, sve dok je u nekim okvirima može samo doprinijeti nogometu.Baneki

    Amen!!! Jedva čekam povratak gledatelja.... Sto vise rivalstava, to punije tribine i bolja medijska popraćenost
  • Krizy
    44.2k
    Komentari nakon zadnje 3 utakmice u kojima Osijek nije pobijedio, ne računajući onu s Dinamom:

    Rijeka - Osijek
    gfjfzles64mh27xc.jpg

    Osijek - Gorica
    6gst9js98ilq7r7g.jpg

    Slaven Belupo - Osijek
    b593s3h464fws7kj.jpg


    Usput taj isti Slaven Belupo je odigrao 3-3 s Dinamom, iako su gubili 2 puta na toj utakmici.
    Spominje posuđene igrače i neregularnosti a Rijeka uzela Dinamu više bodova nego Osijek, Šibenik nas dobio na Maksimiru.
    Stvarno smiješno, uvijek mu netko drugi kriv.
  • Nolifer
    8.2k
    HNL se zaista podigao na nivo više

    Ovo lagano spada u dramu

    Bit će neizvjesno do samog kraja...
  • Kwedi
    3.8k
    Nenad Bjelica imao je temu na Zoni.

    Zvala se General Nenad Bjelica.

    To je onaj isti Bjelica koji je nakon skoro pola stoljeća skinuo junf sa prokletstva zvanog europsko proljeće.

    Isti Bjelica koji je bez nekog posebnog problema titulu osvojio, a i drugu bi da nije bilo kaj je bilo.

    Najvećeg konkurenta Rijeku šamarao u Maksimiru sa b postavom.

    Isti Bjelica koji se uključio u Palčiće, isti Bjelica koji je bio na izložbi Dinamovo proljeće. To je baj d vej sve bilo organizirano od opozicije kluba.

    S druge strane isti Bjelica koji je hvalio Zdravka. Pa smo ignorirali.
    Isti Bjelica koji je otišao zbog sukoba sa Zoranom(?).

    Taj isti Bjelica danas priča o Korporaciji.

    Korporacija koje je bio dio u Speziji i ovdje.

    Nemojmo se lagati i ignorirati činjenicu tko i kako vodi klub. Zvali to Familija ili Korporacija.

    Bjelica nikad koliko znam nije rekao ružnu riječ o navijačima Dinama, igračima i klubu kaj predstavlja.

    Jer Dinamo nije Zdravko. Dinamo nije Amra.

    Da li je licemjerno od njega s obzirom da je bio dio "Korporacije"? Je.

    Da li to radi iz pozicije Osijeka da malo sebe pokrije jer su naslov popušili? Da.

    I taj kontekst treba razumijeti, no isto tak ne treba bit noj i pamćenje ribice gdje je taj isti Bjelica po kojem se sad sere - najbolji trener Dinama zadnjih trideset godina.

    I treba to poštovati.

    Jer taj rezultat ostaje. A ne pičkaranje s nekim riječkim nojom.
  • Krizy
    44.2k
    Ukratko od mene - naravno da je Bjelica najveći trener Dinama otkako je samostalne Hrvatske ali to ne mijenja činjenicu da pretjeruje s ovakvim izjavama, uvijek netko kriv za svaki neriješen rezultat a kamoli za poraze.
  • The Undertaker
    5.5k
    Kolega Kwedi, korporacija se ne odnosi na obitelj Mamić, već na Dinamo, Rijeku, Lokomotivu, SB, Šibenik, Istru, Varaždin i Goricu.
    Što je previše, previše je.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Bjelica je kao trener u Dinamu bio overperformer pa je tako i sada u Osijeku.

    S obzirom na kadar koji ima i pogotovo činjenicu da je došao u klub tijekom sezone, rezultat koji je postigao u Osijeku je iznad svih očekivanja.

    A to da on ima ambicije i preko toga je isto tako pozitivno.

    Ali ovo da on sere po ostalim klubovima da se protiv Osijeka “previše zalažu” je zbilja za rubriku vjerovali ili ne.
  • Bosna86
    11.7k
    Ajmo razbiti neke mitove... Istina je da je Bjelica imao temu na Zoni, ali često se zaboravlja da ga se ovdje prozivalo i prije nego sto je to bilo popularno i to su najčešće radili moderatori... Imao je ispade i u Dinamu ali isto tako ga se podržalo kad je dobio otkaz jer je to bio idiotizam... Dobar trener, hvala mu na svemu ali ovo mu je nepotrebno

    kqqsc804aop05nty.jpeg
    fgoqp366jtdsjrm2.jpeg
    kvwm7qhyqcef1rec.jpeg
    f5dqb37t5kx0thml.jpeg
  • marcio amoroso
    36.8k
    rezultat koji je postigao u Osijeku je iznad svih očekivanja.Mali dioničar

    Ne znam iskreno šta si ti očekivao, ali ja sam očekivao da će biti drugi, čak sam siguran da je to očekivala i javnost.

    U kupu je ispao kući od Rijeke, u Europi na prvoj prepreci kojoj je prisustovao od Basela.
    Meni to uopće nije iznad svih ocekivanja. Čak sam siguran da bi takav ili sličan rezultat polučili mnogi. Upravo u tome i jeste problem. Bjelica ima jako visoko mišljenje o sebi i to se vidi iz aviona. Njemu je također jasno da nije napravio ništa posebno ove sezone i sada pokušava da to nekako opravda.

    On sigurno nije pristao da potpiše baš prije Basela jer je mislio da će ispasti od njih. Također nije dovodio Santinija, Brleka i ostale na zimu da ispadne od Rijeke u kupu i zadrži drugo mjesto.

    Edit: još ću samo nadodati da Dinamovi nositelji igre imaju po nekih 50 utakmica u nogama ove sezone dok osijekovi imaju po nekih 30.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Ne znam iskreno šta si ti očekivao, ali ja sam očekivao da će biti drugi, čak sam siguran da je to očekivala i javnost.marcio amoroso

    Pričam o bodovnom saldu. Ostavio je trećeg miljama iza sebe. Nije bilo neočekivano da budu drugi, ali je meni neočekivano da su ovako uvjerljivo drugi.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Pričam o bodovnom salduMali dioničar

    U pravu si za saldo, ali to je stvar koja je nebitna i zaboravi se nakon par mjeseci.
  • Carrasco
    4.1k
    Uzeti ovog Kačavendu, istječe mu ugovor za dva mjeseca.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Još bude na kraju izvuko Lokomotivu Toplak sunce mu njegovo haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.