• db-izbjeglica
    11.8k


    kažem, sasvim legitimno, nek osnuju novu natjecanje i igraju ga, al ne mogu očekivati da ostali klubovi u domicilnoj ligi budu marionete koje će im služiti za popunjavanje kalendara. to je razmišljanje trogodišnjeg djeteta koje se valja u trgovini ispred polica jer mu roditelji ne žele kupiti igračku.
  • db-izbjeglica
    11.8k


    zanimljiv dan je ispred nas, baš me zanima reakcija uefe, fife i nacionalnih saveza.
  • Krizy
    33.6k
    Nottingham Forest ima više osvojenih Liga prvaka nego City, Arsenal, Tottenham, Chelsea i Atletico skupa :cheer:

    Ovih 12 klubova je skupa dužno 7.5 milijardi eura, bolesno
  • deda
    26.3k
    To je još jedan zanimljiv detalj. Bar 5 od ovih 12 klubova su na rubu bankrota. Ima desetine zdravijih klubova čak i u tim ligama.
  • Dudu
    2.6k
    Pa gdje sam ja napisao da je to u redu? Naravno da nije, ali upravo to i govorim. Ovo je pritisak na UEFA-u da bogati dobiju što žele i to će na žalost i dobitixavier

    Sve stoji, al kažem ne vidim kakav Uefa dekret može donijeti, da opravda odluku, devetoplasirani Arsenal ide u Super Ligu, trećeplasirani Leicester ne ide. To je jedino moguće osnivanjem zasebnog natjecanja da takav neuspješan klub zaigra europsko takmičenje.
  • Infinity
    14.9k
    350 milijuna koji se spominju ce doci kao zajam. Ne znam zasto bi to bilo privlacno nekom tko nije pred bankrotom.
  • Crusades1986
    9.3k
    35l4jussa7pb23z8.jpg
    Cijena Juventusovih dionica danas ujutro.
  • deda
    26.3k
    Čekam da narastu na 0,90 pa prodajem. Zovite me ako trebate :wink:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    najjače je što su i brutalno pokrali logo lige prvaka :lol:

    european-super-league-400x240.jpg
  • NORTE
    8.4k
    350 milijuna koji se spominju ce doci kao zajam. Ne znam zasto bi to bilo privlacno nekom tko nije pred bankrotom.Infinity
    Tv prava.
  • xavier
    11k
    al kažem ne vidim kakav Uefa dekret može donijeti, da opravda odluku, devetoplasirani Arsenal ide u Super Ligu, trećeplasirani Leicester ne ideDudu

    Stvarno to pitaš? Prije 35 godina nitko nije mogao zamisliti da bi Kup prvaka igrali klubovi koji ne osvoje prvenstvo, nitko nije mogao zamisliti da nema ograničenja broja stranaca ili da igrači iz ostalih EU država nisu stranci...sve se mijenja iako ne mora ovo uopće značiti da će svi ti klubovi na kraju dobiti osigurana mjesta.
  • Nolifer
    5.9k
    5feagea7ixho5mam.jpg

    Ovo su Unitedove
  • reziser
    5.8k
    R.I.P nogomet
    znao sam vec dugo da je to biznis, čemu se sad palit na osvojeno prvenstvo? ovo će ubiti sve lige....
    toliko od mene na tu temu
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ne može nitko uzeti nogomet, nacioalne lige će sigurno postojati, liga prvaka će sigurno postojati.
    na tržištu je što će odabrati.

    recimo, meni se do prije par godina činilo kako nema šanse da izaberem HNL ili HR kup pored lige prvaka. međutim, ove godine nisam u cijelosti pogledao ni jednu utakmicu četvrtfinala LP, uzvrate praktički ništa, a utakmica istra-rijeka me doslovno prikovala uz TV, iako mi nijedan od ta dva kluba ne znači apsolutno ništa.
  • reziser
    5.8k

    analiza tcoma je pokazala da je najgledanija HNL a ne liga prvaka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.