• reziser
    5.8k

    evo ti od veljače...
    xqn6xe6ri2mlwqz9.png
  • Crusades1986
    9.3k
    Da, Mou dobio cipelu :lol: :lol:
  • deda
    26.3k
    Veli Perez ako se zabrani nastupanje na SP igračima koji budu igrali u klubovima Superlige, oni će osnovati svoje SP. Ovo postaje sve luđe. :lol:
  • xavier
    11k
    Mou odlazi jer je protiv Superlige :wink: :rofl:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    sad kad jozo zamjeni krkija na dinamovoj klupi.
    zaljubio se u zagreb i dinamo prilikom zadnjeg posjeta, a i kjuno je uvijek tu negdje u blizini.
  • deda
    26.3k
    Xavi, čini mi se da zla krv postaje sve gušća. Nekako sumnjam u neki veliki kompromis unutar okvira UEFE koji si ti nagovijestio
  • Kwedi
    3.8k
    Tottenham sacked Jose Mourinho after an explosive morning where he refused to take the squad onto the training ground over the club’s proposed European Super League admission.
  • jp23
    2.2k
    Mou se navodno pobunio protiv superlige i odbio voditi momčad na trening danas ujutro. I stoga dobio promptni otkaz od strane vlasnika Tottenhama.

    Edit: Kwedi me prestigao
  • xavier
    11k


    Tako se čini u ovom trenutku, ali ja sam siguran da će naći zajednički jezik. Da me se ne bi krivo shvatilo, ja govorim samo da se na kraju neće odmetnuti od UEFA-a, ali većina zahtjeva će im se ostvariti što je i poanta svega ovog. LP će vjerojatno nositi naziv "Superliga" i biti će zatvorena.

    Sličan proces je prošla europska košarka prije 20 godina.
  • miro
    2.9k
    Gorica - Šibenik ima 10,73 share (!) tko bi rekao
  • Nino Bule
    10.7k
    Ako je ovo za moua istina svaka mu cast
  • db-izbjeglica
    11.8k
    vjerojatno mu dopizdilo biti kod tih jazavaca pa iskoristio priliku da pobere simpatije kod "raje".

    :rofl:
  • xavier
    11k
    Mou odlazi jer je protiv Superlige :wink: :rofl:xavier

    Ovo moje je bilo šala...kad ono :rofl: :rofl: :rofl:
  • deda
    26.3k
    Švabe su navodno protiv, BVB ziher, ali imam dojam da se Bayern i RB kolebaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.