• Kwedi
    3.8k
    Nije sve kako navodi tekst financirano iz gradskog proračuna.
    Dio love je i državni, odnosno za Maksimir u svrhu 2. Svjetskih vojnih igara 1999. godine održanih u Zagrebu.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Jutarnji...

    "Zagreb će se obnavljati 20 godina, a ja bih volio to započeti. Puno je posla jer trebamo novi GUP i prostorni plan, a tu su obnova Bloka Badelj, Paromlina, Gredelja, kako bi Zagreb postao metropola. Razumije se da u to spada i novi Dinamov stadion".
    Žena i poduzetnik

    Nije li onda Barić u sukobu interesa? On to opovrgava:
    "Zagreb će uskoro objaviti arhitektonski natječaj, a ja sam se automatski isključio ulaskom u politiku i neću se javljati", odgovorio je Barić, i da kako sigurno neće pristupiti stranci MB365.
  • xavier
    11k
    Nije li onda Barić u sukobu interesa? On to opovrgava:
    "Zagreb će uskoro objaviti arhitektonski natječaj, a ja sam se automatski isključio ulaskom u politiku i neću se javljati"
    Mali dioničar

    Dobro, pa je li ga novinar pitao što onda zapravo predstavlja pompozno predstavljeni render ako se on ni ne misli javljati na natječaj jednom kad bude raspisan :grimace:
  • Mali dioničar
    13.4k
    što onda zapravo predstavlja pompozno predstavljeni renderxavier

    Ha, bacili su temu na stol. :smile:
  • Dino
    2.1k
    Zato je render tak suh. Mi se pitamo kolko etaza ima, a arhitekt se nece ni javit na natjecaj
  • Dudu
    2.6k
    a3120d17-f387-4218-b297-f926507505a6.jpg?v1

    bacaju se pare i dalje :scream:
  • SAS1987
    13k
    bacaju se pare i daljeDudu
    Meni je to pozitivna vijest ako je stvarno sruše - što prije to bolje :grin:
  • Dudu
    2.6k


    Nema smisla tajming. Nakon izrade dokumentacije, promijenit će se gradonačelnik, pada u vodu natječaj i uzaludno potrošeni novci.
  • Papastrumf
    9.1k
    Rusenje ne moze nikako poceti do izbora uzimajuci u obzir rokove, tako da je ovo cisto predizborno mazanje ociju i uzaludno bacanje 100.000 kn u vjetar.
  • SAS1987
    13k
    Nemam pojma kako dugo traju rokovi. Ako ste u pravu onda bacanje novca :grin:
  • Mali Zeus
    8.6k
    Netko će si uzeti pinku na nikad učinjenom rušenju. Svi sretni.
  • xavier
    11k
    tfegl2m0s13q8w5y.jpg

    Kakvo manipuliranje brojkama i naslov koji navodi u pogrešnom smjeru.

    Znači Index je napravio anketu i ovo su brojke (ne ulazim u reprezentativnost anketnog uzorka). Teza je kako je "većina građana protiv bilo kakvog ulaganja u stadion". I stvarno, prva brojka odnosno oni koji su protiv ulaganja je daleko najveća, ALI SVE ostale skupine nisu protiv ulaganja i zapravo većina ljudi želi novi stadion, ali je to iz nekog razloga raspoređeno u 3 kategorije. A tekst je napisan u tonu kako je "velika većina protiv"...što njihove brojke uopće ne govore, dapače.
  • SAS1987
    13k
    Težki manipulatori... Građani su kazali da im je stadion Maksimir 6. najveca prioriteta sto znaci da je "top priority". A taj procent od 43.2% po nekoj logiki znaci da su ZA stadion ako ga ne financira grad.

    Izgradnja novog mosta na Savi (15%) bitnija je stanovnicima Novog Zagreba, dok je rješenje stadiona u Maksimiru važno za 13,3% glasača, a najviše stanovnicima Centra i Maksimira.
  • NORTE
    8.4k
    Dobro kaže @deda, Villarrealov stadion je tu negdje s Maksimirom.
    8qlouz4iitabo1sp.jpg
  • SAS1987
    13k
    da mi imamo takav pričali bi o zagrebackoj La Bomboneri :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.