• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim rasprava je zanimljivija od tekme budimo realni :rofl:

    A Perišić je toliko loš da boli gledat... i to već duže vrijeme. Tu i tamo se desi jedna ok tekma, ali sve skupa je ovo očaj.
  • Carrasco
    4.1k
    Zaspao sam.
  • Nolifer
    6.9k
    Pašalić 1-0

    Danas je to bolje! Mjenjaju strane i dosta pucaju prema golu!
  • čovjekjogurt
    60
    Ne samo da Oršić ima mjesta u ovoj reprezentaciji nego i Gvardiol može bez problema na beka ili stopera, Ivanušec može na desno krilo i naravno Petković u špicu da je zdrav.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Jad i bijeda od nogometa.
    Sreća pa je uletio krumpir pravedničke ikone.
  • Nolifer
    6.9k
    Danas nebum kritizirao Modrića, jer je radio ono kaj je trebalo protiv Slovenaca, a to su šutevi prema golu. Pašalić je zabio lijepi gol, ali još je to zeru slabo, moramo bar podić razinu više

    Al komentator ko da se plaši Malte; "idemo srušiti Maltu"....
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Još dobit ovako Maltu i možemo napast EURO :strong:
  • db-izbjeglica
    13.2k
    moj nekakav dojam je takav da se protiv slovenije čak igralo bolje nego danas.
    samo se danas slučajno zabio gol, a ovima nije uletio neki "zalutali metak"
  • masacusec
    3.2k
    Ova se repka svela na mediokritet i to nije nikakva floskula, vec cinjenica...pobjede protiv malte, cipra i sl. moraju biti rutinske, takve reprezentacije nam moraju biti "treninzi, kante za napucavanje". Dosli smo u fazu gdje moramo velicati pobjedice protiv takvih repki, a plasmani na EP ili SP svjetska cuda....
  • Neki tip
    19.6k
    Slovačka - Malta 0-2
  • Nolifer
    6.9k
    HRVATSKA je u Rijeci pobijedila Cipar 1:0 u drugoj utakmici kvalifikacija za SP nakon što je u prvoj istim rezultatom izgubila kod Slovenije.

    Izbornik Zlatko Dalić obratio se novinarima nakon teško izborene pobjede i tri dana prije još jedne kvalifikacijske utakmice na istom mjestu, ali protiv Malte.

    Hrvatska je uz puno muke došla do prve pobjede u kvalifikacijama?

    Dečki su bili nesigurni, u strahu od pogreške. Htio sam odmoriti Modrića, izvući ga ranije iz igre, ali nisam mogao, jer nismo bili u stanju ranije potvrditi pobjedu s još jednim golom. U grču smo i to je evidentno. Igrači nisu na nivou. I ja sam do kraja strahovao od kiksa.

    Zašto se Hrvatska toliko muči?

    Mijenja se priča u odnosu na Ligu nacija. Tamo smo protiv jakih reprezentacija igrali defenzivnije, a sada moramo biti ofenzivniji. Nama fali zajedničkog rada kako bi izvršili tu transformaciju u igri i pristupu. Neće to baš ići kako smo mi zamislili. Ni gol koji smo dali nije bio iz neke izrađene akcije, nego iz kontre, polukontre.

    Kako ocjenjujete nastup igrača kojima ste dali priliku od početka?

    Ćaleta-Car bio je siguran i dominantan. Odlično je igrao u paru s Lovrenom. Naprijed smo pokušali s dvojicom visokih igrača, Budimirom i Pašalićem. Bilo je nekoliko dobrih visokih lopti za njih.

    Već u utorak igrate treću utakmicu u šest dana. Hoće li biti promjena u momčadi za Maltu?

    Moram odmoriti Modrića i Brozovića, ne mogu i protiv Malte igrati. Vrsaljka ću također odmoriti na toj utakmici. Na bokove će ući dva nova, svježa igrača, Juranović i Melnjak, jer zgusnute protivnike najlakše možemo probiti preko bokova.

    Igrači i Vi ste pod kritikama zbog loših igara i rezultata. Mislite li još uvijek da će 22 boda biti dosta za prvo mjesto i izravni plasman na SP?

    Što se tiče naše igre, nije to - to. Slažem se s kritikama da ne igramo dobro. I dalje sam uvjeren da će 21, 22 boda biti dovoljno za plasman na SP. Nije me briga kojom dinamikom i kakvom igrom ćemo ih skupljati. Može to biti i na kraju kvalifikacija i uz lošije nastupe, samo da pobjeđujemo. Mada, moramo popraviti igru.

    Kako ćete to izvesti?

    Puno se mučimo, puno se trošimo. Fali nam završni pas i centaršut. Kombinatorika je uvijek bila je i bit će naša odlika, ali trebamo napasti loptu.
  • čovjekjogurt
    60
    Malta nam šalje poruku
  • Neki tip
    19.6k
    ne može bolje od ovog.. jednog suparnika skoro pa izbacuju iz utrke ili, ajd, da ne pretjerujem nakon 2 kola, značajno mu umanjuje šanse.. a nama istovremeno uozbiljuje pristup u tekmi koja slijedi.

    Naravno, ona klasična "ako ćemo se Malte plašit.." vrijedi.
  • Infinity
    15.3k
    Od svega na ovoj temi mi je najjace ovo da Mostar nije u Hercegovini :lol: :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.