• Keyser Soze
    10k
    Kad nekog nazoveš "smrdljivom tovarčinom" zna se da misliš na smrdljivog Dalmatinca, ali evo ja osobno nisam znao da "kockoglavi" vrijeđa Hercegovce.
  • Markelo
    2.6k
    Ja sam isto kritizirao Dalića što ne daje više minuta Oršiću, a sad mi je više i svejedno. Bitno mi je da bude zdrav i odmoran za Dinamo a ovo više manje
  • Neki tip
    21.3k
    Kad nekog nazoveš "smrdljivom tovarčinom" zna se da misliš na smrdljivog Dalmatinca, ali evo ja osobno nisam znao da "kockoglavi" vrijeđa Hercegovce.namodi grebza

    Kak se zna, ne spominje se Dalmacija.

    Dalić je porijeklom iz Bosne, iz Livna, ne Hercegovine.

    Kockoglavost se pripisuje u pejorativnom smislu ljudima sa šireg dinarskog prostora. Zagora, Hercegovina, južna Bosna.

    U javni diskurs pojam je uveo pokojni Kuljiš.
  • Papastrumf
    12.2k
    Super zanimljiva rasprava :grin:
  • Nolifer
    8.1k
    Očekujem tvrdu, tešku tekmu. Samo da nebu neki glupi penal ili ruka za njih...
    Al vjerujem ovaj put u izbornika, da zna kako nas izvući iz ove krize...
    Ako u tome ne uspije.... Onda može sam odstupit...
    Al to je naš problem, mi smo viceprvaci i sad smo nigdje.. Trebamo se ustat iz tog pepela, da se nebi opet prosuli tim istim pepelom...

    Ps

    Kaj nisu stavili na Rujevici ovak neš, radi ugođaja?

    ayr1mj9ddtnd58q7.jpg
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Dalić je porijeklom iz Bosne, iz Livna, ne Hercegovine.Neki tip sa Zapada

    Aj da si im objasnio da ne mješaju jabuke i kruške.. inače i Mostar teritorijski nije Hercegovina, al ga udbaš Čović spominje kao neslužbeni gl.grad Hercegovine i Herceg Bosne.

    Što se Dalića tiče, čovjek ja Hrvat kao i svi drugi(neli više neki manje al ok) ali nema pojma himnu, ako si trener te države i te nacionalnosti onda je sramota da ne znaš himnu. Takav mi ne bi bio nikad trener.

    Ali i ja bi mu nogu isto dao( a trebao je dobit kad je popio šesticu od Španaca)radi neuspjeha u Ligi Nacija i ono protiv Slovenije.
  • puxigadjurdja
    1.6k
    .. inače i Mostar teritorijski nije Hercegovina, al ga udbaš Čović spominje kao neslužbeni gl.grad Hercegovine i Herceg Bosne


    A di je onda Mostar?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    južna Bosna i dio u sjeverna Hercegovina.

    To što Dalmoši i dobar dio u Hrvatskoj govore da je Hercegovina od Kupreških vrata je čista pogreška.

    U hercegovinu se ubrajaju općine Čapljina, Čitluk, Gacko, Ljubuški, Neum, Posušje, Stolac, Široki Brijeg Trebinje....

    Tomislavgrad kao i Livno,Kupres pa i dobar dio sjevernog Mostara i Konjica nije prava Hercegovina.
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Samo ću ti reć hahahahhahahah
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ah što volim kad netko iz HR dođe pametovat o teritorijama BiH, a ja sam rođen i odrastao i živim tu. To je kao da ja krenem o teritoriji grada ZG pričat, i što spada pod isto a nemam pojma.
  • Neki tip
    21.3k


    Daj Navijač, radije me nemoj "podržavat" ak ćeš me podržavat tvrdnjama da Mostar nije Hercegovina. :roll:

    Ovim raspravama zbilja nije mjesto na ovoj temi, niti sam raspravljati namjeravao.

    Reagirao sam na ono što sam smatrao neprimjerenim i nepoželjnim. Moderatori misle da je ok i jbt ga, mogu ili žmirit ili otić. Tražila se neka objašnjenja, dao sam ih.

    Ali kak da šutim na to da Mostar nije Hercegovina!? To je otprilike kao da Split nije Dalmacija, Osijek nije Slavonija, a Rijeka nije Kvarner.
  • Bosna86
    11.6k
    Super zanimljiva raspravaPapastrumf

    Ljestvica je upravo podignuta jako visoko
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Reci to nekom u Mostaru pa ćeš vidit reakciju. Ili nekom u Jablanici.
    Meni iz Ljubuškog je smiješno, oni se možda i naljute.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    to što si nabrijao su sami centri tih pomenutih djelova. Ali Mostar nije sami centar Hercegovine nego sj.dio . središnji djelovi Hercegovine su negdje kod Čitluka Širokog Brijega ili pak Ljubuškog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.