• 000
    946
    Ma stalno je u krugu prve momcadi, vjerojatno ce dobiti jos koju priliku u prvenstvu, ici na ljetne pripreme...
  • BluePhone67
    4k
    Deda se neki dan zabrinuo za Moru i ozljedu. Jucer je igrao protiv Mure, pa eto dragi Deda mozes mirno spavati. :yawn:
  • BluePhone67
    4k
    Uz danasnji susret nase repke protiv Madjara, prisjetit cemo se naseg najdrazeg Madjara koji je stanovao u nasem klubu, a cesto nepotrebno zapostavljen u nasim pricama i sigurno zasluzuje vecu paznju i divljenje sa nase strane generalno od onog sto danas uziva.. Dame i Gospodo on je Marton Bukovi i sada mi je palo napamet posto je jako dugo u klubu skoro vjecno preko 20 i kusur godina i tko zna sto tamo radi svih ovih godina , a on je Davor Bukovi(na) da nije sin naseg Martona pa je po starim i tudjim zaslugama jos kod nas.
  • 000
    946
    Naravno da će rotirati, možda nešto manjim intenzitetom zbog manjeg fonda utakmica.
    Pošto je prvenstvo više-manje odlučeno očekujem da i mlade snage dobiju malo veću minutažu u prvoj ekipi. Marin, Gjira, netko od stopera možda....
  • markoli
    1.7k
    Budem ovaj članak o Bukoviju preselio na "Povijest Dinama" temu pa da možemo linkati i na FB. :smile:
  • deda
    32.6k
    Ubijaju me ove reprezentativne stanke. Jedva čekam vikend na Maksimiru.
  • Guinness
    2.2k
    to je kad ne pratiš repku
  • 000
    946
    Ubijaju me ove reprezentativne stanke. Jedva čekam vikend na Maksimiru.deda

    Ima nas još :)
  • xavier
    12.1k
    Netko je na tovarskoj temi na Snetu napisao post u stilu "kako mrzim kad dođe reprezentativna stanka i prekine pobjednički niz Hajduka, nisam ni znao kako je to jer se tako nešto nije dogodilo 20 godina" :rofl:
  • BluePhone67
    4k
    Naravno da će rotirati, možda nešto manjim intenzitetom zbog manjeg fonda utakmica.
    Pošto je prvenstvo više-manje odlučeno očekujem da i mlade snage dobiju malo veću minutažu u prvoj ekipi. Marin, Gjira, netko od stopera možda....
    Cavalera

    Nije to niti lose i sa financijske strane kada rotiras jer imas vise igraca u fokusu za pogledat ako si skaut kroz 2-3 tjedna i mozda se odluciti za,neki drugi pick koji je mozda jeftiniji.. Dosao si po Dilavera, a vidio recimo Perica za troduplo jeftiniju paru ili jos bolje za Leskovica samo neka ode vise od nas
  • LovroZG
    1.3k
    Ma bit će još dost rotiranja. Do kraja sezone imamo još dva HNL kola kroz tjedan, 1/2 kupa i eventualno finale jer su ga panjine premjestile na 22. 5. Siguran sam da će zamjene dobit još barem tri tekme.
  • reziser
    6.8k
    ja jedva čekam 3.4..... :victory:
  • deda
    32.6k
    Inače, ovu nedjelju se sastaju druge momčadi vječitih rivala na Hitrec-Kacianu. Čini mi se u 13.00 h
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.